CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
22. čer 2011

@sedmitecka Pokud jsi měla krátký protokol, tak to tak může na vycházet na ten pátý den. To by folíky už měly mít nějakou velikost, a cetrotide je od toho, aby dřív nepopraskaly. Tajže jestli ti řekli 5. den, tak píchej pátý den, nebo si zavolej pro klid duše do caru. Hlavně, každá má stimulku nasazenu individuálně, takže se nenech rozhodit tím, jestli to má třeba někdo jinak... 😉

vodni
22. čer 2011

@jahooo A ještě - mně se to podařilo před většinou lidí utajit až do 23tt 😀 Ale po ET si vezmi neschopenku nebo dovolenou aspoň týden, Přece jen ať jsi v klidu. Já to tak dělala vždycky (poprvé jsem byla "nachlazená" - neschopenku mi napsala obvodní doktorka, u dalších dvou jsem brala dovolenou)

lenceslava
22. čer 2011

@sedmitecka Ahoj. Já si cetrotide píchala sedmý den stimulky.Pokud to máš napsaný na páty tak píchej pátý. @jahooo punkce je v pohodě.Pro mě bylo rozhodně horší zprůchodnění děložního čípku.

sedmitecka
22. čer 2011

@jahooo neboj, já po OPU byla absolutně v pohodě, žádné bolesti, nic, dokonce jsme hned odpolko vyváděli kulišárny 😉 ...což mi teda nikdo nevěřil, ale joooo 😀 žádný strach!

sedmitecka
22. čer 2011

@vodni @lenceslava holky dík, to já píchám podle plánu, netroufla bych si něco měnit, jen jsme chtěla slyšet víc zkušeností z více stran 🙂 🙂

tevi
22. čer 2011

Brzo nás opustilo štěstíčko. Miminečko nechtělo dál bojovat a umřelo nám. Teď jsme v nemocnici a nezbylo nám nic, než oči plné slziček.

lenceslava
22. čer 2011

@tevi to je mi moc líto. 😢

durma
22. čer 2011

@tevi ☹ ☹

jimmy1
22. čer 2011

@tevi je mi to moc líto ☹

ivetule
22. čer 2011

@tevi no to snad ne. Je mi to moc líto. ☹

teckovanaorchidej
23. čer 2011

@tevi hodně sil ti přeji, je mi to líto ☹

andinecka
23. čer 2011

@tevi
je mi to moc líto, co se Vám stalo.

luciferka29
23. čer 2011

@tevi je mi to moc líto, hodně sil ☹

vodni
23. čer 2011

@tevi ☹ ☹ ☹

misha83
23. čer 2011

@jezulicka Gratuluji, paráda!!! Přeji hodně zdravíčka!

misha83
23. čer 2011

@sedmitecka Nechala bych to na doktorech. Já ho píchala 8. den stimulky, co máš za protokol? To na to má také vliv.

misha83
23. čer 2011

@jahooo Je to prý bolest jak při MS, já jsem stejný případ jako @vodni , takže jsem neměla žádné bolesti.

misha83
23. čer 2011

@tevi Je mi to hrozně líto, tak moc jsem tomu věřila, ach jo ☹ .

andilek01
23. čer 2011

sedmitecka: Na Unice se Cetrotide aplikuje ode dne, kdy folíky dosáhnou vel. 14 mm, jak je to jinde netuším 🙂 Ale má to tím pádem každý jinak 😉

andilek01
23. čer 2011

@tevi

krataskovi
23. čer 2011

Ahojte holky...je tu některá, která bude poprvé v blízké době absolvovat IVF?

lenceslava
24. čer 2011

@krataskovi Ahoj.Sice né po prvé,ale v půli srpna začínám stimulovat na třetí poukus.

jahooo
24. čer 2011

@vodni tak to u mě nehrozí, v prvním těhu jsem měla co dělat, abych to utajila po první trimestr, strašně mi rostlo břicho a taky to tak dopadlo, mám potrhané svalstvo na břiše, tudíž už teď po stimulaci vypadám jak v pátém měsíci a divím, se že si ještě nikdo nic nevšiml 🙂 jinak jsem na mateřské, takže "dovolená" bohužel nehrozí
@sedmitecka tak to teda obdivuju, já jsem musela včera polknout jeden ibalgin, trošku to bolelo a musela jsem fungovat kvůli malé 🙂

Jinak z dvaceti folíků získali 10 vajíček, z toho bylo 9 zralých a všechna se podařilo oplodnit, zatím je všech devět v pořádku, ET vypadá na úterý. Jinak jak jsem říkala je to mé první IVF takže nevím, jestli jsou to dobrá nebo špatná čísla. Ale jsem ráda, že se povedlo.

jahooo
24. čer 2011

@tevi moc mě to mrzí, drž se!!!

jahooo
24. čer 2011

@krataskovi ahoj, já teď právě procházím svým prvním IVF včera punkce v úterý snad ET

vodni
24. čer 2011

@jahooo ahoj, čísla jsou to dobrá! Teda já měla vždy mizivé počty (1 až 3 vajíčka/embrya), ale vždycky myslím říkali, že kolem 10 je to ideální - jak jich je víc, tak to může být na úkor kvality... Držím pěsti!

sedmitecka
24. čer 2011

@jahooo ahoj, úrodičku máš parádní, čísla jsou ta nadprůměrná, řekla bych 🙂 držím palce!!!!
no, po prvním OPU na podzim jsem byla úplně v pohodě, nic mi fakt nebylo, tak uvidíme, jak to proběhne podruhé 😕 😕

krataskovi
24. čer 2011

@lenceslava Jaj...to jakoze jdes na umele uz potreti?

lenceslava
24. čer 2011

@krataskovi první se nepovedlo,druhé skončilo mimoděložním.tak ted se už snad zadaří.

krataskovi
24. čer 2011

@jahooo Teda to je uzasne..aspon si muzu cit par tydnu v predstihu, co vsechno me bude cekat 🙂 ale hrozne se tesim...u ktereho jsi doktora smim-li se ptat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru