CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
2. říj 2010

@vodni no kéž by budu se moc snažit a jen doufat že to dopadne lepši než minule... 😲

vodni
2. říj 2010

@pampeliska36 já budu pracovat ☹ a taky se psychicky připravovat na příští týden, kdy už ta pracovní smršť skončí, ale do středy to bude jedna hrůza za druhou (nějaké nemilé jednání, audit apod.).
Burčák mi ani nezmiňuj, já už asi letos dosháhla hranice, víc se do mě snad vlést nemůže 😝

raduza2
2. říj 2010

Přeji krásný den 😵

raduza2
2. říj 2010

@jezulicka neboj neprasknou 😉

jezulicka
2. říj 2010

@raduza2 ahojky...no musím doufat...ted sem se nervla tak snad to neprasklo.. 😠

jezulicka
2. říj 2010

@raduza2 jdu navařit a odpol odjíždíme do Brna a už tam zůsatneme do pondělka at jsem raději v klidu nebo tu se čověk jen roštiluje...tak páááá mějte se a hezký víkend.. 😉

raduza2
2. říj 2010

@jezulicka kdybych se tady nhodou zítra neukázala tak na pondělek držím pěstičky ,aby bylo hodně kvalitních 😵

jezulicka
2. říj 2010

@raduza2 děkuji myslete na mě...páá

drndapetka
2. říj 2010

@jezulicka já měla na posledním utz folikul 24mm a vydržel 3dny do punkce....neboj, neprasknou 😉 jen netahej nic těžkýho

raduza2
2. říj 2010

@drndapetka dobré poledne 😉

drndapetka
2. říj 2010

@pampeliska36 ahojky Denisko, mě odešel manžel na byt, tak budu ležet a odpočívat....už jsem probrečela celý dopoledne, tak snad už na odpoledne žádný slzy nezbyly a bude mi líp 😉

drndapetka
2. říj 2010

@raduza2 ahojky berunko, neboj, já nevstávala až teď 😀 jsem vzhůru od 7 od rána.....manža mi zakazuje koníka-prý jsem pak smutná a brečím.....on si myslí, že to dopadne dobře, když nám říkal pan primář, že je to dobrý - na rozdíl ode mě, která jsem smířená se vším 😔

raduza2
2. říj 2010

@drndapetka vím že to není ideální ,ale zkus ještě věřit ,když ti to říkal i pan primář 😉 .Jak si se domluvila na UNice ??

drndapetka
2. říj 2010

@raduza2 nijak, čekám, co mi řeknou v nemocnici....mám totiž strach, že kdybych jim řekla, že jsem podle utz v 6.týdnu, tak mě ženou na revizi 😔 přemýšlela jsem, a vždycky mi utz dělal jiný doktor a na jiném přístroji-tam by taky mohl být zádrhel.... v tak ranném stadiu těhotenství nejsou ultrazvuky přesné, a je blbost, abych byla před týdnem na utz 6+4tt a teď 5+5tt, to prostě nejde, aby se vývoj plodu vrátil zpět.....

raduza2
2. říj 2010

@drndapetka to blbost je,aby s to vrátilo ve vývoji zpět ,ale je možný že je to opravdu v těch utz ,tak uvidíš ...,ale Peti co mě ještě napadlo dr. by ti přeci nedával planou naději ... 😉

drndapetka
2. říj 2010

@raduza2 asi nedával, ale je to jen primář gynekologie, asistovanou reprodukcí se nezabývá 😒 navíc mi povídal, že se to počítá od poslední menstruace, no tak to by bylo úplně v háji, to bych musela teď už být v 9.týdnu.Vím, že při přirozeném otěhotnění je normální, že podle poslední ms může být plod o týden až dva menší, ale po IVF to asi moc pravděpodobné není, když se ví přesný týden početí 😔

raduza2
2. říj 2010

@drndapetka vím že to pro tebe musí být těžký ,nevědět a být v napětí jak to teda všechno dopadne .Nedokáži si to představit .....

drndapetka
2. říj 2010

@raduza2 ještě že mám manžela, jinak bych se sesypala 😢 jestli to nedopadne dobře, budu určitě potřebovat psychologa 😔 navíc asi příjdu o práci kdybych teď potratila....všechno se to na mě sype ☹ nic, jdu spinkat.....zatím paaa

lenceslava
2. říj 2010

@drndapetka ahoj. proč bys přišla o práci?

raduza2
2. říj 2010

@drndapetka kdyby to přeci jen ted nevyšlo máš v zásobě nanučky 😉,nad prací teď nepřemýšlej .Já říkám že nějak bylo a nejak bude i když s tou prací to není růžový nikde .

raduza2
2. říj 2010

@lenceslava ahojyk Leni

raduza2
2. říj 2010

@lenceslava mám za to že Petce končí v listopadu smlouva

drndapetka
2. říj 2010

@lenceslava mám smlouvu do 4.11. , nikdo mi ji neprodlouží, když teď řeknu, že jsem těhotná a za týden bych šla na revizi....jde vidět, že v práci je už nebaví, že jsem 2 měsíce na neschopence a pořádně ani neví, co se mnou je....navíc v práci kladou důraz na upřímnost, já celou dobu skrývám, že jsem byla na umělku, asi by šéf ke mě ztratil důvěru a nechtěl by mě.....ale to je fuk, stejně bych si asi našla novou práci, nechtěla bych, aby mě někdo litoval a furt se vyptával a bohužel nejsem ten typ, na kterým by nebyl smutek vidět, vím, že dřív nebo pozdějc bych šla s pravdou ven...

drndapetka
2. říj 2010

@raduza2 já bych už asi po čtvrtý nechtěla zažít zklamání....navíc nanučci jsou menší procento na šance a když už se nám teď nevyvíjí dobře čerstvé embyo, jak by se vyvíjelo zmražené.....pokud to teď nevyjde, asi nebudu chtít o dítěti hodně dlouho slyšet....dokonce přemýšlím dost vážně o adopci, na tohle trápení já vážně už nemám sílu, je to furt dokola-naděje a pak zklamání

lenceslava
2. říj 2010

@raduza2 ahoj.Ajo. Ale tak třeba ne.Nevím jak to je tedka s nějakou ochranou při neschopence,ale je fakt že loni kolegyně z práce delší dobu marodila a před vánoci nastoupila do práce protože máme smlouvu do konce roku a ona říkala že kdyby byla doma dál tak je bez práce. tak nevím jak to je.

raduza2
2. říj 2010

@drndapetka neříkám aby jsi šla hned do dalšího boje ,to si musí každý rozhodnout sám a taky se na to cítit ,ale přeci jen existují nějaké vyšetření ,tak třeba se ještě domluvit tady na tom 😉

raduza2
2. říj 2010

@lenceslava já to mám stejně ,šla jsme na neschopenku kvuli tomu že jsme měla dostat výpověď a nechtěl ajsme jít na parcák a byla by hovadina nastupovat do nové práce před IVF,stejně by mě ve zkušební době vylili .Tkaž ejak ukončímPN ,tak budu taky bez práce 😠,ale u mě je to to že ten obchod jde do kytek

lenceslava
2. říj 2010

@drndapetka mě se do práce taky vůbec nechce. v práci mám pár dost necitlivých a sobeckých kolegyn. Nechci aby me nekdo litoval,ale právě ony mi při minulém nezdaru dali dost zabrat. Ale jelikož máme v plánu snažení odložit na pár let,nebude mi dělat problém hledat si novou práci.A o té adopci začínáme taky uvažovat,jen mám obavy že s bytem 1+1 to bude dost těžké.

pampeliska36
2. říj 2010

ahojte vsechny moje babulky 😉

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka
@lenceslava ja tomu moc nerozumim a vubec jsem ani z casti neprozila co vy holky 😢 a nedovedu si to vubec predstavit... takze moje rady budou znit mozna trosku hloupe... ale je to z meho srdicka uprimna, a proto tomu nechte obe jeste cas... ten je lekar na hodne trapeni! zatim zadna rozhodnuti... jen to musi odeznit a pak bude lip a budou i lepsi myslenky... jste prece obe bojovnice!!!

@drndapetka kdy jdes na dalsi ultrazvuk? nejak jsem to prehledla ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru