CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
6. pro 2010

@vodni v sobotu jdeš na utz?to víš že se urodí... 😉

vodni
6. pro 2010

@jezulicka jj, první utz je v sobotu... No víš co, u prvního byla úroda víc než chabá (4 folikuly, nakonec ale 1 vejce), u druhého to bylo lepší (7 folikulů, 4 vejce, 3 použitelná), ale... Taky u toho lepšího výsledku jsem měla ten gonal, a teď zase puregon. Je mi jasný, že je to to samý, ale i tak, prostě nervičky pracují 😅 Však víš jak, člověk sice ví, co ho čeká, ví jaké jsou šance, ale když do toho pupku nejde nakukovat průběžně 😝 Prostě jsem jak na trní 😎

jezulicka
6. pro 2010

@vodni tak přesně vím o čem mluvíš, a chápu tě...ale to už bude ted pořád ten starch já mám taky pořád to samé jen vím, že tam prdolka je ,ale mám obavy aby se dále pořád vyvíjel jak má atd...takže vím a chápu tě..ale neboj do třetice to vyjde to vím...

jezulicka
6. pro 2010

@vodni a víš jak ikdyž je třeba méně halvně aby byly kvalitní... 😉 já to taky tak měla.. 🙂

vodni
6. pro 2010

@jezulicka přesně tak, budu přešťastná, pokud bude stejný počet jako u 2. pokusu... (ale jedno, to bych nechtěla, to bych byla v háji s nervama, že historie prvního pokusu se opakuje 😔 )

jezulicka
6. pro 2010

@vodni tak vajíček bude více, ale víš jak já měla 6 a pak 3 byly k oplodnění a nakonec došlo jenom jedno a to byl bojovníček říkala i embryoložka že byl výborně vyvinutý a říkala ten nejlepší a byl je to náš bojovníček a dobojujeme až do konce... 🙂 🙂 a ty to samé... 🙂

raduza2
6. pro 2010

Ahojky ,
@vodni nesejčkuj a z vesela píchej aby měli z čeho filíci růst ,žádná historie 😉 😅
@jezulicka ahojky mamino

jezulicka
6. pro 2010

@raduza2 ahojky... 😉

vodni
6. pro 2010

@raduza2 rozkaz pane 😉

andinecka
6. pro 2010

@vodni
ahoj, já měla úplně stejně folíků jako ty (7 folikulů, 4 vejce, z toho použitelná 3) - takže to určitě vyjde, a do soboty se jich několik urodí. Historie se opakovat určitě nebude - vždycky je něco malinko jinak. Hlavní je, ať jsou kvalitní.

vodni
6. pro 2010

@andinecka jj, taky doufám, vždycky si najdu něco pozitivního, a pak myslím na to, že to bylo zase o trochu lepší. Takže tentokrát chci klidně stejný počet jako minule, ale prosím prosím prosím, biochemku už neeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andinecka
6. pro 2010

ahoj holky,
to jsem ráda, že si Vás neodnesl čert 😀

raduza2
6. pro 2010

@vodni tak se mi to líbí 😉

raduza2
6. pro 2010

@andinecka ahojky ,
to já budu mít strach spíš na čarodky 😀 😝

pampeliska36
6. pro 2010

ahojte kocky moje 😀

pampeliska36
6. pro 2010

konecne z hokny doma 🙂 a zitra valim smer praha 😢 doufam, ze nebude zadna kalamita na ceste!!!

pampeliska36
6. pro 2010

a co jinak, co noveho?
@vodni holka ty uz dneska druhou davku, co? a v sobotu ultrazvuk... ty blaaaaaaaaaaaho to vali jak blazen!!! 😉 budu na tebe MOC myslet a doufat, ze bude vse v nejlepcim poradku!!! a ono bude! 😉

raduza2
6. pro 2010

@pampeliska36 ahojky pampel ,tak už se ti to blíží a přesně za týden hurááááá

pampeliska36
6. pro 2010

@raduza2 jojo za tyden si jdeme pro ty nase kluky 😀 uz se mooooooc tesim!!! akorat jsem nejak silene unavena... je to asi tim pocasim a tim, ze toho je pred vanocema hodne a vsechno se musi stihat 😢

pampeliska36
6. pro 2010

@raduza2 a jak se mas ty? mas neco napecino? 😉

raduza2
6. pro 2010

@pampeliska36 no jak se mám já ?? tak tak všelijak,ale konečně dorazila ms po stimulce tak slááááva

raduza2
6. pro 2010

@pampeliska36 jo a letos nepeču kašlu na to já sladký nesmím a máma mě pár kousků pro ty dravce dá

pampeliska36
6. pro 2010

@raduza2 tak super... a co darecky? uz jsou nakoupene? my budeme tedka o vikendu kupovat uz stromecek... jeste jsem ani poradne neuklizela... tento vikend jsem mela blok na krcni pateri, takze jsem se nemohla ani hnout... kdyz se neco ser... tak poradne 🙂 ale uz je to o MNOHO lepsi!!! 🙂 doufam, ze budu neco uklizet pristi vikend... protoze je to teda uz DES!!!

pampeliska36
6. pro 2010

a co lenicka...... jak se asi ma??? 😨

raduza2
6. pro 2010

@pampeliska36 tak uklízet se chystám tentop týden i kdýž jsme to dělala nejak táden před OPu ,ale klidně si to zopáknu ,no a s dárkama to mám namyšlený tak že dám každýmu penízky a nějakou hloupost a at si koupí co chcou ,kor s našema holkama ......

lenceslava
6. pro 2010

Ahoj kočky.@pampeliska36 je mi fajn,i když dneska jsem musela zůstat doma a prospala skoro celý den.Ráno mi bylo zle a motala se mi hlava.Ale už je to mnohem lepší,jen mi je pořád trochu šoufl.Přeju moc štěstí na příští týden.

pampeliska36
6. pro 2010

@lenceslava ahoj lenicko 😉 to jsem rada, ze je fajn... mne se dneska taky motala palica jak blazen... 😅 drzim pesticky, at je lepe! jo a dekuji i tobe za stesticko na pristi pondeli 🙂 😉

andinecka
7. pro 2010

ahoj holky,
já dnes byla na krvi potvrdit si těhu. Kolem 11. hod mám volat pro výsledek. Myslete prosím na mě a držte mi palečky. 😨

Jinak na sebe dávejte pozor, venku to strašně klouže - zvlášť u Unicy to byl zážitek ☹

raduza2
7. pro 2010

@andinecka tfuj,tfuj,tfuj pro štěstí 😉

andinecka
7. pro 2010

@raduza2
ahojky, moc ti děkiju. Já se fakt bojím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru