CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
18. lis 2010

@drndapetka tak pekne nakupy 😀 a hlavne uspesne!!!

drndapetka
18. lis 2010

@pampeliska36 neboj to bude šup šup, já nákupy nesnášííííím 😝 😉

pampeliska36
18. lis 2010

@drndapetka a kam valis nakupovat?

pampeliska36
18. lis 2010

@andinecka ahoj a vitej 😀 mne agolutin taky pak ke konci uz dost vadil... ale staci to rict doktorovi a on ti to vymeni za neco jineho 😉

raduza2
18. lis 2010

@vodni dotaz prosím ten cortikoid má být v lednici ,nikdo mi nic neřek o lednici 😠

A ještě jeden dotaz ,je mi jasný že PK nebude,ale co by mě zajímali jetsli děljí u takových to embrii AH ?? 😠 Dekuji

drndapetka
18. lis 2010

@pampeliska36 no tam kde to mám nejblíž, do campusu 😀

drndapetka
18. lis 2010

@raduza2 Hatching Radu určitě, na to nemá vliv podle mě nic, to nezávisí na PK 😉

teckovanaorchidej
18. lis 2010

ahoj holky, že by slízala zase stará parta?
Petulko, ahoj, dobře nakup 🙂

teckovanaorchidej
18. lis 2010

Radu, je to ve fotoblogu UNICA na tom obrázku vývoj embryí, AH se dělá 3. den (po 72 h)

vodni
18. lis 2010

@drndapetka jééé, já si zrovna včera rifle záplatovala 😀 byla jsem v obchodech a prd, teda ty minivelikosti mi prostě nejsou 😝 To víš, já jsem taky ve tvaru bójky 😀

raduza2
18. lis 2010

@teckovanaorchidej oki kujííí ,mylsela jsme si to no uvidí se 😀

pampeliska36
18. lis 2010

@vodni 😀 😀 😀

raduza2
18. lis 2010

a já si dnes koupila botky samochotky v Deichmann v Campusu

vodni
18. lis 2010

@raduza2 AH dělají, teda měla jsem to vždycky předplacené a nic neříkali o tom, že by to nešlo... S tou PK mi dr.F poradil, kdyby bylo folikulů jako vždycky (třeba 3 vajíčka), tak u OPU říct, že PK nechci, resp. zeptat se, kdy by v takovým případě ET byl (předpokládám ob dva dny, tj. např. úterý ven, pátek dovnitř), a kdybych se čirou náhodou v telefonu (tj. např. v tu středa-čtvrtek) dozvěděla, že se vyvíjí víc než dvě embryja, tak poprosit, že jestli by nešla doplnit ta PK, že ji pak doplatím - určitě by to prý jít mělo. Jinak tu moji story znáš - považovali za PK i minulé ivf, kdy jsem měla embryjka zavedená ve stejný den, jako kdybych ji neměla... Záleží na počtu...

vodni
18. lis 2010

@raduza2 jo a ten cetrotide jsem měla v lednici

vodni
18. lis 2010

@drndapetka na chvilku z bříška budou muset 😝 musí si jít pro dáreček od taťky 😀

teckovanaorchidej
18. lis 2010

holky já byla taky v Campusu a koupila si super těhutriko v Litexu, dokonce je mi dobře. 🙂

drndapetka
18. lis 2010

@vodni bojkovat můžu jen já 😀 Jdu si pro velikosti 42, tak snad nebudou vyprodané 😝 tak zatím papa kočenky, buďte tu hodné 😀

drndapetka
18. lis 2010

@raduza2 a neřekneš, že jsi tam byla-mohly jsme nakupovat spolu 😀

jezulicka
18. lis 2010

@raduza2 moc ti gratuluji máš je pěkně velké tak ted jen at pěkně dozrávají a už se těším na tvé et a pak šup šup... 😀

raduza2
18. lis 2010

@drndapetka no neřekneš já tady včera psala že se tam musím stavit když už tam budu jelikož mám zimní kabát kterej tahám po zemi ,takže jsem potřebovala botky na podpadku ,nechtěl se mi krátit 😝

raduza2
18. lis 2010

@jezulicka jezulííí díky

raduza2
18. lis 2010

@teckovanaorchidej jo a nepotkali jsme se náhodou já tam byla taky 😀

luciiiie
18. lis 2010

@raduza2 paní ale tak to vám gratuluji ke krásné sedmnácce! Patnáctka taky povyroste a osmičky určitě taky nebudou zaostávat! Super, držíme pěsti!

raduza2
18. lis 2010

@luciiiie Lucouši díky ,ale ty 8 jsou pasé 😉

lilllu
18. lis 2010

ahoj holky 🙂 jak tu resite dneska to biochem tehu.... asi blba otazka ted, ale do kdy se to muze projevit? 🤐 Jinak nikdy, ale nikdy si nekupjete GALMED set... musela jsem se na to 2 hodiny prospat, aby se tam neco objevilo a stresovat se s tim a na mamatestu 25 je to ok, jsem ho hned bezela koupit. Zatim jsem teda nebyla na ultrazvuku..

raduza2
18. lis 2010

@lilllu ahojky,s biochem . těhu ti neporadím ,ale mylsim že do toho 7 tt ,ale fakt nevím přesně ,takže už jsi zase Ok ,dělal si zase mamatestema dobrý ?? 😉

kveta
18. lis 2010

@lilllu Biochemické je také, že z krvi alebo z moču sa prejaví, ale už nenastane potvrdený život na ultrazvuku...

lilllu
18. lis 2010

@raduza2 no utapim se v takove polovicni blazene nevedomosti. Doufam, ze nepristanu tvrde na zemi...

lilllu
18. lis 2010

dekuji za odpovedi a jeste holky za jak dlouho objednavaji v unice na ultrazvuk po tom co jim zavolam ze vysel test pozitivni. Ja uz asi dlouho nevydrzim cekat a budu se muset nekam objednat. Problem je ten, ze mam gyndare na dovolene... 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru