CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
16. zář 2010

Jsem tu opět , a chystám se vařit 🙂 Kdyby chtěl někdo inspiraci, tak dneska bude kuřecí rizoto a zítra bude guláš z králíka 😀 tož jdu na to 🙂

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka jééé máme stejný nápady já kuřecí rizoto dělala dneska 😀

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 a já myslela, že ti dám tip na zítřek, tak nic no 😀

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 akorát z těch králíků mě za chvilku klepne pepka 😠 mám v mražáku už 3 a nevím co s tím. manželova babička jich zabíjela 12 a ještě se chystá, to zas určitě vyfasujem další 😝 Kdo to má furt žrát 😠

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka no tak ten guláš taky neni k zahození 😀

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 a máš králíka na guláš?kdyžtak si dojeď, ráda věnuju 😀

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka tak s tím mám zkušenost náš děda to nejí ,ale hlavně jak to pěstuje 😝 už su tohotaky přejezená ,ale jinak je dobrá roláda z králíka když si ho šikovně vykostiš 😉

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka néé děkuji mylsím že jich máme dost

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 ještě kostit, to víš, tůůůůdle 😠

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 přnejhorším to jistí svíčková s králíka....no ale dlouho jsem ji nedělala, tak nevím jestli si troufnu 😖 no nic, jdu na to rizoto, a pak je tam ordinačka, tak pri dnešek páááááááá 🙂

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka no tak když už to nikdo nechcě jíst je to pořád stejný na smětaně ,pečenej a po francouzku ,tak jsem si s tim dala tu práci a není to tak dlouho ,já jen tak pro inspiraci kdyby se ti chtělo

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka ahoooooooj

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 tak tady se mluví jen o jídle tedka....já zítra vařím uzené se zelím a bramborem...
a v sobotu mám chut na hrachovou kaši.....ale králíka bych si dala toho mám ráda....

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka bavime se o vsem jinak by se z toho člověk taky mohl zbláznit a uzený se zelím je taky dobrej nápad 😀

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 však jasnačka...musíme klábosit o všem at se tu nezblázníme.... 😉

jezulicka
16. zář 2010

holki jdu se psíkem pouliční rasou ven 😀 vyvětrám se projdu bude mi lépe a zítra tu zase vletím...tak brouuu 😵

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka ahoj a at je ti lip

lenulek
16. zář 2010

@mufinka0 ahoj,jo jsem z Unicy. Agolutin jsme píchli ještě ráno a ve dvanáct jsem volala, že to nevyšlo ☹ , všechno vysadit a ve čtvrtek na audit..Človíček se musí vschopit a říct si, začla si bojovat tak to musíš dotáhnout do zdarného konce s pozitivním myšlením.

lenulek
16. zář 2010

@stazina taky jsem zvědavá,jak pochodím na pojišťovně, je to nějaké divné 😠 ,nenechám se jen tak odbýt 😲

raduza2
16. zář 2010

@lenulek neveš hlavu opravdu ti přeji aby si se z toho brzy oklepala a mohla jít na další stimulku 😉

lenulek
16. zář 2010

@raduza2 díky

drndapetka
16. zář 2010

Holky, mám hoznej strach 😢 vařím, najednou mě začalo bolet břicho jak na mrchu, letím na záchod, utřu se toaleťákem a na něm hnědý kousky sliznice 😔 myslím, že je to všechno v prdeli, měla jsem to tak i minulej rok 😢 😢 😢

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka Peti nepalaš ,třeba ti odchází jedno z embriek

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 ono se to lehce řekne, když už jsem si to 2x zažila a ani jednou to dobře nedopadlo.nevím co mám dělat ☹

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 celej den ležím, spím, odpočívám, beru léky, a jenom na chvilku vstanu abych uvařila a je zle.... 😔

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka já vím že se to lehce říká kor v tve situaci ,máš manže doma??

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka držím palečky aby to bylo jen tvé jančení 😉

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 ne, manža je furt na bytě

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka uvidíš běž si lehnout třeba se to uklidní samo a když ne tak zítra na Unicu ,třeba to opravdu byl jen nějaký hematom nebo něco takového

stazina
16. zář 2010

@lenulek nevím, no, prostě mi to přijde divné, že bys vyčerpala všechny pokusy , když k Opu došlo jen jednou, né? A k Etu taky jen jednou? moc bych Ti přála, aby se pojištovna i doktoři spletli a mohla bys bez problémů řešit další pokus...
Lenulinka - jojo , uteklo to , však vaši kluci už jsou taky velký!!Jak to jde? Někdy to e na palici, vid? Ale jsou to naše zalta a tak chem přidat zlao ještě jedno🙂)Oni už ted kluci chodí a tak mi to přijde lepší ..všude si dojdou, nemusím je tahat a tak si troufám na třetí...ale uvidíme, prý mají mrazáčci špatnou kvalitu..nějak se ani netvářili, že by nám ej zamrazili,a el nakonec jo...chtěla bych vložit ale už jen jedno..muj gynd. mi to doporučuje amanža už taky dvojky nechce..no, al na druhou stranu si to moc nemalujuu, že by to vyšlo..že bychom měli takové štěstí...pokud to nevyjde, tak už asi žádné dítě mít nebudem...

@jezulicka a stím, že se vyptáváš si nelam hlavu, ani jedna jsme nevěděli, když jsem do Unici přišli....tady ta diskuze mě hodně pomohla, mohla jsem sem napsat třeba o půlnoci a věděla jsem , ež do rána bude odpověd a mohla jsem bý v klidu...dr. z Unici by mohli být vděčný , že spousta věcí se vyřeší tady a nevoláme tam kvůli každýmu dotazu 😀

Tak holky, jeden dotaz mám i já 😀
Posleděně jsem před Et pila kontryhel na sliznici , ale už si vůbec nemohu vzpomenou , jak jsem ho pila, jestli jen do Opu, nebo i potom...máte s tím zkušenosti?A setrička mi říkala, že záleží na tom jaká bude před Ketem sliznice....myslíte, že když mám dost silnej mencez a fakt ze mě padají kusy, že to značí , že ta sliznice je vysoká?
No, nic , jdu něco dělat, papa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru