CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
2. lis 2011

@ivetule zatínn niiak 😉 . Přestáwánne koiit,ale celkenn uspěšně. Kuba si dáwá sunar s troškou banánowého granka a ani nebyly žádné scény. W noci nnu dáwánn ieště cucnout,ale spíš kwůli nně,aby to nebyl takowý nápor na prsa,bolela nně.Ale běhenn pár dní to už utnu uplně. Tak pak už ienonn čekat ty tři nněsíce a uwídí se.

betysek
2. lis 2011

@ivetule Moc gratuluju. 😉 Paráda. A na UTZ ať na Tebe pěkně bliká srdíčko. 😉

sblanch
2. lis 2011

@ivetule přeskočila jsi Ink 🙂 Já až v neděli... Bojím bojím. Ještě 5 dní.
Dnes se chci vydat na nákup testů - jaké mám myslíte zvolit? Sestřička říkala, že pro jistotu si mám pořídit dva.
@lnk To špinění nemusí pořád nic znamenat, neboj! Uvidíš zítra - moc moc moc držím pěsti.

lnk
2. lis 2011

@sblanch mně také sestřička říkala, že si mám pořídit od dvou firem a zkusit oba dva, tak mám mamatest a life light, já myslím, že je jedno, jaké koupíš, jen řekni, že chceš dva různé od jiných firem. já myslím, že ty těhu testy jsou už dnes tak vymakaný, že poznají jestli jsi nebo nejsi těhu 🙂

lnk
2. lis 2011

@sblanch já vím, že to nemusí nic znamenat, ale já mám takový strach..... necítím totiž vůbec nic, ani náznak těhu příznaků, prostě nic

lnk
2. lis 2011

@sblanch začínám uvažovat nad tím, že zítra testovat nebudu, že to nechám na jindy 😀

jimmy1
2. lis 2011

Holky SOS 😕 udělalo se mi horké kolečko a bolavá zatvrdlina kolem vpichu dnešního agolutinu... nevíte někdo co s tím??? Nemáte některá podobnou zkušenost??? Díky moc.

lenceslava
2. lis 2011

@jimmy1 Ahoj. Myslím že se nic neděje. Stačí chladit(ne led přímo na to místo.Nejlepší jsou ty chladící polštářky @ivetule Holka moc moc moc moc moc moc gratuluju a přeju at je všechno v pořádku. @lnk prý nejlepší je kupovat dvoučárkové testy // 😀

lnk
2. lis 2011

@lenceslava 😀 tak tuhle radu mi zatím nikdo nedal, to bude určitě ten můj problém, že mi to zatím nikdo neřekl 😀

lnk
2. lis 2011

@jimmy1 bohužel, neporadím, to se mi nikdy nestalo, ale věřila bych lenči, že stačí zchladit

lenceslava
2. lis 2011

@lnk já se to taky dozvěděla pozdě.

durma
2. lis 2011

@jimmy1 musíš chladit.Já jsem měla při prvním pokusu boule na obou bocích a nic mi nepomáhalo,jen chladit a rozmasírovat místo po píchnutí agolutinu.Při dalších pokusech už mi to neudělalo a při tom posledním jsme píchali agolutin až do 8.tt 😉

jimmy1
2. lis 2011

@lenceslava @durma holky díky za rady, stalo se mi to poprvé... a to bych měla být zkušená píchačka 😀
@ink na zítra držím pěsti, ať ty zpropadený // na tvým testu jsou! 😵

raduza2
2. lis 2011

@ivetule
supeeer ,potichoučku gratuluji 😉

ivetule
2. lis 2011

@lenceslava
@raduza2
@betysek holky děkuju moc. Mám hroznou radost. 😉

ivetule
2. lis 2011

@vodni
@luciiiie děkuju moc drželo tolik palečků malích i velkých ,že to prostě muselo vyjít. 😀 děkuju holky jste zlatíčka

ivetule
2. lis 2011

@lnk děkuju moc za přáníčko a já ti zítra moc moc přeju at máš samé dobré zprávy. 😀

mrkvicka28
2. lis 2011

@ivetule taky moooc gratulujem.

lnk
3. lis 2011

ahoj holky, tak dnešní den se mi zapíše do života velkým písmem - stal se zázrak!!!
na počtvrtý je to tam! dvě tlustý dálnice! absolutně tomu nemůžu uvěřit a brečím jak malá holka!
Teď jen doufat, že to vyjde až do kočárku. 😀
Strašně moc vám všem děkuju, kdo jste na mě mysleli a drželi mi pěstičky a palečky, je to obrovská podpora od vás všech a obrovský dík pro vás všechny.
🙂

jimmy1
3. lis 2011

@lnk jupííííííííííííííííííííííí 😵😵😵 ani nevíš jakou jsi mi udělala radost!!!!!! moc držím pěstičky, aby to bylo OK i dál!

durma
3. lis 2011

@lnk supéééér!!! 🙂 😉 😉 Já mám taky,zatím nenarozené,ale vytužené druhé mimi na čtvrtý pokus.Moooc držím pěsti,aby vše pokračovalo dobře. 😵

linda81
3. lis 2011

@lnk ahoj...gratulujem a drzim palce na najblizsich 8 mesiacov🙂

lnk
3. lis 2011

holky, strašně moc děkuju za blahopřání 🙂 ale všichni víme, že to je teprve ten první krok, ale sakra vydřenej! 😀
chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste po pozitivním těhu testu vyměnili ty agolutiny za tabletky? tím, že mě dost bolí to břicho, tak se děsím, abych nezačla krvácet... ale píchat agolutin další 3 měsíce teda nechci 🙂

ivetule
3. lis 2011

@lnk jupííííí. Moc moc gratulujeme. Já mám ode dneška ten utrogestan tak doufám,že bude všechno v pořádku. Drž se holka. Hned bude den veselejší. 😀

ivetule
3. lis 2011

@mrkvicka28 děkuju moc. 🙂

jimmy1
3. lis 2011

@ink já jsem s Martínkem vyměnila agolutin za duphaston a po 2 dnech bez agouše jsem masivně krvácela ☹ a skončila jsem v nemocnici na pozorování. Takže já, pokud to klapne, budu píchat agouš do té doby, dokud to má prd.l vydrží 🤐 😎
Když už bych měnila za tabletky, tak určitě za utrogestan a nepolykala bych ho, ale zaváděla vaginálně, je to prý mnohem účinnější (psal Dr. Koucký na webu porodnice.cz). A k těm bolestem si zkus počíst třeba tady http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha... 😉

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 moc děkuji za info, právě jsem volala na Unicu, kde mi asistentka také říkala, že nemusím mít strach, že ten Utrogestan na zavádění by měl být OK, ale říkala že raději na zavádění, ne tablety na polykání... tak budu věřit a doufat 🙂 na UTZ jdu 22.11. 🙂

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 jo a taky mi popsala, proč mám ty bolesti břicha - jak je to uvedeno v tom článku 🙂 byla milá 🙂

lnk
3. lis 2011

jinak, holky, chtěla jsem vám říct, že asi něco bude na tom, že kafe a červený víno pomáhají na zahnízdění 🙂
vždycky jsem kafe přestala pít a alkohol taky žádnej a tentokrát jsem si říkala, že když na to kafe mám prostě chut, tak si ho dám no a večer jsem ucucávala trošku červenýho vína a je to tam! 😀

jimmy1
3. lis 2011

@ink týjo a to tahle várka embroušků vlastně ani neměla být zamražená, že? Psala jsi něco takového nebo se mi to plete?? 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru