CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
19. zář 2010

@jezulicka No aspoň bych to měla za sebou,...ale po tom všem co už mám za sebou budu šťástná za jedno dítě 🙂 Jinak co se týká Agolutinu, věřím že je lepší než ten Utrogestan!!!!! Určitě se z něj vstřebá všecno,..prý z Utroše taky, ale jak to vytíkalo tak jsem měla strach že vytíká i to co by se mělo vstřebat. I teď jsem klidnější,..nevytéká to,...ono je to asi i tím že nikde moc netrajdám a polehávám. 🙂
Dočkáš se a věř mi že to pak uteče jako voda 😀 A najednou budeš v čekárně jaké já...😀 😝 😝 😝

vodni
19. zář 2010

@stazina kdyby mi to naplánovali na "před" (třeba klidně dali o jeden týden marvelonu míň než je v platíčku) to bych byla jen ráda, ale natahovat to, to se mi moc nechce, ale nenadělám nic. Kdyby to vyšlo na 23., tak to by bylo ok, horší, kdyby se to protahovalo - známe tu mrchu červenou, zlomyslnou...

mufinka0
19. zář 2010

@vodni 🙂 aha,..já už se ptala při OPU proč nic takovýho nemám,..a doktorka se smála a říká že mám krásnou slliznici, že už do sebe nic navíc nepotřebuju,..No to víš,..ptala jsem se včera znova a dr. mi to jen potvrdil. Chtěla jsem to mít "pofoukaný" od obou, že nic nepotřebuju 😀 Trdlo co??? Musím jim věřit,..jinak to nejde... 😅 😅
Slíbila jsem ti to,...a mám dobrý pocit z toho všeho kolem,..ale chápeš obavy jsou... 🙂 Ikdyž už se neklepu jak poprvé, je to zvláštní, myslela jsem že to budu teď prožívat hůř....Ale i tak budu přešťastná až tam ty // najdu 🙂

stazina
19. zář 2010

@mufinka0 AHOJ🙂jj, určitě je agolutin lepší, ale překvapuje mě , že tady všechny zaváděli, nidko nepolykal a mě teda dr. niajk zvláště neupozornoval, že by se to mělo spíš zavádět...

@vodni takež chtělo by to , aby každý měsíc chodila ms, ajko hodinky, vid? No, moc bych ti přála,a by to vyšlo dobře nemusely se dělat žádný čachry s marvelonem..

mufinka0
19. zář 2010

@stazina Mě teda při prvním IVF Utroš říkali že jen zavádět,...ale bylo to hnusný. Jako dá se to vydržet a kdoví jestli na něm neskončím ale neměla jsem ho moc ráda. Tady ten Crinone má aplikátor, takže zavedu a stříknu,..vůbec si "tam" nemusím sahat a stříknu ho skoro až do krku...😀 😀 😀

stazina
19. zář 2010

@mufinka0 tak to je u toho Crinone výhoda...
A kdy si byla v Unice na prvním iVf? 6e by se to tak změnilo? u nás to budou ted v říjnu dva roky..

jezulicka
19. zář 2010

@stazina já jsem utroš při prvním polykala i zaváděla střídala to...nebyla jsi sama...

vodni
19. zář 2010

@mufinka0 jj, já u toho druhýho taky měla mnohem lepší pocit, člověk už ví jak to chodí atd., takže jsem byla nadšená a jen se těšila, myslím, že i díky tomu to vyšlo, i když jen na chvíli 😔 Příště to ale už bude naostro se vším všudy až do konce 😎

vodni
19. zář 2010

@stazina díky! Kdysi jsem mívala ms i po těch klasických 28 dnech, co bych za to teď dala! Už několik let ale chodí po 33 dnech, a po stimulce ještě bez záruky, že 😠

stazina
19. zář 2010

@vodni a ten kontryhel si nezkoušela, nebo Femigard, nebo Gynex.?..nebo takový ty věci,...píšou , ež upravují cyklus..
já to mám poporodu taky rozházený..hodně silný, třeba i týden a chodí tak po 29-32dnech..a dřív pohoda, 28 dní a jako hodinky..

stazina
19. zář 2010

no, ale pravda, že pokud to máš pravidelěn 33 dní , tak to valstně pravdielný cyklus je...každá to má holt jinak...
já taky jenou potřeboval dostt ms a tak jsem vypila nějaký to vínko, naložila jsem se do horké vany a pořád nic..až když me sestra poradila čaj z byliny prokrvující dělohu a bylo to hned...ale většinou ej to v halvě, až když člověk na to nemyslí, chdoí to v pohodě, a když se na mrchu těší...třeba týden nan í čeká.

mufinka0
19. zář 2010

@stazina Néé,.já jsem nebyla poprvé a ani teď podruhé na Unice 🙂 Poprvý jsem byla na Obilňáku v Brně a teď jsem v Repromedě v Brně 🙂 Tam dávají ten Crinone víš 🙂 První IVF jsem měla v květnu 2010 a teď v září jsem začla 2 cyklus a zatím mnohem úspěšnější 🙂

mufinka0
19. zář 2010

@vodni Jo to určitě bude!!!!!!!!!!!! A myslím že budeš mít zase o něco víc vajíček,...podle mě ty vaječníky jsou fakt víc nabuzený když se jde po té 3-4 měsíční pauze. 🙂 Můj případ to jednoznačně potvrzuje a to jsem měla strach že budu mít zase dlouhej protokol a byla jsem i přesto o tolik moc úspěšnější 🙂.... Příště už to dáš až do porodu 🙂 😉 😉 😉

vodni
19. zář 2010

@stazina já to teď nechci kombinovat, protože ty různé fytoestrogeny nebo co to je, se můžou vzájemně s léky ovlivňovat, a taky každý na to reaguje jinak, tak aby mi to ještě naopak cyklus neprodloužilo 😝

vodni
19. zář 2010

@mufinka0 🙂 taky tak - já měla 400% lepší reakci 😝

mufinka0
19. zář 2010

@vodni člověče,.já se teď tak najedla že sotva ležím,..moc dobré kuřátko jsem nám upekla...😀 😀 Umím se pochválit, že?? 😀 😀
Víš co??? Dneska už jsem si asi 3x kýchla,...se bojím ani kýchat abych je nějak ze sebe spodem "nevyplyvla"...ach jooo ať už je ten strach pryč...😀

mufinka0
19. zář 2010

@vodni Týý jo tak teď budeš mít reakci jakou??? 😕 😕 😕 Aby to ty tvoje vaječníky vůbec ustály... 😅

Néé dělám si srandu,..jasně že to bude ještě lepší než podruhý a třebas se tentokrát taky dopracujete k té blastičce 🙂 😵 Přeju ti to!!!! 😉 Ale to ty víš... 🙂

vodni
19. zář 2010

@mufinka0 ono to není moc o tom, jaké vývojové stádium se transferuje - v děloze je embryjím stejně nejlíp, takže nejde o to, aby byla blasta.. To jen v případě, že by embryií bylo více a čekalo se, které z nich se vyvíjí lépe. A více jich u mě nebude, to je realita. Ale nevadí mi to, budu ráda za stejnou reakci na stimulku jako minule 😔

drndapetka
19. zář 2010

Ahojek 🙂 tak já se pořád válím, dnes nějak bolí bříško, ale spíš řezá a píchá-mám podezření, že jsem si v noci uhnala močák, jak spím pořád odkopaná s holou prdelí 😝 tak jsem v teple a odpočívám 😉

@vodni ségra, mám tu 2 ampule Agouše, co mi zbyly, i s injekcema a stříkačkama, tak Ti to ve středu dovezu, ju? jinak mám ještě 2x pregnyl 5000, co s ním?

drndapetka
19. zář 2010

@mufinka0ahojky, prý je lepší kýchat a kašlat v předklonu, to nezabíráš tolik břišní svalstvo, tak jestli máš obavy, tak to zkus, já po transferu taky furt kýchala 😀

drndapetka
19. zář 2010

@stazina já jsem měla od minulýho potratu úplně rozházenej cyklus....předtím mi MS chodila cca po 36dnech, sice žádná sláva, ale byla, a pak najednou po 60-70 dnech 😲 pila jsem drmek s kontrxhelem, 3 měsíce používala Femigard, pak přišel na řadu i Gynex-nic mi nepomohlo 😒 Nakonec mi dala mudra Duphaston , tak po něm mi mrcha chodila po 42 dnech, ale bolestivá a navíc já hormony moc blbě snáším, takže úplně hotová jsem byla 😢 Několikrát mi brali krev na HP a vždy o.k., nechápu, jak můžu mít hormony v pořádku a mrchu jednou za dva měsíce 😲 děložní sliznici mívám normálně mezi 12-14mm v lteální fázi...ovulaci taky mívám, sice třeba každý druhý měsíc ale mívám....No to už je vlastně fuk, to bylo-teď už mrcha nebude, tak mě to mezet nemusí 😉

vodni
19. zář 2010

@drndapetka já skoupím vše 😀 teda předpokládám, že nikdo nebudete nic z toho potřebovat...

vodni
19. zář 2010

@drndapetka každopádně bych to začala vypotřebovávat až v prosinci, tak kdyby čistě náhodou ještě bylo zapotřebí, tak bych vrátila. To "čistě náhodou" myslím samozřejmě tak, že kdyby se nepovedly dvojčata, ale jen jeden hroch, a datum spotřeby by umožňovalo použití pro další hrochy 😉

vodni
19. zář 2010

@drndapetka máš IP

raduza2
19. zář 2010

Ahojky kočenky krásné odpoledne

raduza2
19. zář 2010

@vodni co se týká té mé slavné stimulky tak pochybuju že to bude vříjnu s tím mým opožeděním 😠 ,vypadá to až tak na začátek listopadu 😉

raduza2
19. zář 2010

@vodni no a jestli se opozdí i v říjnu tak abych nezačínala se stimulkou v období kdy ty 😀

vodni
19. zář 2010

@raduza2 já v tom mám asi hokej -. ty už jsi začala marvelon? Nebo to bude bez něj?

vodni
19. zář 2010

@raduza2 Jo a "čau kočko", měl být předchozí příspěvek 😝

vodni
19. zář 2010

já bych měla marvelon začít tak kolem 5.11. No uvidíme, jak to dopadne. Kočky, musím jít nakoupit, manžel už je na cestě, tak mu chci nachystat nějakou mňamku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru