CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
1. říj 2010

Ahoj

raduza2
1. říj 2010

@lenceslava ahojky

jezulicka
1. říj 2010

ahojky tak jsem doma..

jezulicka
1. říj 2010

no tak sem nějaká špatná z návštěvy...sliznice je 9mm na jednom vaječníku mám 10folikuků těch větších už mají jeden 20,a další 17,18mm,...ale ten druhý vaječník se opět neukázal tak fakt nevím proč...dr.mi říkal, že jak budu pod narkozou bude tělo uvolněné a určitě ho najde ale jestli tam bude nějaký folikul to nevím...je to záhada...no to bych nebyla já..v pondělí jdu teda na opu...zítra večer v 11h.píchám pregnyl.. 😝 😝

raduza2
1. říj 2010

@jezulicka no vidíš že dorostly pořád jsi měla strach a ještě stopro dorostou 😅 gratulka

jezulicka
1. říj 2010

@raduza2 no tak velikostně jo ale počtově moc ne jen 2 mě přibily...myslíš že ještě narostou?a ty jsi měla kolik folikulů?a ukázali se ti oba vaječníky?to je nějaké divné,,...

raduza2
1. říj 2010

@jezulicka hele semnou s evůbec nesrovnávej ,kydybch dosáhla 10 foliku tak budu skákat radostí ja měla jen 2a 2 a ještě ke všemu nebyli ok 😒

jezulicka
1. říj 2010

@raduza2 počkej a ty jsi měla 2folikuly a 2vajíčka?tak to je dobrý ne?já měla před tím 15folikulů a z toho jen byly 4vajíčka...víš o to se bojím...že to bude ted ještě horší...neznamená že mám 10folik.tak vajíček může být jen 2.. ☹

vodni
1. říj 2010

@pampeliska36 ahoj, já vím ☹ pořád se mi do toho nechce to tam opravovat ☹ Ale kveta nebyla ani v puvodni tabulce, nevim kolik mela pokusu, jen vim, ze Martinek je nakonec přirozený

raduza2
1. říj 2010

@jezulicka vím je mi to jasný že ještě neznamená že budou dobrý 😠

raduza2
1. říj 2010

@vodni ahojky kočenko 😅

vodni
1. říj 2010

@lenceslava Leničko, ahoj. Nevím vůbec co napsat 😔 Myslím na tebe..

jezulicka
1. říj 2010

@raduza2 to jsou takové nervy a čekání...a nevíš co bude..ale hold je to osud... 😲

vodni
1. říj 2010

@jezulicka jezuličko, to je dobrý, sluiznici máš ukázkovou, velikosti taky... 10 folíčků je přece nádherné číslo 😉

jezulicka
1. říj 2010

@vodni myslíš?já jsem z toho úplně jelen...a ty jsi měla kolik?

raduza2
1. říj 2010

@jezulicka bude to dobrý uvidíš 😉

lenceslava
1. říj 2010

@vodni nemusíš nic psát. Jsem ráda že jsem to přežila.

vodni
1. říj 2010

@jezulicka já měla sliznici při posledním utz 7mm. Při OPU a před ET se už pak neměří a to už bereš estrofem a agolutin, takže je pak ještě větší. Takže ta tvoje je fakt OK 🙂

vodni
1. říj 2010

@lenceslava já vím, moc bych tě chtěla nějak potěšit, ale vím, že to nejde, znám to (teď nemyslím ty mé zmizelé //, ale podobnou zkušenost mám bohužel už taky ☹ )

vodni
1. říj 2010

@raduza2 jak jsem ti psala do IP, tak jsem ti zapomněla říct "ahoj", takže AHOJ 😉

raduza2
1. říj 2010

@vodni nic se neděje 😉

teckovanaorchidej
1. říj 2010

ahoj holky, jdu vás pozdravit
jezuli, máš dobré číslo, šťastnou desítku a na druhém vaječníku urřitě bude taky nějaká úroda
ahoj leni, vítám tě doma, posílám ti - no, nevím co přesně - ale něco aby ti bylo líp a líp každý den, aby jsi cítila sílu a brzy odešel všechen smutek a bolest
vodni, radúzko - zase jste o kousek blíž 🙂
u mě nic nového, jen jsem dnes ráno dobrala Estrofem a nevolnosti lehce ustoupily, byla jsem v práci a tam už všichni znají mé sladké tajemství.....no, už je to fuk

pampeliska36
1. říj 2010

@lenceslava Leni.... MOC NA TEBE MYSLIM!!! A jsem rada, ze jsi tu mezi nami a jsi v poradku!!! Nevim zadne podrobnosti, ale vim, ze to muselo byt strasne!!! Takze posilam MRAKY pozitivni energie a ted to chce jen cas... at to vsechno preboli! A neboj!!! Bude zase sila do dalsiho boje a budes tu zase s nama a budes zase s nama resit vsechny ty radosti a strasti IVF... ted proste to musi jen prebolet!!! Bude lepe den za dnem, uvidis!!! Drz se brouku!!!

pampeliska36
1. říj 2010

@jezulicka ahoj... urcite je to krasna uroda...!!! uvidis, ze treba po OPU budes i prekvapena, ze se ukaze i ten druhy vajecnik a budes mit vic vajuch 😉 ikdyz mene je vice kvalitnich... takze nezoufej! ja ti gratuluju k urodicce!!! 😉

teckovanaorchidej
1. říj 2010

@pampeliska36 ahojky pampeli, tak kdy jdeš do toho? Už brzy, ne?

jezulicka
1. říj 2010

@pampeliska36 jojo tak díky snad budeme s manžou překvapeni mile... 😎

drndapetka
1. říj 2010

Ahojky, tak už jsem taky doma, jdu Vás všechny pozdravit a poděkovat Vám za držení pěstiček a že jste na mě myslely-moc Vám děkuji i za pozdravy 🙂

Manžel mi nejdřív internet zakázal, ale nakonec mě ke koníkovi pustil 😉

Vidím, že Naděnka Vám sem nenapsala, jak mi dopadl dnešní ultrazvuk....bohužel srdíčko nemáme, měla bych dnes být 7+4tt, ale podle utz je plod velký jen 5+5tt.Pustili mě domů, protože mi nezbývá nic než jen čekat, ale vnitřně cítím, že je to zlé, jsem moc smutná 😔

jezulicka
1. říj 2010

@drndapetka ahoj peti,moc tě zdravím pořád jsem na tebe myslela....co to slyším za zprávy...to přece není možné...já myslím, že to bude dobré věř tomu...mysli poziotivně ač je to těžké,ale třeba to bude ještě dobré já tomu věřím...drž se... 😲

teckovanaorchidej
1. říj 2010

@drndapetka Petulko, holčičko, moc na tebe myslím, posílám ti spoustu sil pro tebe i hrošíka, přeju ti z celého srdce, aby se všechno obrátilo v to nejlepší, jak je možné. Moc moc na tě myslím.
Kdy jdeš zase na KO?

jezulicka
1. říj 2010

@drndapetka nebud ještě smutná bojuj ..nevzdávej to...proč si život s námi tak pořád zahrává... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru