CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 tak to já testila furt, protože s mýma dlouhýma cyklama bych jinak ani nepoznala bez testu jestli jsem nebo nejsem těhu

lenceslava
22. zář 2010

@drnapetka já se taky nemůžu dočkat až se dozvíme jestli Jája a Pája nebo jenom Jája(Pája) 😀

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka Aha,..tak ale to bude asi stejné množství HCG jak ty 2 Ovitrellovky 🙂 Na OBI jsem měla tu Ovitrelle jen jednu,...je to zvláštní jak se ty CARy liší,..že?..

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka To jo,..to já ale nepotřebovala,..protože jsem měla cykly přesné,..stačilo si počkat a mrcha vždycky přišla.. 😖

mufinka0
22. zář 2010

@lenceslava Hmmm, a co bys radši?? Jáju nebo Páju?? A nebo Jáju a Páju?.. 😕 😕 😀 😀 😀

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava tak já už počítám s jedním hrochem, když na utz u gyndaře byla jen jedna dutinka a i pan dr.Otevřel mi řekl, že hodnoty krve vidí spíše na jednočetné těhu, tak jsem s tím už tak nějak spojila a vybírám kočár pro jedno 😀

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 s Ovitrelem nevím jak to je a jak vyprchává z těla, ale na netu ten čas rozpadu určo najdeš 😉

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka hahahahahh aby ses nedivila...Ona ta druhá dutinka mohla být schovaná,..nebo ještě ne vidět... 😅

lenceslava
22. zář 2010

@mufinka0 na tom až tak nezáleží,hlavně at jsou zdravé.Ale podle hodnoty hCG když jsem byla tak myslím že bude jedno,když já měla 300 a @teckovanaorchidej 690, No necháme se překvapit. Škoda že k běžnému vybavení domácnosti nepatří ultr(popřípadě i s odbornou obsluhou) 😀

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka ne ne nic hledat nebudu,..ještě bych zjistila že můžu testit dřív,..a to raději ne 😀

simpatica
22. zář 2010

a ty lenceslava, kdy jdes na UZ ?
Ja se ptam, protoze ja jdu az ve ctvrtek pristi tyden. Ja jsem mnela transfer 30.8, takze bych rekla, ze jsem v 6 tydnu tehotenstva.

raduza2
22. zář 2010

@drndapetka ahojky jen aby jsi nebyla překvapená a oparvdu neměla bublinky dvě 😉 😅

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 no ty hodnoty fakt byly nižší - já jsem klidná 😀 tak nějak jsem od začátku dvojčata vnitřně nechtěla, i když pak jsem se s tou představou smířila, ale když pak sestřička v unice po zvídavých otázkách mýho manžela řekla, že dvojčata bývají u 1/3 případů, tak mi v hlavě luplo, že mi do té 1/3 nebudeme patřit 😀

mufinka0
22. zář 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 To jo,..ten by se mi taky hodil,..a nejen v těhu,... 😀 😀 Furt mám strach aby se mi tam dole něco nedělo, tak bych aspoň byla klidnější,..jen by to možná skončilo tak, že by ULZ prohlídka začínala každý den. V některých věcech jsem magor! 😅 🙄

drndapetka
22. zář 2010

@simpatica kdy jsi měla OPU?

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka N ale 2 hatchující blastocysty jsou pořád 2 hatchující blastocysty... 😅 😅 Jsou to kvalitní embryjka.. 😅

simpatica
22. zář 2010

@drndapetka

Ja jsem po KET, takze jsem OPU ted nemnela. Posledni menstruaci jsem mnela 13.8 a 30.8 transfer.

jezulicka
22. zář 2010

@drndapetka tak to budou kluci jako buci...

lenceslava
22. zář 2010

@simpatica no to jsi den po mě a @teckovanaorchidej 😀 a na ultr jdu v po.

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka Ty jsi z Brna??

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka Ne,okres Ostrava už to vidm.. 😀

jezulicka
22. zář 2010

holki a ten pregnyl se píchá kdy?i po opu?

jezulicka
22. zář 2010

@mufinka0 no přímo z ostravy výškovic...ty bydlíš v brně že?

drndapetka
22. zář 2010

@simpatica měla bys být teoreticky dneska 6+0tt, teda začínáš 7.týden, ale nevím jakou měli předtím embrijka kultivaci než se zmrazily-3denní nebo 5ti denní?oni to podla poslední menstruace přece nepočítají, takže to musí být podle KET a v den KETu jsi ve 3.týdnu těhotenství (jakoby )

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka ne ne , kousek od Brna. Taková vesnička 🙂 Pregnyl se píchá před OPU, asi tak 2 dny. Já píchala v 21H v sobotu a v pondělí jsem byla na OPU 🙂

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka záleží kolik máš vajíček, pokud víc jak 15, tak Pregnyl po OPU nepícháš, pokud míň, tak ještě 2x nebo 3x, to záleží na doktorovi, jak Ti to rozepíše v rozpise

raduza2
22. zář 2010

@drndapetka líbí se mi jak to máš všechno naštudovaný 😅

simpatica
22. zář 2010

@lenceslava

Tak to zavidim, pondeli je predse jenom o dost drive, ja musim cekat az po ctvrtka. Nejsem netrpeliva, citim se dobre a jsem stastna, ale touzim videt prvni ultrazvuk, abych mnela trochu jistotu, ze jsou tam.

mufinka0
22. zář 2010

Šmankote,...koukám že příští rok v květnu to bude hotovej babyboom!!! 😀 Kdo se ke mě přidá v červnu?? 😅 😀 😀 😀

raduza2
22. zář 2010

@drndapetka Nevíš prosímtě proč to tak je že když máš míň vajec ,tak že pícháš pregnyl i po ??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru