CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kac3nka
3. lis 2011

@lnk Taky moc gratuluji a hlavně ať se mimi drží 🙂

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 jojo, je to tak, to byly embroušci, kteří měli jít na ET po IVF, jenže v den ET po domluvě s panem primářem jsme to stopli a manžel mě odvezl do nemocnice s těžkým OHSS, takže už byli embroušci rozjetí, jenže nám bylo líto je nechat být, tak jsem požádala o zamražení... člověk nikdy neví, že? 😉

sblanch
3. lis 2011

@lnk taky se přidávám ke gratulantům 🙂 Takže další úspěch - to je paráda 🙂 Hezky se to čte - tak vidíš, to neva nemít těhu příznaky ani špinit.
A co to špinění? Ptám se, protože jsem taky právě začala... Je to na prd... Myslím že se to rozjede v normální ms... Tak nevím, jestli nemám testovat už dnes a ne až v neděli, ty 2 dny asi nic neznamenají...

lnk
3. lis 2011

@sblanch já jsem špinila taky dva dny před testovačkou, ale zastavilo se to 🙂 tak držím pěsti, at je to i u tebe v pořádku! 🙂 já tomu fakt vůbec nevěřila, když jsem viděla, jak na tom testíku najíždí krásné dvě čárečky. 🙂 absolutně žádné těhu příznaky nemám, žádné chutě, žádné hlady, žádné nevolnosti, žádná únava - spíše naopak, spím míň než obvykle 🙂 děsné bolesti břicha, jakobych to měla dostat každým okamžikem, prostě neskutečné. tak budu na tebe myslet v neděli, ať je to tam taky! a jimmy ty testíš v pondělí?
moc se těším na utz, snad bude srdíčko 🙂

jimmy1
3. lis 2011

@ink já mám oficiální testovačku až 8.11. to je úterý... to je ještě šíííílená doba 😝 🤐 🤐 🤐 jo a termín UTZ máš na narozky mojí mamky 😉
@sblanch tebe svrbí prstíky?? 😅 já to nikdy nevydržela až do oficiálního termínu 😉

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 aha, já myslela, že když má
@sblanch testovačku už v neděli, tj. o den dřív, že ti to taky posunuli, ale je fakt, že já byla na ET ve čtvrtek a testovačku taky ve čtvrtek...
to já jsem nikdy netestila dřív, měla jsem vždycky děsnej strach 🙂

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 a budeš teda testíkovat dřív? 🙂

jimmy1
3. lis 2011

@lnk to já měla a mám taky vždycky strach... ale prostě to nejde vydržet. Manžel mi za to vždycky nadává 😉 úplně vidím, jak jsme tady v roce 2009 lítali s testama a pozorovali proti bílý zdi jestli ta čárka sílí nebo ne 😎

jimmy1
3. lis 2011

@lnk určitě ano 😉 🤐

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 😀 😀 tak to je dobrý - pozorovali proti bílý zdi, jestli čárka sílí 😀
no já naštěstí mám takovou dálnici, že nemusím čekat, jestli zesílí, spíš teď budu vyděšená a dělat si testíky každej den, až do UTZ, jestli to tam pořád je 😀

andinecka
3. lis 2011

@lnk
já spotřebovala 15 injekcí agolutinu a pak jsem přešla na Utrogesta (Polykala jsem h. A máme 3měsíční princeznu 😵 😵

A abych nezapomněla - moc, moc ti gratuluji

lnk
3. lis 2011

@andinecka děkuji, zítra jedu na gyngu, tak to proberu s doktorkou, ale asi to udělám tak, jak mi radila na unice asistentka, utroš a zavádět - jé, já tak nerada zavádím 😉

andinecka
3. lis 2011

@lnk
tak to asi každej:o(((,
já polykala, ale byla jsem po něm dost unavená. A brala jsem ho 3měsíce, brrrr. 😠 A hlavně jsem se domluvila s gyndařenm a byla doma od začátku těhu

luciiiie
3. lis 2011

@lnk JUPÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!! já ani nevím co napsat...jsem strašně ráda, že se po tom všem zadařilo! moc jsem ti držela palce!!! mám fákt strašnou radost! Přeju Ti, ať je VŠECHNO pokračuje dál tak jak má!!! Štěpulka posílá pusinku 🙂

jezulicka
3. lis 2011

@lnk juuva tak super gratuluji další úspěch tady perfektní... 🙂

lnk
3. lis 2011

@luciiiie Luci, moc děkuji, tak konečně jsem se taky dočkala - snad 🙂

jimmy1
3. lis 2011

@ink no bylo to tak 🙂 já tehdy (v r. 2009) testovala už 2 dny po pregnylu 1500, protože jsem aspoň jednou v životě chtěla vidět // na testu. A pak jsem prostě jela i 2 testy denně a zkoumala jestli je to pregnylka nebo už těhu (jestli to slábne nebo sílí) 😎 byl to mazec, přiznávám... Tady mám zdokumentovanou svou testovací mánii https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jimmy1/album... první test byl 9 dní po KET.
Ale lepší už nebudu, prostě jsem neponaučitelná 🤐

lucifirek
3. lis 2011

@jimmy1 🙂

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 😀 a teď?? už sis ho udělala ty raubířko?? 😉

jimmy1
3. lis 2011

@lnk 🤐 no comment 🤐

mrkvicka28
3. lis 2011

@jimmy1 jo to si ještě živě pamatuju tvé testíky,jsem moc zvědavá jak dopadnete,příjde mit to jako včera jak jsi psla že se narodil Martínek a ted už se chystáte na brášku nabo sestřičku. 🙂

betysek
3. lis 2011

@lnk Moc gratuluju!!! 😉 Já přešla na Utrogestan dokonce 3 dny před testováním, protože manžel odjel na služebku a v okolí jsem nenašla nikoho, kdo by mi píchnul injekci. K doktorce jsem jezdit nechtěla, ani bych nakonec nemohla, protože Eli marodila.
Já jsem Utrogestan zaváděla. V lékárně mi dokonce řekli, že teď se doporučuje pouze zavádět. Už jsem vysadila Estrofem a Prednison a začínám vysazovat i Utrogestan. Doufám, že až ho vysadím, že mě přejdou ty pocity na zvracení. Mám žaludek na vodě celý den, je úplně jedno co jím. 😝

lenceslava
3. lis 2011

@lnk Ahojky.Další taková.Super. Gratulace veliká.

lenceslava
3. lis 2011

@sblanch jestli pícháš agoš tak mrchu nedostaneš!!!Špinit můžeš, při zahnizdování můžou prasknout cévky ve sliznici.

sblanch
3. lis 2011

@lenceslava já ti nevím... Sice to není moc, ani bycho to snad špiněním nenazvala - ale břicho mě bolí čím dál divněji... Je mi jasné. že při uhnizďování může být drobné krvácení, ale není to na to trochu dlouho??? Uvidíme jestli se to rozjede. Ale dík za snahu o uklidnění 🙂

lnk
3. lis 2011

@jimmy1 😀 takže předpokládám, že už zase lítáš proti zdi 😀

lnk
3. lis 2011

@sblanch mě to břicho bolí taky furt docela dost, neboj, já taky nevěřila, že to je zahnizďováním a podívej - je 😉 tak držím pěstičky 🙂

lnk
3. lis 2011

holky ještě jednou vám všem moc děkuji za dnešní gratulace, že jste mi tak fandily a věřím, že to dobře dopadne, musí 😉

lenceslava
3. lis 2011

@sblanch hele při prvním pokusu mi bylo špatně po et od pregnylu ale špatně je slabý slovo.Myslela jsme že umřu. Tředí den už mě manža odtáhl na obi na pohotovost a pan doktor, ještě před tím než mě vyšetřil řekl že když budu těhotná tak mě bude pořád něco bolet a že co ho vlastně otravuju(překlad jeho výrazu ve tváři) pak mě vyšetřil a řekl že je to ok.Druhý den už mi bylo naštěstí líp.Tak na to konto když mě začalo být blbě po druhém pokusu( měla jsem // a dva dny do kontrolního ultr na unice) jsem si říkala to bude dobrý to k tomu patří.A skončilo to tak že mě odvezla rychlá a kdyby ji manža zavolal o čtvrt hodky později tak už mohlo být po mě protože jsem měla 1,5 l krve v břiše.Jo kdo mohl tušit že to bude mimoděložní těhotenství když mně vlastně ,,jen" bolelo břicho.Primář mi tenkrát řekl že jsme musela obrovsky trpět těma bolestma,a pak zavtipkoval že jestli náhodou nejsem masochista. 😀 Já to tenkrát oddalovala i když mi bylo jasný že normální to není.Zvlášt když jsem chvílama ztrácela vědomí. Tím jsem tě rozhodně nechtěla vyděsit. Navíc ty bolesti u mě přišli opravdu měsíc po et. Ale ted už vím že radši půjdu s každým píchnutím ,, otravovat doktory" než aby se mi něco pak stalo. A taky po těchto zkušenostech nikdy víc Obi a vždycky jen Boskovice.

kac3nka
3. lis 2011

@lnk Tu blbou endometriozu přece musíme přemoct 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru