CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andinecka
5. led 2011

@vodni
no to je krááááááása. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😝 😝 😝 😝

Já ti říkala, že Mikuláš plní přání, hned si jdu něco dobrýho za tebe dát 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andinecka
5. led 2011

@ivetule
gratuluji k folíčkům.
Obdivuji tě, že to zvládáš s malým synem. Moc Ti přeju, aby vše vyšlo.

vodni
5. led 2011

@andinecka no jo, mikuláš to naplánoval a ježíšek skočil do bříška 😵 Doufejme se nebude opakovat nic co už jsme tu měli... Do ultrazvuku je po testu ještě asi horší to čekání, že?

jezulicka
5. led 2011

@vodni no to je...a ty jsi měla 2 mimi že?tak možná to bude dvojitá radost...Jinak to čekání na utz je nekonečný 14dní musíš vydržet..já jsem celou dobu testila každý den zda to nemizí a je vše ok...nebo chodit na krev co 3den... 😠

andinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
drndapetka
5. led 2011

Ahojenky koťata 🙂 Tak jsme se konečně objednala do Unicy na konzultaci těch výsledků testů a na další postup. Takže příští středu budu už chytřejší 😀 Tak jsem se tomu pořád výhýbala, už bylo na čase....Třeba ten strach byl zbytečný 😉

drndapetka
5. led 2011

@vodni Sééééégraaaa, já se picnuuuuu 😀 Tfuj tfuj tfuj tfuj tfujky.....ať jsou tam aspoň dvojky 😵 Přeji hodně štěstíčka do dalších dnů, pevné nervíky a všechno ať je jak má 🙂 Ježiš, já mám za Tebe takovou radost, leze mi husina po těle 😀

drndapetka
5. led 2011

@vodni jinak-měla jsme 11den po ET hcG 180, ale měla jsme blastičky, takže Tvoje HcG je krááááásné 😵

vodni
5. led 2011

@jezulicka @andinecka Jo, to je mi jasný, že tohle čekání bude šílený. Minule jsem taky testila každý den, ale pak jsem začala špinit, a na hCG šla až po 5 dnech od testu, to už bylo hCG nízko... Na unice jsem na utz už domluvená na 19. A jinak, tento týden jsem ještě doma, ale příští týden už musím do práce... Naštěstí je ale teď takové klidnější období, tak snad to bude spíš dobré v tom, že se nějak "zabavím"

jimmy1
5. led 2011

@vodni potichoulinku gratuluju, mooooc ti držíme s Martínkem pěstičky, aby to bylo všechno OK 😵 mám velikou radost, že se to tu konečně zase čárkovatí a těhulí 😵 😵

vodni
5. led 2011

@drndapetka 😵 😵 😵 říkala jsem si, že ti musím trochu dodat motivaci ségra 😉 Dívala jsem se na ty tabulky hCG a je to v limitu - to rozpětí je celkem veliký a je to individuální, tak snad... Ale dvojky, no, ehm... Stačí mi jedna ale pořádná vodnice-bojovnice 😉

vodni
5. led 2011

@jimmy1 Ahoj Jimmy, moc děkuji 😵 Jsem stále trochu ve střehu, minulé biochemické mě trochu poučilo 😉 Takže dokud nebude blikat ♥, tak zatím nebudu ještě "trojčit radostí" 😉

ivetule
5. led 2011

@vodni to je krááááááása. Moc gratuluju zatím radši potichoučku a at ti to uteče do toho 19. Ježiš to mi hned zvedlo náladu. 😅

andinecka
5. led 2011

@vodni
Třeba si nosíme štěstí.

je super, že jsi doma a že s vodníčkem odpočíváte.

vodni
5. led 2011

@ivetule jsi na řadě kočko 😉

vodni
5. led 2011

@andinecka jééé, fakt, a na kolik? (do IP)

vodni
5. led 2011

@drndapetka Ségra, a jak ti vlastně dopadly ty výsledky? Víš už něco nebo to budete rozebírat až při té konzultaci?

ami33
5. led 2011

@vodni týýý jo, gratulka veliká....prej vodnice šplouchá, počkej až začne cákat
😀 😀

ivetule
5. led 2011

@vodni doufám,že jo. To budou zase nervy až budu dělat test. A ono to tak utíká ,že to bude za chvilku. ☹

ami33
5. led 2011

@vodni právě mi nic moc dopředu neřekli, jen dali ty léky dopředu a mám si to vzít na ten utz mimo Uniku a ten pan doktor mi tam dál vysvětlí co s těma injekcema asi.

ivetule
5. led 2011

@andinecka
@vodni to je krása jak to máte stejný. Tak to bude u obou dobrý výsledek. Prostě musí.

vodni
5. led 2011

@ami33 To je přesně tak, jak to má být. Nám taky nic dopředu neříkají, pak se to člověku plete, je toho prostě moc najednou. Takže ti to tam při utz všechno vysvětlí (a kdyby ne, tak jsme tady 😉 )

ivetule
5. led 2011

@andinecka koukám,že už tam máš týdny. To to krásně naskakuje. Za chvilku už tam bude 12tt. 😀

ivetule
5. led 2011

@ami33 neboj je nás tady na pomoc dost. 😅

drndapetka
5. led 2011

@vodni nevím z výsledků nic, nechtěla jsme to vědět po telefonu a chci, aby u toho byl i manžílek, takže raději už ten týden počkám 😉 Vydržela jsme to už 12 týdnů, tak rýden mě už nezabije 😀 A to ty výsledky byly už po 5 týdnech, jenže já neměla to odhodlání, to až teď 🙂 Rovnou se i zeptám pana doktora na srovnání toho mýho cyklu. Třeba dostanu něco na podporu ovulky abysme to naše přirozené snažení ještě podpořili 😵

ami33
5. led 2011

@ivetule
@vodni ... no to doufám baby, že jak budete těhule, že mě tady v tom nenecháte hehe, sem si udělala kafe a jdu studovat ty videa s těma injekcema

raduza2
5. led 2011

ahojky 😉

@vodni krááááása moc GRATULUJI a přeji aby to vydrželo až do konce 🙂

@drndapetka no sláva že jsi se konečně k tomu dokopala 🙂

rubi15
5. led 2011

ahojte vsetky, ja som zo Slovenska a chystam sa do Brna na vysetrenie len si neviem vybrat kliniku respektive CAR a doktora. Mohli by ste mi poradit? Uz 4 roky snazime a nic ☹

vodni
5. led 2011

@rubi15 Ahoj, ono je to trochu komplikovanéporadit, je to vždycky subjektivní... Já jsem třeba na unice moc spokojená, a to jsem měla první IVF negativní, 2.IVF biochemické, a teď 3.IVF snad vypadá nadějně... 😵 Určitě mi vyhovoval i přístup (zejména jednoho doktora 😉) i prostředí a postupy... Doktoři se ale střídají, tj. na celý cyklus nemáš jen jednoho. Já ale byla spokojena se všemi.
Ale co vyhovuje jedné, nemusí vyhovovat druhé... Pro náš car, resp. naši diskuzu máme i fotoblog, můžeš se podívat jak to tam chodí 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ (čti odspodu)

vodni
5. led 2011

@raduza2 X-) 😵 😵 uvidíme jak teď budu zvládat ten hon na krevní testy ob tři dny 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru