CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

macinta
15. kvě 2009

Jeany papapapa a užívej víkend. Já to dnes zabalím v pět a zítra jedeme pro naši do lázní a zůstaneme tam do neděle, takže vegáček. ahojíček
🙂

ivule11
15. kvě 2009

Jimmy...to víš,že se zakousne. Já měla také zavedenou jednu častou blastocystu a vidíš 😉
Jediné z čeho mám strach,že když tento bojovníček mě z nějakých nevysvětlitelných důvodů opustí,tak už není další ☹
Takže se hooodně opatruj a odpočívej,alespoň ten první týden.

zuzuza
15. kvě 2009

Jani, my tento víkend máme taky oraz už jsem převýletovaná až až hih, tak Janičko, pěkný víkend a v pondělí jsem tu a snad už konečně i s pí. Rudoslavou, no břicho nějak pobolívá, tak snad je za dveřma🙂

Macíku, taky papa a snad pljdu na ket jen chvíli po tobě, pa kočko.

Všechny ostatní taky papa a v pondělí na viděnou🙂

hhaanka
15. kvě 2009

Ahoj děvčata, moc už nepíšu (furt ležím někde natažená...), ale číst se vás snažím denně.
Jinak se přidávám k polykačkám utroše, mě v Unice nic neřekli a gyndr. mi řekl polykat. Dobře mi po něm nebylo, ale nechalo se najít fígle, jak nevolnost omezit – nedopustit, aby přišel velký hlad, jíst často po menších dávkách a pomalu.

Děvčatům, kterým se zadařil TT, moc blahopřeju. Hrozně vám to holky přeju, ale jestli jste se stresovaly před testem, teď teprve přijde ten opravdový strach. Věřte mi🙂 Zkuste být v klídku, užívat si těhustavu (i zvracení 🙂) ) a dělejte co nejvíc věcí pro radost. Já byla na neschopence a stala se ze mě manželka v domácnosti – a celkem mě to bavilo, to vaření, pečení, uklízení...

Holky, jinak v pondělí nastupuju do nemocnice, radši jsem tam volala, i když jsem měla jít ještě v úterý (den před TP) na kontrolu ke svému gyndr., ale v nemocnici mi řekli, ať hned nastoupím a pravděpodobně mi naplánují císaře. Te se prý v případě mimča uloženého koncem pánevním dělá před termínem porodu, takže se psychicky připravuju na úterý. Vím, že to přežilo miliony holek přede mnou, ale stejně se trošku bojím. Ale co, bála jsem se i před punkcí a taky to nakonec nic nebylo, že jo? Až se pak v týdnu dostanu k netu, písnu vám.

Zuzuzo, mě ms přišla jednou taky asi až sedmý den i když před tím po agolutinu chodila dřív. Klíííd. – Jinak pozitivní testík mám schovaný – tedy všech asi pět, co jsem jich vyplácala, než jsem tomu začala věřit🙂

Na ten článek jsem si udělala názor jen z vašich reakcí. Tady není o čem debatovat. Prostě, buď své dítě chci mít a udělám pro to co můžu, nebo ne. Každopádně si můžete říct, že nejste žádný béčka, už toho máte za sebou taky dost, a vydržely jste!

zuzuza
16. kvě 2009

Holky hooojky, tak ja dneska dělala jen tak test, teplota furt 37,3 dneska tak vam nevim a tom testu je videt stin fakt ze jo, tak po 5 minutách sem ho tam videla, je to mamatest, i kdyz se to nakloni tak je to videt lip, no neverim, ze bych byla tehu to rozhodne ne, jen me ten test vrta hlavou, mamatesty jsou pry spolehlivy ale asi to bude ten testovaci stin, ze?

vladis
16. kvě 2009

ahoj zuzi že by se zadařilo?

zuzuza
16. kvě 2009

Ahoj Vladi, no nevěřím tomu, ale když se na ten test podívám tak je prostě slabě pozitivní, proste je to tam vidět, ale nebudu tady čeřit vody, beztak za chvíli napíšu že přijela krvavá, no ještě to musím jít ukázat máti, ale fakt si nemyslím, že bych byla....

kveta
16. kvě 2009

Zuzuza, začni sa správať ako tehu, šetri sa a čakaj. Lepšiu radu nepoznám. V pondelok na krv. 😉 A bacha ak berieš nejaké lieky ako prípravu na KET, tak volaj Unicu, či to radšej nevysadiť. Negratuľujem zatiaľ, ale držím palce.

kveta
16. kvě 2009

Ešte ma napadlo, či u Vás nedostať Rapipreg, to je najcitlivejší tehu test na slovenskom trhu. Výsledok z Rapipregu môže byť jasnejší.

vladka1
16. kvě 2009

Ahoj holky...
zbyl mi Pregnyl 5000j.....3ampulky+3ampulky roztoku....mám je v lednici, kdyby je některá potřebovala, ráda Vám je dám....

luciiiie
16. kvě 2009

čau, Zuzi no nekecej....moc moc moc ti držím palce.... 😉

luciiiie
16. kvě 2009

Jinak co poradit? Asi to co Květka, chovej se těhulkovsky, nikdy nevíš.. 😉 Nikde nikdo, asi užíváte víkendu a já byla v práci 😖 Sákryš. Tak pa holky a opatrujte se.

zuzuza
16. kvě 2009

No jo holky, jako těhu se raději chovat nebudu pač bych pak byla zklamaná, no ukázala jsem to 3 lidem a všici ji tam viděli, ale já si myslím, že je to polimitní stín, byl tam 5 minut po ponoření do moči, ale nevěřím, že bych byla v tom, no nic zítra zkusím testnout jen tak náhodou a když se ta hnusná mrcha do pondělí neukáže tak pojedu v uterý k mudr., aby se podívala co se tam děje a proč mrcha nejde a se vší pravděpodobností mě lupne agolutin a zase budu čekat a čakat a čekat a ket bude sakra kdoví kdy.....tak mějte pěkný večír děvčata🙂

inuna
16. kvě 2009

No nevím,ten článek docela hustý,co?Myslím,že to strašně zveličila a vyhrotila.Asi než do toho šla tak si měla zjistit co a jak se dělá.

jimmy1
17. kvě 2009

Ahojte holky 🙂
dneska jsem měla teda vstávání... Pěknej šok, doufám, že to mimiskovi neublížilo 😕
V 5 ráno stál u dveří do baráku cizí borec a třepal se, na mluvení nereagoval, tak jsem volala policajty, jenže než dojeli, tak si to borec rozmyslel a přes zahradu přes plot zmizel... takovýhle stresování mám zrovna teď zapotřebí...

Doufám, že zbytek dne už bude pohodovější 🙂 Mějte se fajn.
Zuzy: to by bylo super, kdyby to bylo těhu, držím pěstičky 🙂

vladis
17. kvě 2009

pěkné ráno děvčata doufam,že jste se vyspaly do růžova a ne jako my maly měl celou noc teplotu a porad kaslal usnul pořádně až ted na zahradě
tak co zuzi jak to vypada 🙂
přeji všem krásnou neděli 🙂

lopka
17. kvě 2009

Ahoj holky
tak jsem konecne dnes Vsem odpovedela. 🙂
Krasnou nedeli

zuzuza
17. kvě 2009

Ahojte holky, jen podávám info, hlásím dvě na těhu testu, tři značky a na každém,m ránoö viditelná ted večer silnější, jasný dvě silnice zítra jedu na krev tak dí¨ám echo, zatím se neraduju, možná prý poplašené hormony, prý i u žen v přechodu můpže ukazovat test pozitivitu a v h¨krvi pak nic tak zítra budem moudřejší

capenka
17. kvě 2009

holky potřebuji poradit brali jste před dlohým protokolem na IVF antikoncepci já beru minervu co městrčili a špiním jak prase nevím zda to braát či vynechat a zkusit hned po menstruaci znovu brát což si myslím že začnu znovu špinit a ky se najíždí na dlouhý protokol který den v měsíci

luciiiie
17. kvě 2009

Zuzoooooooo držím pěsti....

zuzuza
17. kvě 2009

Luciii díky, dám echo zítra zatím to beru že těhu nejsem jedině až budu mět výsledky hcg zítra dřív ani rana

achalteke
17. kvě 2009

Zuzko neříkala jsem to, že budem těhulit spolu 😀 !!!!!!!!§§ Já mám takovou radost 😵 budu tě teď sledovat jak se ti vede 😉

kveta
17. kvě 2009

Capenka, pri HA môžeš špiniť, zvlášť v prvom mesiaci brania, ja by som sa tým nenechala rušiť, nanajvýš prekonzultovala s Unicou, ale sama by som to nevysadzovala. Ktorý deň začína dlhý protokol Ti určia v Unice. Ja som brala HA 22 dní.

kveta
17. kvě 2009

Zuzuza, drž sa!!! Tie nervy musia byť hrozné. Ale ak si tehu, tak zajtra budem malý závisťou zelený trpaslík. Ale želám Ti to, však vieš. 😉 Poriadne sa vyspi a veľa šťastia zajtra na teste.

zuzuza
17. kvě 2009

Květi díky za přání, jen doufám, že zítra ze sebe neudělám šaška, že tady čeřím vody pozotovníma testama a nebude z toho nic:(, to bych nerada.

kveta
17. kvě 2009

Neboj sa, na druhej čiarke na teste nie je nič smiešne, nech je tam z akýchkoľvek dôvodov... 😔

jeany
18. kvě 2009

Ahojte holky,
Zuzy, to je teda novina. Moc ti to přeji, aby i z krve to vyšlo pozitivní. Tak jsem si vzpoměla, že jsme nedávno obě dvě psali, že si nedovedeme představit najít na testu 2 // a vidíš, ty už jsi to našla. Jen, aby ti to vyšlo i z krve. Moc na tebe myslím. To by bylo krásně, že by přibyla další těhulka. Netrpělivě dnes budu nakukovat a čekat co napíšeš. 😉

jeany
18. kvě 2009

Nakukuji a nikdo tu dnes ještě není.
Zuzy, co ty? Jsem zvědavá. Jé, kdyby ti to tak vyšlo, co?

iveta11
18. kvě 2009

No teda Zuzi,
nedá mi to nereagovat. Doufám, že dnes jsi zjistila na sto procent tu neuvěřitelně krásnou zprávu a už teď Tě vítám mezi nás, kterým se to povedlo po IVF přirozeně. Ani já jsem tomu nemohla uvěřit, že by to mohlo vyjít takhle brzy a přirozeně. Když jsem to tenkrát oznámila přítelovi, jeho první nechápající věta byla "a z čeho?" To prostě překvápko!!!

Moc Ti Zuzi gratuluji a držím palce, ať je to tam na 9 měsíců

Holky, vždyť vám to tu pořád píšu, že to nemáte lámat přes koleno, nepozorovat se a nemyslet na to, jestli mám ovu nebo ne, jestli sexík dnes, nebo až za dva dny.... Já jsem to úplně vypustila z hlavy, čekala poslušně na KET a vidíte. A teď i Zuzka. Když se podíváte do tabulky, tak je nás tam více.

iveta11
18. kvě 2009

Ještě k tomu Utrogestanu,
není pravda jak píše Ivule, že to berete jen vy po IVF. Brala jsem to i já. Myslím, že se to předepisuje všem, které jsou jen trochu "rizikové". Já jsem ho neprve polykala, pak mi bylo strašně zle, tak jsem to zaváděla, ale jen ráno a večer a v poledne jsem to polykala.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru