CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
7. dub 2009

jimmy neboj tu návštěvu určo zvládneš a to že ukápne slza na tom není nic špatné já mám obavu že taky asi budu bulet až se to mojí segře narodí a já se půjdu juknout na mimi, už když mi řekla do tel. že je těhotná jsem se rozbrečela nějak to byli smíšené pocity lítost a štěstí z toho že se to sestře povedlo po tom mimoděložním co měla v dobu kdy já měla zamklé 🙂

jimmy1
7. dub 2009

Díky za podporu, Jary,
není to nic lehkého, tvářit se před okolím jako že je všechno OK, když se to ve mě všechno promítá do závidění štěstí těm ostatním, si i říkám, že bych neměla být taková závistivá , ale nějak je to silnější než já ☹
(i když jsem ráda, že jim to vychází, v koutku duše prostě musím závidět a ptát se "proč ne my???").
Kdo si tímhle urputným čekáním jestli to vůbec někdy vyjde nebo ne, neprojde, ten to asi nemůže pochopit...
I proto jsem moc ráda, že vás tu holčiny mám a že se mám kde "vykecat" 🙂

jarkabilik
7. dub 2009

jimmy není vůbec zač chápu tě a vím jak ti je, moje segra když jsem se v tel. rozbrečela že to nechtěla a že určo budu ještě jedno mimi mít, takže sestra mě asi taky z části pochopila, musíme být silné i když to není jednoduché 😉

jarkabilik
7. dub 2009

Přeji všem dobrou noc jdu se natáhnout po 12 a pěkně odpočívat a sbírat síly na tři 12 o víkendu 😉

jimmy1
7. dub 2009

Dobrou 🙂

lucifirek
7. dub 2009

Jimmi,já si tím prošla nedávno. A pro nás je to asi mnohonásobně těžší.
Já po mimi toužím už od svých osmnácti dvaceti. Já si to zažila nedávno,když jsem byla zaségrou v nemocnici a ležela tam s ní paní,které se narodila holčička,strašně hodňoučká. Ani jsem si nemyslela,že mě to takhle rozhodí. A to za chvíli bude rodit moje ségra a manželova ségra. Jasně,že jim to přeju. Ale dokud nevidím mimi,tak jsem jakž takž v pohodě. Ale jakmile vidím mimi,tak se mi hrnou slzy do očí a mám strach,že ho třeba nikdy mít nebudu.
Ahoj Jary.
Přeju všem dobrou noc a krásné sny

kveta
7. dub 2009

Ahojte, asi mám naivný dotaz:

1/ Schody pred nádražím idú dohora alebo do zeme?

2/ Ako sa spoznáme??? Aby som tam neoslovovala cudzie panie s otázkou, či sú neplodné... 😀 Budeme držať fascikel z Unicy?

prcekpet
7. dub 2009

ahoj holky,

tak ted jsem trosku zmatena, myslite ty eskalatory naproti budovy hl. nadrazi? anebo ty hodiny, co jsou uprostred tech nastupnich ostruvku - pobliz posty?

Mam navrh, ja tam budu s kocarkem, tak se muzete vrhnout primo na mne 😀 akorat resim, ze maly obedva kolem 11:30 - 12:30, podle toho jak se vyspi a nevim, kde bych ohrala jeho obed...

lenpes poradis? 😉

prcekpet
7. dub 2009

lenulinka - byt Tebou opustim diskuzi, ve ktere je bohuzel tolik smutku ...ja chodila na diskuzi s holkama, co mely stejny termin porodu a kdyz tam zacaly probirat smrt deti, jeste vic me to rozhodilo a ja se trepala a bala kazde hodiny, kdy jsem necitila pohyby maleho...

jeany
8. dub 2009

Ahojky,
Hani, tak to je dobře, že jsi v pořádku. Už to uteče, co je to 5 týdnů a budeš mít mimi u sebe. Doufám, že nám pak pošleš fotečku. Tak se opatruj a občas na nás mrkni a ozvi se. Tak ať ti to vše dobře dopadne.
Kvety, já myslela schody před hlavním nádražím, jak se vychází z budovy ven. Já dlouho u nádraží nebyla, tak nevím jak se to změnilo. Já v Brně studovala obchodku, ale to už je moc dávno a taky jsem v Brně pár let bydlela, ale jen pár let. Naše znamení, co tak vymyslet? Navrhujte něco. 😀 Myslím, že papíry z Uniky to být nemusí. 😀 Já nevím, mě teď nic nenapadá. Ale budu o tom přemýšlet a napíši.
Prcekpet, no hlavně malého nakrm, aby kvůli nám nehladověl a tebe tam uvidíme hned. Poznávací znamení - kočárek. Jen, aby jich tam nebylo víc. 😀
Jimmy, takové pocity máme asi každá. Je pravda, že ostatní to ani tak nechápou a myslím, že ani nemůžou, protože kdo to neprožil, nepochopí. Já se kolikrát cítím tak, jak píšeš. Doufám, že jednou nám to všem vyjde. Jen to chce trpělivost. 😉
Ahojjj Luci, Luciiiie, Zuzy, Jary, Lenuli, lenpes atd.

iveta11
8. dub 2009

Ahoj holky,
všechny vás zdravím a přejí krásné prosluněné dny.

Minulý týden jsem byla na ultrazvuku, tak srdíčko tomu malému ve mně bije. Mám ale stále strach, aby se nezastavilo. Za týden ve středu jdu zase na kontrolu a to bude právě to stadium, ve kterém mi to minule zamlklo. Stále mám nervy, jak to dopadne - to víte, celoživotní gyn. problémy a taky ten věk /35/ tomu moc nepřidá. Jinak nevolnosti taky naustávají.

Leni, jak jsi tady psala o těch hrůzách - je to faklt strašný a proto máme stále obavy, jak to všechno dopadne. Já jsem ještě tak strašně moc na začátku!!!

Holky, moc vám všem přeji, aby se vám to těhu konečně podařilo! Teď je tak krásně a to by v tom byl čert, aby se vám to nevyvedlo!!!

zuzuza
8. dub 2009

Ahoj holky, všechny zdravím, ivetko, přeju, aby to dobře dopadlo!!

K tomu srazíku tak jedna by měla mohla mít velkou ceduli s nápisem UNICA 😀

lenulinka21
8. dub 2009

Krásný den všem děvčata 🙂

Ivet: takhle to brát nemůžeme žádná jinač bysme z toho zblbly.
Mě to taky hodně vzalo jenže já musím myslet na prcky a hl.být pozit.naladěná
at se děje cokoliv. A ty taky. 😉

teri81
8. dub 2009

Ahoj holky

dlouho jsem tu nebyla,měla jsem problémy s malou ☹ , nechtěla papat potvůrka,tak nepřibývala na váze, posílali nás na různá vyšetření (prý jenom proto,že máme vymodlené dítě po IVF,aby byla jistota) -no nervíky jak blázen.

Tak Vás teprv rychle dočtu,až bude trochu času.

Plánujete srazík? Kdy a kde? Ráda bych se přidala 🙂

Iveta, určitě to bude dobrý a srdíčko bude zdárně pokračovat až do fáze zdravoučkého miminka 🙂 .
Taky jsem měla šílený strach, jednou jsem to zažila,že srdíčko nebilo,no ale určitě to bude dobrý 🙂

Lenulinka,jak píše Prcekpet, je to o nervy takové diskuze,já taky jak malou chvíli necítila hýbat se,tak jsem byla šílená strachy ☹ .
A to se mi stalo,že jsem šla na monitor před porodem a malou jsem prostě necítíla vůbec od rána pěknou dobu, no úplně jsem zpanikařila,sedla si před nemocnicí a řekla si,že nepůjdu na monitor,dokud mě nekopne.
Strkala jsem do břicha jak blázen a furt nic a pěkně dlouho,tak jsem tam seděla asi hodinu a nic se nedělo. A najednou kop kop a já mazala na monitor 😀 a smála jsem se,jak jsem blbá . Malá prostě spala. 😉

jeany
8. dub 2009

Ahoj Zuzy, Lenuli a Teri.
Teri, to bude paráda, když přijedeš. Budete tam dvě maminky s dětma. Hned to bude veselejší. 😀
Zuzy, a kdo bude držet tu ceduli? Bereš to na sebe? Nebo stačí nápis sraz? Anebo raději něco vtipného. Nějak nemám inspiraci.
Ivetko, tak ať ti všechno dobře dopadne a na ultrazvuku vidíš pořád srdíčko.
Lenuli, ty přijdedeš za námi někdy na sraz už s klukama, co?

Takže rekapitulace, kdo jde na srazík: já, Lucifírek, Zuzka, Kveta, Prcekpet, Teri, Macinta, Lenpes a dál nevím, to je nás 8 ks. 😀

teri81
8. dub 2009

Holky ale kdy a kde???? 😲

jeany
8. dub 2009

Teri, srazík je 24.4. v pátek ve 12 hod. před vchodem na hlavní vlakové nádraží a přesné místo je - tam jak jsou schody do nádraží a poznávací znamení ještě řešíme. 😀

teri81
8. dub 2009

Tak jo,snad si to budu moct zařídit 🙂 . No já Petu poznám,známe se,ale Vás ostatní ne, prostě se asi přidáte ke dvěma maminkám s kočárama nebo nevím. 😀
Kdysi tady holky plánovaly sraz a jako poznávací znamení měly,že budou mít v ruce ten rozpis stimulace z Unicy.
Dobrý ne???? 😀 😀 😀

Jo holky já ty papíry z Unicy nevím kde mám a potřebuju volat na embryologii ohledně uchování embrýsků na další rok, můžete mi sem některá napsat číslo? Díky

jeany
8. dub 2009

Já se znám už s Luckou a Zuzkou, takže my se dáme k sobě a vytvoříme hlouček a jak uvidíte seskupení lidí, tak jsem to prostě my. No a já už jsem viděla fotku tebe Teri v albumu, prcekpet a macinta má fotečku u jména, takže vás snad taky trošku poznám.
Teri, papíry mám doma, tak ten telefon nevím. Jestli ti to nikdo nenapíše, doma mrknu a napíšu ti to.

lenulinka21
8. dub 2009

Jeany: to už snad jo tedkom to fakt nejde mám to rizikové-nestojí to z ato.
Stejně už jsem jak špionážní balon 😀 který sotva chodí. Mě i důchodce
předejde 😀 😀

teri81
8. dub 2009

Je Jeany díky,to nechvátá to číslo 🙂.
No tak mě bys poznala podle fotek a mám červeno béžový kočár,tak to by bylo jednoduchý 😉

lucen
autor
8. dub 2009

Ahojky Holky moc vás zdravím.
Terezko to číslo je 543 421 415 je to na embriologii.
doufám že jse jinak máte včechny dobře už je fajn že je tak krásné počasí že.
takže všem čekatelkám na boj přeji at jim to rychle utíká všem těhulkám at se pěkně těhotníte bez jakýchkoliv problému a všem maminkám at jim prckové dělají jen samou radost.
je mi líto že na srázek sváma nemužu ráda bych vás viděla třeba jak to jednou uděláte v sobotu tak určitě taky dojedu ale přes týden nemužu skrz práci.
všechny se opatrujte

teri81
8. dub 2009

Lucen ahoj a díky za číslo 😉
To je škoda,že nemůžeš, Tebe bych taky poznala,když už Tě znám 😉

lucen
autor
8. dub 2009

Terezko taky bych vás s Petkou a dětma ráda viděla,ale já nejdřív bych se dostala do brna tak v 18:00hodin a to je už pasé takže snad příště. 🙂

jeany
8. dub 2009

Tak příští srazík bude v sobotu a třeba v létě. Tak to tě budeme Lucen vřele očekávat. Holky co vy na to? Však na srazu se domluvíme co dál naplánujeme. 😉
Lucen taky tě zdravím a už se ti blíží svatba,co . Jak prožíváš toto období? Určitě se moc těšíš, že. To je krásná událost a člověk na to nezapomíná. My s manžou budeme mít teď posledního dubna výročí svatby, ale toto tak neslavíme jako to, kdy jsme se poznali a to bude v listopadu již 10 let.

lucen
autor
8. dub 2009

Jeany jj jak bude srazík jednou v sobotu určitě dojedu to slibuji kdybych měla dost dovolené tak jsi jí vezmu a dojedu i tedka ale skrz svatbu jí musím šetřit a jak se těším no už se těším ale mám stoho i strach jak to všechno dopadne atd.ale těším se. 😀 tak se mějte zatím krásně já letím k doktorovy papa jo v pátek jedu na Unicu budete tam někdo já tam budu tak okolo 9 hodiny

jeany
8. dub 2009

Lucen, no já si teď taky beru volno, ale příště pro mě taky bude lepší sobota.

jarkabilik
8. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
tak dnes mi sestra ukázala snímeček z 3D normálně jsem se rozbrečela jako malé děcko přišlo mi to moc líto, tak mě utěšovala a manžel je doma tak ho ta reakce asi zaskočila nějak to samo od sebe

jarkabilik
8. dub 2009

Holky doufám že budou ze srazíku i fotečky at vím jak jste se měli 😉

zuzuza
8. dub 2009

Holky, tak si představte, co se mě dnes stalo, jak jsem vám říkala, že v pracovním procesu ve firmě mám být od května, tak dnes mi šéf psal, že mě chce v práci už od 1. dubna, že vedení na něj tlačí a že nemůže můj home office odkládat pořád do nekonečna a že pokud mám nějaký problém, který mi neumožňuje jít do práce, mám donést papír od doktora, kde navrhuje, že je pro mě přijatelný jen home office, to mě samozřejmě nidko nedá, pač mi nic není, takže jsem celou dobu dva měsíce při ivf dělala z domu, po punkci, po transferu, po negat. testu, udělala jsem jim milost že jsem si to na sebe vzala, mohla jsem jim dát klidně neschjopenku a být v klidu a oni teď na mě takto, že na ně tlačí vedení prý a lidem začíná vadit asi, že někdo dělá nějakou dobu z domu, takže 20. nastupuju, nejde mi ani o to, že musím do práce, ale o ten přístup, že kolegyně byla na nemocenské 5 měsíců, já za ni dělala vše, nedostala za to ani korunu, já jsem doma dva měsíce makám a kde je vděk, v pr...., takže si na sraz budu muset vzít dovolenou, to mi ale nevadí, pač je to můj první den dovolené v tomto roce...snad mi ji dají, to bych nepřežila, když máme srazík tak pěkně naplánovaný....takže závěrem jsem chtěla jen říci, že jestli někdo tady ještě bude někdy uvažovat, jestli má v práci říct, co podstupuje, tak vám radím, držet hubu, držet hubu a držet hubu pač vaše dobrá vůle nedělat ze zaměstnavatelů voly se obrátí jen a jen proti vám, takže na další kety a ETy si beru marodku třeba na dva měsíce a už na firmu nehledím.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru