CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulinka21
17. bře 2009

no my měli:
v unice- počet 8mil
pohyb 51
progresivních 8procent
morfologie 2procenta

ale jak už jsem tu minule psala nechali jsme si udělat kontrolní
spermio v Ostrav a nestačili jsme se divit(asi 3týdny před punkcí)
Ostrava- počet 45mil
pohyb 62
progresivní 24procent
morfologie 30procent
to je mazec co?????
😨

zuzuza
17. bře 2009

Coze leni??????? tak to je mazec na to nemam slov, no hlavne abychom calovali za icsi, ne? Nevím, co si o tom myslet, že by každý car měl jinou hranici, ale aby se to lišilo až taaakk?

Jimmy aha:(, a když zhubneš, tak to pomůže?

jimmy1
17. bře 2009

No povídal, že je pak vyšší pravděpodobnost toho, že se embryjkům u mě bude líbit a TT bude pozitivní 😉 takže zítra jdu večer na hoďku do tělocvičny protáhnout si tělo, začnu papat pravidelně a snad to aspoň trochu půjde...
A k narozeninám jsem si objednala osobní váhu, abych se mohla kontrolovat 😀

lenulinka21
17. bře 2009

Zuzi no vážně! Nám se to totiž nezdálo tak jsme obětovali 200kč
a zašli do Ostravy výsledky nám poslali domů a nestačili jsme se divit.
Za tři týdny byla punkce a spermio najednou katastrofální.??

Nevím ale dost se to lišilo a vidíš sama vyšlo to asi nebylo tak špatné
jak nám říkali.Nechte si udělat kontrolní a uvidíte

zuzuza
17. bře 2009

No leni, je to jako mazec, jenže co si pomůžeme, když si jinde necháme právě udělat další spg? Když to vyjde dobře, tak já budu na unicu akorát naštvaná, ztratím veškerou důvěru i chuť a to pak všechno půjde do háje:(, tak se po tom raději nebudu pídit, pekně jsem mu nakoupila vitamíny a to by bylo aby se to nezlepšilo, akorát ted zase ty antibiotika, to je ta jeho blba doktorka, napiše mu vždy antibiotika, nějaky silný třidenní drijáky, měl je loni snad 5x a pak se nemáme divit takovýmu spermiu!!
Jo a ted sem přišla na to, jakto že se v den punkce zvýšil počet 😀 , protože jsme se skoro rři týdny při stimulce nemilovali hehehehheeheh, takže jich tam asi proto hodně 😀 !!!

Jimmy, jsme dvě, já taky držím dietu, sice mi dnes mudr. řekl, že bmi je dobrý, nemám ani tloustnout ani hubnout ale ja se citím blbě, hnus, musím dát dolů aspoň 3 kila, po mrše začínám zase denně na orbitreku🙂

lenulinka21
17. bře 2009

zkuste ty vitamíny já mu je taky naordinovala hlavně vitamín E tzv.
vitamín plodnosti, pak vitamín C je na tvorbu spermií, dále selen+zinek na
počet a pohyb spermií tak ty jsou asi tak nejdůl.
Jimmy ahoj 🙂

zuzuza
17. bře 2009

Tak jo leni, jeste dokoupim to Cčko🙂

lenulinka21
17. bře 2009

Holky dobrou noc sice já spát ještě nejdu
ale to sezení u PC mi už nedělá dobře.

jimmy1
17. bře 2009

Můj manža zobe Cčko 🙂 a ještě má antioxidační komplex (obsahuje selen, zinek, lykopen, vitamín C, E, B6) 🙂 jestli se to zlepšílo nebo nee, to netušíme, poslední spg byl v den punkce v červenci.

zuzuza
17. bře 2009

Ty jo jimmy, to jste si dali na čas s ketíkem, kolikátý je to váš pokus, první ivf a toto ket z toho?
Leni ahooj a dobrou!

Jimmy, tak já už taky mažu k tv, už mě taky bolí chrbát a hlásí se mrcha mrchovatá, bolí mě břuch:( 😝

jimmy1
17. bře 2009

První ICSI a máme na jeden KET, potřebovala jsem víc času než jsem původně předpokládala. Ale teď do toho zase vlítnem 🙂
Dobrou holky 🙂

zuzuza
17. bře 2009

Dobrou jimmy a kolim máte mrazáčků?

jimmy1
17. bře 2009

Jen 2 v jedné pejetě 7B a 9B takže jen jeden KET. Snad se v poho rozmrazijou. Už jdu taky od PC, papa 🙂

jarkabilik
18. bře 2009

ahojky holky takto tady tak pročítám možná se zeptám hloupě co je to PGD?
jimmy a kolik vážíš?já když mě to prvně nevyšlo tak mi Dr.Otevřel řekl že bych měla shodit kg kvůli větší pravděpodobnosti otěhotnět že při nadváze nejsou vajíčka kvalitní,to co jsme ještě nabrala navíc po těch všech lécích a pak i kvůli klidu co jsem musela mít po laparce je ta nadváha větší než jsem kdy měla

jeany
18. bře 2009

Ahoj holky a vítám mezi námi jimmi. 🙂
Lenulinko dávej na sebe pozor. A jak ti je blbě? Bolí tě bříško?
Hani, když jsem měla malou v inkubátoře na Obilňáku a jela za ní poprvé tak jsem jenom řvala. Dcerka mi tam připadla nejmenší, byla hubeňoučká, ale ten doktor mi říkal, že vůbec nezáleží na váze, ale na tom, že je zdravá a ona byla. Byly tam větší děti v inkubátorech, měli třeba přes 3 kg, ale byly nemocné. Takže i kdyby se mimi chtělo na svět dřív, oni ho zachrání a do roka to dožene. Takže jak píšeš, že jsi v pohodě, tak to je dobře. 🙂

jimmy1
18. bře 2009

Dobré ráno, holky 🙂
jarkabilik kolik vážím nevím, raději se nevážím 🙂 vážili mě na unice, ale už si to nepamatuju, jen včera mi ukazoval BMI 33 ☹ na tom auditu. Ale objednala jsem si váhu k narozkám, tak budu mít přehled 🙂
To PGD je "předimplantační genetická diagnostika", stojí 38.000,- Kč ☹ více zde:

http://www.unica.cz/cs/metody-ovlivnujici-uspes...

jeany
18. bře 2009

Ahoj jimmi, ty jsi doma na neschopence nebo chodíš do práce?

jimmy1
18. bře 2009

Ahoj jeany, já chodím do práce, jsem úča a zrovna mám volnou hodinu 🙂 ale už mi za 5 min končí a půjdu pokračovat v práci 🙂 ozvu se odpoledne, zatím přeju všem krásný den 🙂

luciiiie
18. bře 2009

Ahoj holky,
vítám tě jimmy.
No nám taky PGD nabízel, říkal, že to stojí 38.000, ale nikdo za tu cenu nezaručí to, že budu těhotná. Takže já nevím. Podle mě je to asi zbytečný... 😒
Lenulinko opatruj se ať jste všichni tři fit 😉
Jeany jak je tobě? a Marci?
Já se od prvního vracím do práce, takže zas konečně nějaká změna, i když se mi tam moc nechce, potřebuju lidi jako sůl 😀

jeany
18. bře 2009

Ahoj Luciiie,
cítím se dobře, jenže už se bojím testu. Jedna moje známá byla teď taky na Unice na 2.pokusu a nevyšlo jí to. Takže mně to taky pozitivně nenaladilo. Říkám si, že když to nevyšlo vám ani jí, proč by mělo mě. Bojím se toho. Ale pořád doufám, že těhu jsem, ale žádné příznaky a nic nepociťuji, prostě normál. Minule jsem měla všechny příznaky, pořád se mi chtělo spát, bolely mě prsa, měla jsem různé chutě a těhu jsem nebyla. I když Terezka taky psala, že neměla žádné příznaky a těhu byla. Je to věc náhody, že. Záleží jak je ten bojovníček silný a udrží se. Tak pevně doufám, že mi to vyjde, strašně moc si to přeji.

luciiiie
18. bře 2009

Já vím jak Ti Jeany je....tady tyhle neúspěchy na síle nedodají, viď?
Jenže jak řekla moje paní doktorka, i tohle k tomu bohužel patří...a je to pravda. Přesně jak píšeš, je to věc náhody.
Tebe se Janičko netýká!!! Ty těhotná budeš! Na příznaky se vyprdni, každá to má jiný, i když věřím, že se asi pořád pozoruješ 😀 Strach z testu chápu, to mě už svrběly ruce. Ta nejistota je prostě děsná. Není nad to, když o tom ta ženská neví, že?
Včera jsem psala Zuzce, že nevím, jestli do toho Ketu půjdu už v ten červen...tenhle neúspěch mě docela dost položil, už je mi líp, ale stejně na to člověk pořád myslí a přemýšlí. Bylo by potřeba, kdyby sem už konečně někdo napsal, že tam ty zatracený dvě // má!!!!!!! To by člověk hned chytl elán a chuť. Takže, věřím ti, jasan? 😀

macinta
18. bře 2009

Ahoj holky 🙂 Všem Vám přeju hezký den

luciiiie
18. bře 2009

Ahoj Macinto 🙂 Taky přeju pěkný den, dneska svítí sluníčko, tak je hned veseleji 😉

jeany
18. bře 2009

😀 Luciie, díky, za povzbuzení. To potřebuji. Řeknu ti, že chci testovat příští týden ve středu, ale láká mě to čím dál víc. Teď je ještě brzo. Jsem zvědavá jak to vydržím, měla jsem silné řeči, ale to pokušení taky mám, to musím přiznat. Zkusím to vydržet. Snad ty dvě zatracené // tam najdu. 😀
Já vím, že tě to asi položilo, ten neúspěch, koho taky ne. Já sama si říkám, že kdyby se to nepovedlo, jestli bysme do toho šli nebo už ne. Člověk si to musí v sobě srovnat, já to mám jednodušší, že už jedno dítě mám, ale zase vy holky máte výhodu tu, že jste mladší a máte času víc. I když já nějaký ten rok taky ještě mám. Pojišťovny to proplácí do 39. Tak to mám ještě 3 roky.😀

luciiiie
18. bře 2009

No právě Jani..to je to...člověk se s tím musí srovnat sám...i když už se směju a vypadám, že jsem v pohodě, někde to tam stejně je a mám zatím strach z dalšího případnýho neúspěchu.
Je to ještě čerstvý. Na lidi už kašlu, ať si myslí, co chcou.
Teď mám ještě strach z té genetiky, jak mi brali krev. My v rodině nic nemáme, ale co když tam něco najdou?
Sakriš, to je situace zas 😀
To už Jeany vydržíš...néééé???? 😉 😀

luciiiie
18. bře 2009

A už mám i po mrše, zas tak strašný to nebylo. Žádný "kusy" jak strašili ze mě nepadali a celkově to bylo řekla bych od normální možná i slabší. Takže Zuzo neboj 😉

zuzuza
18. bře 2009

Ahoooj holky!!!
No lucii, už mám taky mrchu, jako nic moc, pár kousků sliznice, ale břicho mě ted bolí jak při porodu, to je teda hnus!!!!

Jani, teda až ve středu, sakra, jak to má člověk vydržet, já jsem tak zvědavá!!!

Jo a ještě včera se mě ptala na unice ta sestřička blond vlasy v delším culiku, menší, jak jsme dopadli, tak jsem jí to říkala, říkala, že škoda, že nám fandila, říkala jsem jí, že jsme tři holky, co se známe a ted jsme to tam podstoupily a ínevyšlo to a tak že nejsem první ani poslední komu to nevyšlo a ona se divila, že jako teď tam ženy hodně těhotní 😀 tak by mě zajímalo který🙂

jeany
18. bře 2009

Ahoj Zuzy, to by mě taky zajímalo koho ta sestřička myslí, že to tam všechno těhotní.
Pro mě je to taky už dlouhé čekání, člověk je pořád v nejistotě. Snažím se myslet pozitivně, ale pokaždé mi to nejde. Chtělo by to tady nějaké pozitivnější zprávičky.

luciiiie
18. bře 2009

Zuzo tak to je vtipný....to by mě taky zajímalo, kdo těhotní 🙂

marci19
18. bře 2009

Ahoj holky!Já jsem se zrovna vrátila z procházky ze svým hafanem,byla jsem s ním 2 hod. venku,tak teď leží a ani se nehne 😀 Konečně se tam udělalo pěkně.
Jeany,tak my to testování máme obtýden 🙂 Zdá se mi to jako věčnost ještě 14 dní.Přítel si vzal na to testování volno,říkal že by to v práci nevydržel 🙂
Jinak já ty pocity mám jako ty,při prvním mě bolela prsa,pořád mě někde píchalo a jednou mi bylo i na zvracení,tak jsem tomu i věřila a teď vůbec nic,čert aby se v tom vyznal.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru