CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka ahojky Peti já být tebou tak jedu kde je to nejblíž

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka ahoj. hlavně nejezdi na obi,jed radši do bohunic.

drndapetka
17. zář 2010

Proč musím mít pořád nějaký problémy...ach joo....mám pocit, že se toho mimina nikdy snad nedočkám 😔

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka nemusí to ještě nic znamenat 😉

drndapetka
17. zář 2010

@raduza2 při mé smůle jo 😢

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka nee,..fakt to nemusí nic znamenat!!! Na OBI by se asi moc dobře nechovali,...ikdyž já špatnou zkušenost nemám s pohotovostí tam. Ale jsi od "konkurence" tak nevím.... Na pohotovostní mobil do Unici jsi nezkoušela??? Třeba by ti poradili kam...

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka jestli tě to uklidní tak si do toho špitálu zajeď 😔

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka mam tel na frgali ,chceš ho

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka tak ten ti nepomůže mám do ordinace 😒

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Peti jsi tu??? Moc na tebe myslíme...a my víme že to nic neznamená... Myslím že se ti fakt jen roztahuje děloha,...ale pro klid duše...klidně si někam zajeď.

jezulicka
17. zář 2010

ahojte holky...tak si to tu dočítám...a vidím, že petka má problém..ale at nestresuje...
vím jaké to je..četla jsem plno článků a mnoho žen takto špiní prý je to normální...tak se drž peti
a pro klid si zajdi do nemocnice neporadím do které nejsem z brna ale určitě to bude dobrý...

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka ahojky... 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka No ona má špatné zkušenosti, zamlklé těhu atd...víš. Tak je nervozní, ale oni ji doktoři uklidní..určitě to bude dobré.

drndapetka
17. zář 2010

Tak nakonec se výjezd nekonal, manžel mě uklidnil, a už i já jsem celkem psychicky na tom líp....ale jestli to tak bude každý den až do pátku než uvidíme hrošíky na ultrazvuku, tak mě asi trefí šlak 😝 Jdu si pustit nějakej pěknej film, nejlépe pohádku, ať nemyslím na kraviny, manžílka jsem zaúkolovala ať nakoupí, dnes nevařím, chtěla jsem jít sice na prochajdu, protože jsem už 3 dny nebyla na čerstvým vzduchu, ale holt to kvůli miminečkům vydržím....Nikomu z Vás bych nepřála takové šoky, je to na palici

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 🙂 🙂 O.K. to je dobře ..... Může to mít spoustu příčin a potrat na který jsi myslela je ažžž někde dole na žebříčku!!! 😉 Peti a kde tě to bříško bolí?? Děloha nebo vlevo či napravo??

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 no bolí mě jakoby celá děloha, takovej pocit jakoby to tam tahalo - no skoro jak na mrchu, a přes den mě sem tam píchá nejdřív na pravý, pak na levý straně.....ale křeče ani velký bolesti to nejsou, kdyby to bolelo víc -už vím jak to bolí při potratu - tak už jsem na pohotovosti dávno....takhle váhám a možná zbytečně šílím...je spousta ženských , který dokonce i krvácely a miminka mají, tak musím doufat, že budu patřit k těm, co u nich špinění v těhu nic neznamená

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 no ale ta pravá-levá strana, to budou určitě ještě ty moje zvětšený vaječníky, stopro....jooo, a ještě cítím občas takový jakoby bublinkování v děloze, je to zvláštní 😅 a cítím jakoby byla celá taková nakypřená (pocit jakoby mokra)....

jezulicka
17. zář 2010

@drndapetka peti hlavně bud v klidu..neboj bude to dobré...pust si hezký romantický film a pohoda...plno ženských má tyto problémy je to fakt normální četla jsem plno článků a diskuzí věř mi...mimi se tam pěkně hledá svou polohu vrtí se a tím to vše je a děloha se ti zvětšuje a tím to tak bolí to mám prostudovaný věř mi hlavně bud v klidečku ju??,jsme tady s tebou a my tě podpoříme..... 😉 neboj

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Určitě to nic neznamená!! A je dobře, že tě to nebolí jen na jedný straně,...tohle je jen důkaz toho že se ti děloha roztahuje a miminko si dělá místo pro sebe 🙂

jezulicka
17. zář 2010

@mufinka0 já vím jak má člověk jednou zkušenosti špatné tak pak to tak vidí ale nesmí musí myslet pozitivně bude to dobré....

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 🙂 🙂 Ten pocit nakypření mám taky....ale já to mám asi po tom gelu co si "tam" dávám,...asi mi roste sliznice nebo co... 😀 😀

mufinka0
17. zář 2010

@jezulicka jj taky to tak vidím,..bude to v pořádku 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 jojo, to určitě dělá ten progesteron 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 cpu se te´d sladkým na uklidnění 🙂 pokud jsou hroši po tatínkovi, tak po sladkým přestanou zlobit 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Dnes jsem ležela asi jen hodinu,...a asi to bylo málo,..po cestě do Brna to ze mě trošku vyteklo.. No ale jak to sakra dělají ženský co musí chodit do práce??? Taky přece po zavedení neleží ne? 😒

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 no oni si tam v tobě asi hrají...takže po taťkovi jsou... 😀 😀 😀 Kdoví co tam vevnitř hrajou,..nějaký střílečky??? 😨 😨

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 no konkrétně nevím jak je to u toho gelu, ale po Utroši staší 30minut ležet a pak už můžeš všechno, účinná látka zareaguje rychle....a ty to zavádíš aplikátorem a jen jedou denně?

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Jinak já před chvilkou snědla půlku Milky,...nooo už je mi fajn tak otrnulo a cpu se jak nezřízená.. 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka ano,..Crinone se zavádí 1x denně a ráno. 🙂 Aha,..tak ta hoďka asi fakt stačila,..jindy ležím dýl a to mám pak odpoledne třeba jen trošku kousky,..z toho gelu, tady už to některá taky psala. 🙂 Ptala jsem se na ten Estrofem, protože mi o něm říkala i moje gyndr., ale kontrolovali mi sliznici a prý ho vůůůbec nepotřebuju. Sliznici mám vysokou,...to budou asi ty moje silnější mrchy, jak jsi mi psala... 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Joo je to takovej aplikátor,...je to zvláštní,...😀 Nikdy jsem nic takovýho neviděla,..ale jsem ráda, aspoň se to dostane co nejhlouběji. Mě trošku zavádění dělá problém...mám problém třeba i u mykozy atd,...no ale tak vydržela bych to, jasně. 😀 Pro miminka všechno!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru