CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
10. pro 2010

@vodni tak to by byl úplný nářez ale proč ne.... 😀 😀

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@ivetule děkuji, už to MUSÍ být lepší....

vodni
10. pro 2010

@jezulicka No jo, poslední pokus, člověk uvažuje různě... Ale jak se znám, tak bych stejně nakonec couvla. Dva supervodníci budou stačit 😉

1tralala
10. pro 2010

@vodni ahoj,dekuju.je to strasny to cekani a sledovani se,nejlepsi by bylo usnou a vzbudit se az v den testovani

vodni
10. pro 2010

@1tralala Já vím, čekárna je trochu nepříjemná 😀 Ale momentálně se do ní moc těším, tak mi tam hlídej místo 😉 Já naštěstí nejsem typ, který by se pozoroval 😝 jsem prostě disciplinovaný pacoš 😀 Ale i tak, prostě se to vleče a člověk je pořád v takové nejistotě, a to je na tom to blbý. Navíc po tom minulém biochem. vím, že ani po dnu testování není konec 😖 takže prostě celá tahle akce je vlastně o čekání... Holt to musíme vyděržať pioněrky!

1tralala
10. pro 2010

@ivetule dekuji,clovek je klidnejsi ze neni sam bez priznaku.maly je hezulinky 🙂

1tralala
10. pro 2010

@vodni neboj uz to rezervuju a mocinky drzim palce at to jde hlladce od zacatku az do konce 😀

vodni
10. pro 2010

@1tralala 😵 😵 😵 díky za rezervačku a doufám, že do čekárny dorazím příští týden v neděli 😉

1tralala
10. pro 2010

@vodni urcite 🙂 ja ted byla rada ze mi na opu i et vysel p.dr.Frgala,tak si tak rikam ze nam prinese stesti 😀

vodni
10. pro 2010

@1tralala Tak to chápu 😉 Ale mi je to asi už jedno, i ostatní doktoři se mi osvědčili 😎

vodni
10. pro 2010

@1tralala jo a chceš přidat do tabulky na fotoblogu https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ ?

1tralala
10. pro 2010

@vodni jjo sou,ja vystridala vsechny,ale kdyz mi Frgala po opu rekl ze se potkame i u et tak to bylo takovy veselejsi

1tralala
10. pro 2010

@vodni ja bych spis pockala po tom testu

vodni
10. pro 2010

@1tralala jak chceš, já to teď aktualizuji, tak kdybys chtěla, tak dáš vědět 😉

vodni
10. pro 2010

Kočky já teď musím zase nějakou dobu pracovat, tak kdybych nestíhala, tak zítra po 8 na mě tuze myslete 😉 Já vám přijdu hned oznámit počty a velikosti... Pa!!!

pampeliska36
10. pro 2010

ahojte kocky 😀

tak ja hlasim cerstve zpravicky 🙂 v nedeli se nam budou ti chlapaci rozmrazovat 😀 a zavolaji nam, jak to s nima vypada... kazdopadne v pondeli jdu na to 😉 mezi 8:30 az 9:30 hod... presny cas mi reknou v nedeli 😀
rozmrazuji nam tu "lepsi" pejetku, kde je jedna casna blasticka a druha je blasticka (takze ta lepsi! je to vyssi stadium nez casna blasticka)
od soboty valim uz agolutin ☹

jupiiiiiiiiiiii

pampeliska36
10. pro 2010

@vodni kocko.... AT TAM JSOU A JSOU TAM ASPON CTYRI!!! drzim moooooooooooooc pesticky 😉 😀

teri81
10. pro 2010

Ahoj holky, sice uz sem nepatrim a uz ani nikdo z holek,co tu byly za me tu neni,jelikoz uz vsechny mame doma maly Unicacky a uz sem nepatrime,ale obcas nakouknu,jak to tu zije a jak se dari Vam bojovnicim.
Chci Vam poprat moc sily a stesti v tomto boji,ktery vyhraje kazdy,kdo to nevzda 🙂 .
At to dobre zvladate, miminka se Vas drzi a jste vsechny brzy maminkami. Ja vim,je to opruz vsechny ty injekce a kontroly atd ....,ale stoji to za to milionkrat.
Kolem me tu beha ted uz temer dvouleta holcicka a pripada mi,ze to vsechno,cim jsem si prosla uz snad ani neni pravda a obcas na ten boj vzpominam i s nostalgii 😉 .
1tralala - mne daval dcerusku do briska take pan Dr. Frgala a byl to tak pohodovy zazitek,ze jsem byla od zacatku presvedcena,ze to vyjde a vyslo 😀 . I vajicka mi odebiral.
Ale ja chvalim a vzpominam na vsechny dr. i sestricky z Unicy,sice sestricky jsou tam az na jednu uz ted uplne jine,hodne se to meni,ale i ty nove jsou urcite sikovne. Chodim tam na gyndu,tak jsem je trochu okoukla 😉
Tak paaaa a drzte se,vyjde to vsem 🙂

andinecka
10. pro 2010

@vodni
ahooooj,
zítra ráno v 8 na tebe budu myslet. Jsem zvědavá, kolik budeš mít vodníčků 🙂 🙂 - hlavně ať jsou velký a ať jsou O.K.
Víš, co sis přála na mikuláše a do třetice už to musí vyjít 🙂

andinecka
10. pro 2010

@teckovanaorchidej
ahoj, myslíš si, že máš astma?
Ten kašel musí být dost nepříjemnej - ale snad se ti po těch antib. uleví a bude ti líp. Kdy máš jít na další kontrolu?
Mě babička dávala na kašel cibuli s cukrem - bylo to hnusný, ale pomáhalo to

andinecka
10. pro 2010

@pampeliska36
ahoj, přeji ti příjemné prožití píchání agolutinu (myslím tím pocit, že je to jen 1x denně). Já když viděla agolutin - tak jsem měla Pavlovův reflex.
Teď mám utroš a vzpomínám na agolutin.

1tralala
10. pro 2010

@teri81 ahoj,ja tomu taky verim ze nam strejda Frgala prinese stesti 😀 😀 😀

vodni
10. pro 2010

Kočky, jste tu teď některá?

vodni
10. pro 2010

☹ nejste... ☹

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@andinecka ahojky, no to už ani nebyl kašel, to byly spasmy průdušnice a už jsem panikařila a bála se, že se už nikdy nenadechnu, fakt hnus. Zmocňoval se mě takový stres a strach...no fuj.
Ale už bude dobře.
pampel, tak ať jsou samurajci jako buci
vodni, zítra tam budou, folíci, tak dej vědět, držím palečky

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@vodni JSME

vodni
10. pro 2010

@teckovanaorchidej Ahoooooj, to víš že dám vědět, myslím, že dnes snad ani neusnu 😝 Trojčím 😀 Ale jsem ráda - začalo se azse ozývat bříško, tak snad se něco děje...

teckovanaorchidej
10. pro 2010

@vodni trojčení nech jiným, jasně, že se něco děje, rostou, ty šišo 😀 😀 😀
uvidíš, jaká překvapivě dobrá sklizeň letos bude 🙂 🙂 úplné folíkobraní 😀 😀 😀

vodni
10. pro 2010

@teckovanaorchidej kéž by... folikobraní 😀 😀 😀

andinecka
10. pro 2010

ahoj holky,
my máme v úterý vánoční posezení a nějak se z toho moc nejde vyvlíknout. Na naší škole totiž řádí spála a příušnice. myslíte, že je to nakažlivý a mohlo by to ohrozit moje těhu?
děkuji

@vodni - zítra tfuuuj, tfuj, moc štěstíčka a na trojčení jsem tu já 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru