CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
10. říj 2010

Holky co se týká kontryhele tak se v těhu nemá .pila jsem bylinou směs na pročištění krve ,samozřejmě jsem se informovala v lékárně jestli by to náhodou něco nepopáchalo kdybych náhodou byla těhu .lékarnicě mě doporučila že kontryhel ne .

jezulicka
10. říj 2010

@pampeliska36 zítra si dám procházku do zdravot.střediska za sestrou píchnout agol.a preg. 😀 tak se aspon pomalu projdu...

raduza2
10. říj 2010

@pampeliska36 no já teda čekám už dva dny a stále nepřichází a ani neťuká 😀 😝

jezulicka
10. říj 2010

holky to je zajímavý já jsem se schválně ptala primáře na unice jestli můžu pít kontryhel a on mi řek ano...mně příjde že snad kývnou na vše a je jim to jedno.... 😒

jezulicka
10. říj 2010

@raduza2 tak třeba jsi těhu... 😀

jezulicka
10. říj 2010

co jsem zpozorovala, že když stojím delší dobu tak mě začnou tlaky dolů do zad a břicha ale jak jsem v klidu ležím pohoda tak nic...

raduza2
10. říj 2010

@jezulicka tak těhu určitě nejsem ,to by byl zázrak.Na ten kontryhel se radši zeptej at něco nepokazíš

jezulicka
10. říj 2010

holky pááá zase zítra.... 😉

raduza2
10. říj 2010

@jezulicka doubrou noc

stazina
10. říj 2010

AHoj...
@jezulicka neplaš, ještě je čas, já vím, že je to čekání hrozný..a je to pravda, kyž žena otěhotní normálně, tak pije, kouří, paří ,tancuje, skáče, táhá nákup a vše je ok, ale my se pak bojíme i prnout , aby z nás to mimi nevypadlo 😀 drž se , však už to uteče...čti, koukej na telku , procházky ...a hezký večery s budoucím tatínkem...a kontryhel nepij!Ted jsem se ot o zajímala a fakt se pije jen do ovulace, pak už né, potm zase až od prvního dne ms...
A dělouhu vyživuje akypří agolutin, tak si dej radši ovocnej čaj 😉
@vodni, @pampeliška.......ta já jsem ztoho jelen, z toho pregnylu....juá měla vajíček málo..a koukala jsem ,že když by byl ket 18. října...tak píchám pregnyl ješět 25. říjan..to je za týden po ketu...takže pak ješět deset dní od pregnylu než budu moct nejdřív testit.....to mě asi jebne...já posleděn testoval už hrozně brzo .

mufinka0
10. říj 2010

@luciiiie Ahoj Luci,..vzpomněla jsem si že sis tady psala s nějakou kočkou po KETu, co měla 3 plody v děloze,..myslím že to byla Simpatica??...Nevíš jak to s ní vypadá?? Už sem za náma nechodí.. 😨

mufinka0
10. říj 2010

@jezulicka Čauky,..🙂 Kontryhel nepít,..nechápu proč ti řekl že můžeš!!! To je blbost!!!! A nesleduj se tolik,..fakt to ničemu nepomůže. Vím,..to čekání je šííílenýýý 😀 Ale zkus se víc uvolnit a jen si to vychutnávat...Myslím že se to v dobré obrátí a budeš první těhulka co nám bude zase hlásit // 🙂 Hodně štěstí...

teckovanaorchidej
11. říj 2010

ahoj holky, dobré ráno, je tu někdo?? 🙂 🙂

raduza2
11. říj 2010

Ahojky a dobré ráno 😵

luciiiie
11. říj 2010

@mufinka0 ahoj, jj...psala mi myslím, že minulý týden, že to příroda vyřešila za ně a jedno embryjko odešlo... Takže čekají dvojčátka. Psala, že se určitě ozve, jak to s ní vypadá dál, tak uvidíme 😉

stazina
11. říj 2010

Ahoj ..tady je zase mrtvo...
Tak Sinmpatica musí být ráda, že to příroda vyřešila, tak držím pace, aby dvojčátka rostla a sílila.. 😉
venku je nádherně, tak už se těším na prochajdu....má být takhle prý celý říjen, tak to alespon nabije pozitivní energii všechny smutnáé a sklesklé
Opatrujte se

jezulicka
11. říj 2010

ahoj holky...zdravím vás všechny...dnes jsem měla návštěvu a pak jsem šla s manželem na menší procházku .Venku je krásně teplo tak bylo super...Dnes mi nějak začaly tlaky v podbřišku...doufám, že se tam mimišek zavrtává a uvelebuje...kontryhel už nepiju 3dny ale ten primář je teda fakt blbý...naštval mě... 😒

jezulicka
11. říj 2010

tady zase nikdo není....ach jooo.. 😲

jezulicka
11. říj 2010

@stazina a k čemu si píchám ten pregnyl ještě?a estrofem je taky na tu děložní sliznici ne??

hhaanka
11. říj 2010

Ahoj děvčata, tak se asi brzy přidám k vám🙂 Dneska na gyndě, prý ať nečekáme těhu normálně. Chtěla jsem clomexal na superovulaci, tak jsem ho na měsíc dostala, ale pak prý nemáme na nic čekat a jet do Unicy. Chtěla jsem sice přesedlat na Sanus v Jihlavě, ale to mi dr. rozmluvil. Top v republice je prý pražský Gennet a brněnská Unica, jestli prý nejsem spokojená v Brně, že mě zkusí dostat do Phy, ale já tam spokojená byla. Ze sedmdesáti CARu v republice je prý JI až tak 35. v republice, takže není o čem přemýšlet.
Stázulo, jak se těšíš? Jsi borka, když jdeš do ketu i s dvojkama, to nevím, jestli bych na to měla🙂 Kdy dáme zk? - ať ti nemusím psát na meila🙂

lucifirek
11. říj 2010

Hani tak držím palečky do boje. 🙂 Tak to jsem ráda,že Unica je na tom tak dobře. Také jsme zvažovali Jihlavu,je to blíž.Ale zase určitě pojedeme na Unicu,máme tam mrazáčky. 🙂

stazina
11. říj 2010

Ahjo , zdravím...
@hhaanka ..no , nazdar, Hani... 🙂 že bychom pokecali online?🙂)
Doktoři někdy kecaj, třeba se to přirozeně povede a když né, tak aspon budeš vědět , do čeho jdeš...a v té poradně mi dr. říal, že se postupy za ty dva roky docela změnily, takže by vám to mohlo vyjít brzo..takže když to neklapne, objednáš se do Unici?
Hani, jinak se těším moc...spíš až mooc..a to mě docela děsí....tak si pořdá říkám, co bude ,kdy se to nepovede... 😒 na další pokus nebudou prachy..takže jsem si slíbila, že když to nevyjde, udělám si radost něčím na sebe, sezvu kamošky, a pořádně se vožerem -ve Vinárně🙂jako za mladých let...díky Bohu ,že dvě děti mám, jinak by to asi bolelomnohem víc..uvidíme...ve středu už začnem každžý den píchat🙂)
Jo a Hani, jak je to s tím pregnylem? Jaktože ho mám psanej i týden po Ketu? nevíš?
Zkoušku? Nevím....musím mrknout do diáře.... 😀 zítra brnknu Petrovi, domluvíms ním zkoušku a pak dám vědět...

stazina
11. říj 2010

@jezulicka halvně se tím vším tolik nestresuj, užívej sluníčka a manžela...a to víš, oni dr. ty bylinky nijak neřeší, takže se tomu nemsíš divit, že řekne, že nevadí...tak halvně, už kontryhel nepi j a bude to v pohodě... 😉

pampeliska36
11. říj 2010

ahojte holky... no ja mam za sebou dneska den... 😨

@stazina clovece presne nevim, ale ten pregnyl se picha pri nizsim odberu vajicek. ja mela treba 22 a tak jsem si potom pregnyl nepichala. vim, ze holky, ktere mely mene vajicek, tak si pak pregnyl pichaly. pri KETu neni odber zadnych vajicek, tak mi pripada logicke, ze bude pichani pregnylu 😉
@jezulicka jojo estrofem by mel byt na sliznici

pampeliska36
11. říj 2010

@hhaanka vitej mezi nami devcaty 😀

stazina
11. říj 2010

@pampeliska36 ahoj...jj, myslím, že si mi to ty , nebo někdo i jiný psali, že když je málo vajíček , tak se píchá..ale mě to moc logické nnepřipadá 😀 asi jsem blbka..já ješt prostuduju přibalový leták..teřab něco objevím..já neřeknu kdybych ho píchala třeba před ketem,a el proč ješět třikrát po něm? to jsem blázen..

lenulinka21
11. říj 2010

Ahoj HOLKY 🙂

@hhaanka nám taky řekli tehdá v UNICE, že na přirozené těhu není prakticky šance no a
ejhle letos v únoru jsem otěhotněla přirozeně 😕 😅 ale nemohla jsem si to nechat ☹ momentálně bych ted nějak rodila a k tomu malé dvojčátka no je to za mnou...

@pampeliška jak se cítíš?

stazina
11. říj 2010

@pampeliska36 tak jsem se dozvěděla, že se Pregnyl opradvu může podávat pro transferu 3,6 a 9 den.A asi podporuje rané těhotenství..proto ho předepisujou.. 😉

hhaanka
11. říj 2010

Stázko, hele ten pregnyl neřeš, určitě ví, proč ho máš. Mrkalas do toho mého rozpisu? Měla jsem ho tam taky a myslím, že po každém ketu, a počtem vajek to holky asi nebude. Měla jsem jich třicet! A třikrát po umělku jsem též píchala. Nemá to spíš souvislost s funkcí žlutých tělísek??? A není v něm HCG na podporu těhu? Ty něco v tom smyslu píšeš... Prostě se nech od manži opíchat a je to, ne? 😀
Lenulinka21: Tož to jsem si také myslela, od porodu se nechráníme - už to bude rok a půl a furt prd. A tak začneme vyrábět s doktory, minule jsme čekali přes dva roky... Těšila jsem se, že se tělo umoudří a klapne to přiroz, rozhodně by to přišlo levněji. 😝
Jo, jinak mi gyndr. dneska říkal, ať IVF moc neodkládáme, že se to mele v nemocnicích a pojišťovnách a má prý obavy, aby někdo chytrý nahoře nepřišel na to, že ženám stačí k otěhotnění jedno IVF! 😒

jezulicka
12. říj 2010

ahoj holky zdravím vás všechny.....a přeji pěkný den...třeba se tu dnes rozjede více debata...je to tu nějak poslední dobou mrtvé... 😒 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru