CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

sblanch
31. říj 2011

@petruska83 děkujeme, čím víc pěstí, tím větší šance 🙂 A co ty? Chystáš se na Obi? Držím pěsti 🙂 Pokud si pamatuju, tak se tam moc nechce manželovi, nebo se pletu? Nojo, chlapi se s tím těžko vyrovnávají... Ženské jsou na různé vyšetření holt zvyklé.

betysek
31. říj 2011

Ahojky, byla jsem dnes na UTZ v Unice. Tak máme 1 miminko, srdíčko bliká, zatím je vše v pořádku. Jsem 7tt+3. Všem držím moc pěsti na testování. 😉

luciiiie
31. říj 2011

@betysek gratuluji.... 🙂

ivetule
31. říj 2011

@betysek moc gratuluju. Konečně dobrá zpráva. 🙂

sblanch
31. říj 2011

@betysek taky moc gratuluju 🙂 to je paráda - a nová naděje i pro další snažilky 🙂

jimmy1
1. lis 2011

@betysek mocinky gratuluju 😵 ať je všechno v pořádku a vydržíte 2v1 ještě dalších 32 týdnů 😉

lnk
1. lis 2011

@betysek moc blahopřeji 🙂 alespoň někdo...

kac3nka
1. lis 2011

@betysek Taky gratuluji 🙂

lnk
1. lis 2011

@ivetule tak na zítra držím pěstičky i na nohách 😉

ivetule
1. lis 2011

@lnk děkuju moc hrozně to uteklo. 😒

jezulicka
1. lis 2011

holky držím všem pěstíky kdo bude testit,,,,a hlavně teda zítra držíme všechny pěstíky IVETCE...drž se.. 🙂

ivetule
1. lis 2011

@jezulicka děkuju moc Romi. 🙂

luciiiie
1. lis 2011

@ivetule zítra si tu chci přečíst jen samé dobrý zprávy, ano? 🙂 Držím pěsti..a na nohách palce! 🙂

ivetule
1. lis 2011

@luciiiie děkuju moc tak snad nezklamu. 🙂

jimmy1
2. lis 2011

@ivetule držím pěsti, ať je tu za chvíli od tebe pozitivní zpráva 😵

ivetule
2. lis 2011

Ahoj holky. Tak jsem tady. A mám dvě //. Mám hroznou radost. Na potvrzovací UTZ jdu 18. Takže snad bude všechno v pořádku. Držím palečky at jsou další dobrý zprávy. 🙂

jimmy1
2. lis 2011

@ivetule gratuluju gratuluju gratuluju 😵 😵 😵 od rána tady nakukuju 😀 mám radost s tebou 😉

kac3nka
2. lis 2011

@ivetule Mooooc gratuluji 🙂

durma
2. lis 2011

@ivetule přidávám se s velkou gratulací 🙂 🙂 🙂

ivetule
2. lis 2011

@jimmy1
@kac3nka
@durma děkuju moc ,ale klidnější budu po tom 18.

jezulicka
2. lis 2011

@ivetule super..moooc ti gratuluji at je nadále vše v pořádku...drž se holka...

lucifirek
2. lis 2011

@ivetule super,držínne pěstičky 🙂

ivetule
2. lis 2011

@jezulicka děkuji moc Romčo. ale znáš to klidnější budu po tom utz. Ale moc tomu věřím,že to bude v pořádku. děkuju moc moc za pelečky 🙂

ivetule
2. lis 2011

@lucifirek děkuju moc a jak jsi na tom ty?

sblanch
2. lis 2011

@ivetule jé, to je super 🙂 Obrovská gratulace - a 18. to bude všechno v pořádku, všichni tomu věříme 🙂

ivetule
2. lis 2011

@sblanch děkuju moc a ted jsi na řadě ty. Doufám,že jsem nikoho nepřeskočila. Ale držím palečky všem. Moc a moc. 🙂

luciiiie
2. lis 2011

@ivetule no poráda! gratulujeme Ivetko :-* Přejeme, ať je všechno v pořádku a bezproblémové těhulkování 🙂

vodni
2. lis 2011

@ivetule Ivetkooooo!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 nádhera 😉

lnk
2. lis 2011

@ivetule moc gratuluji 🙂 pozitivní zprávy jsou vždy povzbuzující. dnes jsem chvilku přemýšlela, když jsem vstávala, jestli si neudělat testík, protože odpoledne bych potřebovala něco udělat a to znamená nosit těžké věci, ale jsem si říkala, že práce mi do zítřka neuteče. ještě jeden den se můžu utěšovat, že třebas... i když už to mu moc nevěřím, včera jsem začla špinit...

jezulicka
2. lis 2011

@ivetule jasně Ivetko po utz to bude ještě větší jistota ale je to výborné a bude nadále tomu věř....drž se.. 🙂 máme radost a posíláme pro štěstí s Majdalénkou všechny pěstíky co máme... 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru