CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
28. říj 2010

@teckovanaorchidej tak co nového u tebe?jak se cítíš?já tak normálně až mám strach zda je vše ok..taky ses tak cítila ten 6týden?

teckovanaorchidej
28. říj 2010

@jezulicka bývalo mi už blbě, nevolnosti. V 6. - 7. týdnu to začalo. Ale u dvou předchozích těhu mi nebylo vůůůůůůůůůůůůůůůůůbec NIC. Takže můžeš být v klidu 🙂 🙂
Jinak se mám moc dobře 😅 😅

jezulicka
28. říj 2010

@teckovanaorchidej z toho začínám být trochu nevrlá aby bylo vše ok..chápeš..ale přece jsou holky kterým není vůbec špatně ne?ale není to špatné znamení...em kdesi četla , že když je ženské špatně , že je to zdravé těhotenství... ☹

pampeliska36
28. říj 2010

@jezulicka 🙂 ahoj!

jezulicka
28. říj 2010

@pampeliska36 tak co jak ty žiješ?

teckovanaorchidej
28. říj 2010

@jezulicka netrojči , fakt to nic neznamená, vždyť ti to píšu, 2x mi nebylo fakt vůbec nic, dokonce u druhého těhu jsem na to přišla až v 6. tt.
Klid, všechno bude jak má být.

teckovanaorchidej
28. říj 2010

@pampeliska36 nazdárek, paninko, jak se máme? už se nám to blíží, co? 😀 😀 😀 😀 😀

jezulicka
28. říj 2010

holky sledujete ordinaci růžovku??

teckovanaorchidej
28. říj 2010

@jezulicka já prosím ne. Máš pěknou fotku 🙂

jezulicka
28. říj 2010

@teckovanaorchidej no dala jsem si ji tu ale tak nějak kde jsem z profilu a není mě moc vidět 😀

jezulicka
28. říj 2010

@teckovanaorchidej hele ale ty jsi předtím 2x otěhotněla přirozeně ?tak to je třeba jiné než pak po umělém ne?

kac3nka
29. říj 2010

Ahoj holky,
tak jsem se právě objednala na audit a máme přijet už v pondělí, tak jsem ráda, že tak brzo, aspoň budu chytřejší a věřím, že mě dr. Frgala trochu uklidní. Sice mi zrovna asi začne MS, ale prý to nevadí. Neklidná jsem teď ze svého břicha, protože v úterý po punkci v pohodě, ale od středy mě bolí. Dá se to sice vydržet, ale je to dost bolestivé, když chodím. Žádné z těch příznaků podle papíru ale nemám, tak jsem se ptala asistentky IVF a prý to tak může bolet. Kdyžtak se v to pondělí na mě dr. podívá, no teda děkuju pěkně, když to zrovna dostanu... A jak jste se cítily vy po punkci?

ilaunica
29. říj 2010

Ahojky 🙂
dnes jsem vstala docela brzo na to ,ze celou noc nemuzu spat .... chtela jsem se zeptat jezulicka@ jestli ti po transferu bolelo bricho .... mam strach uz druhy den me boli bricho presne tak jak kdyby mela dorazit .... ani to nechci psat jak je mi z toho spatne ... jinak pocasi je tady u nas nadherne a radsi nez bych porad polehavala a myslela na nejhorsi , tak si nejspis dnes zase vyrazim na prochazku ...drzte se vsechny a ja vas valim docist ... zatim pa

jezulicka
29. říj 2010

@ilaunica ahojky,no bolesti břicha jsou normální já to taky mám jeden den více druhý den mín...to k tomu patří...znamená to, že se tam něco děje...a kdy se chystáš testit:.?

jezulicka
29. říj 2010

@kac3nka ahojky kači,tak vidíš už tak brzy vás vezmou..to je super...mě bolelo břicho a bylo mi zle po opu ještě 3 dny...to je normální....bud v klidu jak ti dojde ms tak to pak ustoupí,...

kac3nka
29. říj 2010

@jezulicka Já jsem se zalekla hlavně proto, že v úterý po opu nic, říkala jsem si, že to je super, nic mě nebolí a teď je to takové hodně nepříjemné. Že já blbec jsem dneska lezla do práce. Sice sedím u PC, ale pak cesta 2km na autobus 😒 No jo, jsem se unáhlila...

raduza2
29. říj 2010

@kac3nka tak to je dobře aspon budeš vědět na čem jsi a určitě te mudr. uklidní a dodá sílu do dalšího boje 😉

raduza2
29. říj 2010

a jinak ahojky holky 😀

jezulicka
29. říj 2010

@raduza2 ahoj radú.. 😉

nali1
29. říj 2010

Ahoj,tak jsem vás po čase dočetla.
@raduza2 viděla jsem,že si řešila začátek stimulky 🙂 Vidím,že jsme všechny stejně nedočkavé.Já když byla na krvi,tak mi řekli,že mi přidají ještě 3 tabl. marvelonu a v papíře mám začátek 7.11.Prý toho mají strašně hodně,tak nevím.

ilaunica
29. říj 2010

@jezulicka jsem rada , ze tedy bolesti nemam jen ja ... mam strach , ze to zase nevyjde ... jinak testit ? Kdyby bylo na me tak kazdej den , ale nemelo by to cenu ... v sobotu si chci koupit TT a popripade tak v utery nebo ve stredu ... picham totiz pregnyl 1500 naposledy v sobotu ...

jezulicka
29. říj 2010

@ilaunica tak to jo...to já pio pregnylu testila 4den ...tak v úterý můžeš určo..psali že pregnyl 1500 se drží v těle 24-48hod...

pampeliska36
29. říj 2010

ahojte holky... tak jsem tu. kontrola bohuzel nedopadla podle nasich predstav. vyska sliznice nebyla odpovidajici, takze jsem dostala marvelon a od nasledujici menstruace budu brat marvelon a pak to bude ten "hormonalni" KET, aby meli jistotu, ze sliznice bude v takove vysce, jak ma 🙂 vidim to na KET nekdy tesne po novem roce.

ilaunica
29. říj 2010

@kac3nka Ahojky ja mela po prvnim OPU takove bolesti , ze jsem nemohla ani na zachod ... chodila jsem opravdu slepicim krokem ... doktorum jsem nevolala , jelikoz jsem si myslela , ze je to normalni , kdyz po mereni bricha jsem nezaznamenala zadny prirustek ... po druhem jsem vsak pochopila , ze to co jsem si pri prvnim prosla neni normalni , nebylo mi totiz vubec nic ... jako kdybych nikde nebyla a to jsem pri kazde punkci mela 22 folikul { ikdyz ne vsechny byly kvalitni}

jezulicka
29. říj 2010

@raduza2 hele radú, tak jsemsi četla debatu už tak od toho srpna o čem jste tak kecali a zaměřila jsem se na lencesl.ona neměla vůbec žádné příznaky?nebolelo ji břicho nebo špinění nevíš?a četla jsem že den před utz byla do špitálu odvezena že začla krvácet...jsem z toho zase špatná jak jsem to tak četla..asi jsem neměla... 😖

ilaunica
29. říj 2010

@jezulicka no tak nejak jsem si to myslela , ale je to des cekat 😒

jezulicka
29. říj 2010

@pampeliska36 ahojky tak to mě mrzí ale neboj po marvelonu už to bude ok...a u koho jsi byla?a kolik si měla tu sliznici?

jezulicka
29. říj 2010

@ilaunica je to děs , ale vydržíš a pak se dočkáš...a ty jsi na ivf po kolikáté?

ilaunica
29. říj 2010

@jezulicka a kdy ty mas to pptvrzeni na klinice?

pampeliska36
29. říj 2010

@jezulicka pan doktor G a mela jsem ji tak 5,5 ☹ a to jsem ji vzdycky mela kraaaaaaasnou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru