CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
27. pro 2010

@vodni to je hrozny, kdyz ma clovek s cim srovnavat a srovnava, co? 😠 to je normalne na palici... 😨 zcela te chapu!!!

pampeliska36
27. pro 2010

@vodni a pichas si taky nasledne pregnyl? nebo ne?

vodni
27. pro 2010

@jezulicka Já vím, včera jsem nás tu tak sama uklidňovala 😀

ami33
27. pro 2010

@vodni no to jsem z toho jelen, když mám brát Marvelon do 7.1 ...4.1 je zahájení stimulace a po Marvelonu píšeš že se začíná s tím puregon perem, tak mi není jasné, kam mi jako stihnout nacpat ty injekce?

vodni
27. pro 2010

@pampeliska36 Jasnačka 😀 Zítra poslední 😉 A co ty a agouš? Svědíte? My tentokrát ještě nic 😝 Asi se s ním moje tělo už smířilo 😀

jezulicka
27. pro 2010

@pampeliska36 a ty ještě pícháš pregnyl?

pampeliska36
27. pro 2010

@ami33 neboooooooj 😉 oni ti to na unice toho 4.1. krasne vysvetli. dostanes PRESNY rozpis den po dni co a jak a kdy si pichat... zacnes prvne jednou davkou injekci, pak se pridaji dalsi injekce a pak po prvnim ultrazvuku se pripadne pridaji individuelne dalsi... takze neboj! maji to fakt krasne prehledne!!! 🙂

pampeliska36
27. pro 2010

@vodni clovece ja jsem na tom asi podobne... tentokrat to nejak dobre snasim! minule jsem uz nemohla vydrzet a tentokrat mam jen zatvrdliny na zadku, ale zadne vetsi svedeni... asi si zaciname zvykat 😀 😀 😀

pampeliska36
27. pro 2010

@jezulicka ja ne... pichala jsem posledni minulou nedeli

vodni
27. pro 2010

@ami33 Ale neeee, dyť jsem psala u KRÁTKÉHO že pícháš hned po marvelonu puregon!
U DLOUHÉHO ne, to ke konci marvelonu začneš nejdřív s Diphereline, který se aplikuje nejdřív samotný, a pak se přidává Puregon...
Zahájení stimulace nerovná se začátek puregonu. Je to návětěva caru, kde ti všechno vysvětlí, dají ti rozpis podle typu protokolu, a jestli budeš mít ten dlouhý protokol, tak začneš s Diphereline - naučí tě, jak to aplikovat, vysvětlí kdy a jak atd.
Hele víš co, čekáme na @ivetule ta ti to popíše aktuálně, OK?

ami33
27. pro 2010

@pampeliska36 no ty rozpisy pravda vypadají přehledně 🙂

vodni
27. pro 2010

@pampeliska36 jj, ty zatvrdliny 😀 Ani mi nemluv. Mě když jsem začala stimulovat ta místa po třech měsících začala bolet (asi prdelka věděla co ji čeká 😝), takže už první dávka byla trochu nepříjemná, protože místo bolelo ještě před pícháním 😝 Takže takové při pohmatu bolavější ale jinak neviditelné "boule"... Ale jinak naprosto OK. Ale svědění žádné, hurá 🙂

ami33
27. pro 2010

@vodni jooo, už to trošku chápu 🙂 , já tak počítala, že koncem ledna někdy by byla ta OPU a ET, jen mě to popletlo, jak sem četla že se ten Diphereline píchá snad měsíc to mě nějak nesedělo.

pampeliska36
27. pro 2010

@vodni tak to jsme na tom skoro stejne 🙂 😉

pampeliska36
27. pro 2010

@ami33 to nevadi... porad se clovek uci 😉 neboj... od toho se tady vsechny potkavame na techto strankach 😀

ami33
27. pro 2010

a chápu to dobře, že se ještě něco píchá po OPU?

vodni
27. pro 2010

@ami33 no jak jsem psala, ono se to píchá pak i současně 🙂 Ale v lednu se všechno dozvíš přesně, moc pěkně to tam mají - přehledné, vše ti vysvětlí, předvedou, takže to bude OK, určitě 😉

ami33
27. pro 2010

@pampeliska36 no to je super, že něco takového je 🙂

pampeliska36
27. pro 2010

no nic holky jdu lezet... jeste jsem k tomu vsemu nachcipana... nejak to pres noc (uplne nahle a bez ohlaseni) vlezlo... boleni v krku a trosku ryma.... aaaaaaaach jo ☹ jdu se kuryrovat s cajem a knizkou do postele... jeste, ze mi jich jezisek prinesl tolik 😀 😀 😀

ami33
27. pro 2010

@vodni a ten diphereline se píchá do bricha? asi to nechám na manželovi hehe 😀

vodni
27. pro 2010

@ami33 Po OPU se píchá agolutin na podporu udržení těhotenství. Dá se pak nahradit Utrogestanem (zaváděcí). Agolutin se ale píchá do zadku - při stimulaci pícháš miniaturními jehličkami do bříška - vůůůůůůůůůbec to nebolí a je to hodně jednoduché!

pampeliska36
27. pro 2010

@ami33 nemusi se pichat... zalezi pak na tom, kolik ti pri OPU odeberou vajicek. ja jich mela treba vic a tak jsem si potom uz nic nepichala 😉

pampeliska36
27. pro 2010

@ami33 ajoooooooooooooo ja blbec!!! na ten agolutin do zadku jsem uuuuuuuuuuuuplne zabudla... jak pise
@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
27. pro 2010

@pampeliska36 juj, tak pořádně s medíkem jak jsi mě to učila tuhle při stimulce 😉

vodni
27. pro 2010

@pampeliska36 zabudnout na agouš .-D 😀 😀 😎 😎 😎

pampeliska36
27. pro 2010

@vodni no vubec to nechapu... jak se na takovou vec da vubec zabudnout... 😀 😀 😀

pampeliska36
27. pro 2010

tak baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj jdu lezet 🙂

ami33
27. pro 2010

@vodni no když to zvládáte vy všechny, tak to budu muset zvládnout taky, nebudu první ani poslední 😉

ami33
27. pro 2010

@pampeliska36 páčko, ať se brzo uzdravíš 😉

vodni
27. pro 2010

@ami33 k těm datům, pošlu ti pro srovnání do IP moje

ami33
27. pro 2010

@vodni ouki, to budeš moc hodná, díky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru