CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
16. lis 2010

@raduza2 taky musím na chvíli zmizet, zatím pa!

jezulicka
16. lis 2010

ahojte holky,,tak mám po nákupech konečně po dlouhé době sem pochodila po obchodech , ale žádná sláva...
udělalo se mi tam blbě zamotala hlava,úplně zle,manžel mi hned vodu kupoval,ale koupila jsem si konečně rifle a manžestráky a mám včem chodit... 🙂 hurááá... 😀

pampeliska36
16. lis 2010

ahojte holky 😀 dlouho jsem tu nebyla... nejak nestiham 😢
hlasim, ze po dnesni dohode s doktorem a v optimistickem scenari jdeme do toho jeste pred vanocema 😀
13.12. bude pravdepodobne KET
drzim VSEM pesticky, at dopadnou vsechny "pichacky" a kontroly a utz a opu na vybornou!!! a budu se tesit v cekarne!!! pockate tam na me? 😉

raduza2
17. lis 2010

Ahojky .
Včera už jsme to nějak nezvládla 😝
@jezulicka no tak super ,ne teda to blivno v obchodáku 😅

@pampeliska36 to víš že počkáme a když ne tak tady budemem s tebou 😀

drndapetka
17. lis 2010

Prosím Vás, kočenky, mám na Vás otázečku....Je normální abych měla 5 týdnů po revizi ještě pozitivní těhotenský test? Může jít ještě o zbytkové Hcg z těhu? Prosím Vás uklidněte mě, to by byl hroznej průser kdybych teď byla těhotná ☹ My se s manželem nechráníme, jen přerušovaná soulož, takže klidně to mohlo ujet.....ach bože....že to je ještě zbytek?

drndapetka
17. lis 2010

Nevím co mě to napadlo dělat test, jsme fakt blbka 😒

raduza2
17. lis 2010

@drndapetka ahojky Petko ,ty jo tak to je mzec a nedokáži ti v tomto poradit bohužel,ale pokud jsi neměla ještě ms tak je možny že by to mohl být zbytek

drndapetka
17. lis 2010

@raduza2 Radunko krvácela jsme dost ten druhý týden po revizi , takže pokud to byla MS tak bych te'ď akorát někdy měla dostat druhou.....Mám děsnej strach, mám já ale pech.... ☹

drndapetka
17. lis 2010

a ten test není žádná desítka ale s citlivostí 25.....Snad je to jen zbytek a moje tělo jen hcg hůř vstřebává, ale zdá se mi to 5 týdnů už dost dlouho.....Jsme teˇ'd vytřepaná jak ratlík....Nechci být te'ď těhotná, to by znamenalo stresy navíc 🙄

raduza2
17. lis 2010

@drndapetka no nevím jestli se to počítá jako ms ,podle mě to bylo po zákroku 😒

raduza2
17. lis 2010

@drndapetka jasný to chápu ,ale nic by jsi nenaděla

raduza2
17. lis 2010

@raduza2 \Peti šmejdila jsem ted na netu .HCG může být v těle i 3 měsíce ,nestresuj se 😉

raduza2
17. lis 2010

paráda odpovídám sama sobě 😀

raduza2
17. lis 2010

@drndapetka ted tě asi neuklidním ,ale jiný články i píší o tehotenství ,takže ono ti asi nic jinýho nezbyde než čekat a nebo si zajít na krev

jezulicka
17. lis 2010

ahooojte holky.. 😉

raduza2
17. lis 2010

@jezulicka ahojky mamčo

jezulicka
17. lis 2010

@raduza2 tak čtu co tady řešíte, tak to já nevím...ale když tak by si měla Peta zajít spíše na krev ne?

drndapetka
17. lis 2010

@raduza2 no to je hezký teda 😝 Mě docela vždy hcg klesalo rychle, proto stresuju, jinak vím, že může být v tělej i 3 měsíce.....Mě je taky poslední 3 dny divně, tak nějak šoufl či co, ale to bude asi z těch mých nervů z tchýně 😉

jezulicka
17. lis 2010

@raduza2 tak co už se těšíš na zítřek?určitě na kolik tam jedeš?

drndapetka
17. lis 2010

Nejsem těhotná, budu až v dubnu a basta! 🙂

jezulicka
17. lis 2010

@drndapetka ahoj peti,a ty ted nechceš otěhotnět??bud v klidu...a když tak si zajdi na krev...ta to jistí a zajdi si tam tak 3x po 2 dnech a uvidíš zda to klesá...nebo se zeptej svého gyndaře zda je to možné...

drndapetka
17. lis 2010

@raduza2 Přeji na zítřek hoooodně štěstíčka, pak písni na FB, ju? 😉

raduza2
17. lis 2010

@drndapetka na tchýni se vyrdni už jsem tito psala ,ta ti za ty nervy nestojí ne ??Potřebuješ ji k životu ??

No mě ot nedalo a začala jsme hledat ,ale řeknu teda že z těch článku se člověk houby dozví 😀

raduza2
17. lis 2010

@jezulicka no jedu na 8:45 ,uvidí se 😀

drndapetka
17. lis 2010

@jezulicka nechci otěhotnět hned po revizi, nebylo by to moc dobrý ☹ Zítra brknu doktorovi a poptám se....

raduza2
17. lis 2010

@drndapetka kujiiiii

jezulicka
17. lis 2010

@raduza2 tak to jsem zvědavá co zítra bude,kolik jich tam bude?určitě mnoho úrodička...a cítíš už břicho?

raduza2
17. lis 2010

@jezulicka mě by stačily 4 a kvalitní 😀 ,břicho cítím cca 3 dny

pampeliska36
17. lis 2010

@drndapetka ahoj petulko 😉 tak to teda VUBEC nevim! ale zkus treba nejake jine tema tady na konikovi, jestli ti tam nejake holky neporadi. taky bych to resila hned s doktorem. nemam s tim vubec zkusenosti 😒

pampeliska36
17. lis 2010

@raduza2 ahoj rady. 😉 zitra na tebe moooooooooooooooooooc myslim!!! budu na netu az kolem druhe hodiny, ale hned se prijdu podivat, jak jsi dopadla 😀 ale urcite dobre!!! tfuj tfuj tfuj na zitra!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru