CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
2. črc 2009

macinta ahojky co ty jak se máš kdypak přesně si máš dělat testík že to nemáme v tabulce 😀

inuna
2. črc 2009

macinto drž se,
Leluinko tak to jsou chlapečci moc pěkný,tak se opatruj a informuj nás co a jak?? 😉

inuna
2. črc 2009

radpraj máš pravdu taky to tak vidím a myslet pozitivně je strašně důležitý(někdy těžký)
Lucííí ať se ti moc daří 🙂

kveta
2. črc 2009

Radpraj, máš pravdu, určite sem chodím za účelom šíriť depresiu. Rada Ťa poznávam.

Ostatným, prosím Vás, akou linkou tramvaje sa dostanem z nádraží na Komenského náměstí? Spěchá.

kveta
2. črc 2009

Tak len oznamujem, že to spojenie električkou cez Komenského náměstí do Unicy moc nefunguje, sú tam nové výluky a náhradné spoje.

lucifirek
3. črc 2009

Ahoj Teri, to všechno chápu,mateřská láska je prostě obrovská a ještě když je to tak vytoužené mimi. Sestřička Zuzka je prostě nejlepší,ony jsou teda super té¨měř všechny,jediná täková nepříjemnější je ta co vodí do pokoju,krátkovlasá s červeným melírem. Sestřička¨zuzka nám taky hned řekla,at tomu věříme,že si je jistá,že to dopadne. 😉
Jary je to těžké pro oba dva .Já se s tím pořád nemůžu smířit,přijde mi to nespravedlivé. Manža to pořád bral sportovně a v pohodě. ale když mu řekli,že bychom měli jít do dárce,tak ho to pěkně srazilo. Já bych do dárkyně šla,ale jak už jsem říkala,u chlapa je to jiné. žena to dítě odnosí,kojí,.....
Naštěstí manža při stimulce byl milej a říkal,že mě obdivuje,že to vydržím.
Ahoj Luciiie,tak to je super,uteklo a těch pár dní do ketu je pryč hned a budeš čekat na testík,držím pěsti. 🙂
maci držím na příští týden palečky at tam ty // jsou

lucifirek
3. črc 2009

kveta,jaká byla vůbec dovča?
Jeany,se te´d taky dovolenkuje,tak snad jim vyšlo počasí,i když to počasí je teď opravdu bláznivý.

luciiiie
3. črc 2009

Holky děkuji.l
Luci počasí je strašný. To máš fakt. U nás je každej večer bouřka. Přes den dusno a krásně a večer se bouří.
Maci co podnikání...to zařizování je na palici...prostory budou až od září, ale budou. Garanta už jsem si taky našla. Ale ty finance.... jelikož jsem od července na pracáku, tak se snažím, jestli by nešlo nějak finančně vypomoct, něco málo se snažím postupně kupovat. Přemýšlím, jestli si do toho nepřiberu i kosmetiku. No uvidíme. 😉

luciiiie
3. črc 2009

Jo Květo Brno je strašný, samá objížďka, omezení, zácpy. Katastrofa. ☹

lucifirek
3. črc 2009

Tak to počasí je asi všude stejný,ráno pařák a dusno,odpoledne prší. Co budeš podnikat,nějak mi to uniklo,ta to ti přeji hodně sil.
Doprava je katastrofální asi všude,naštěstí do Brna naší cestou je to bez objíždět. Jezdíme dálnice-Bohnice,Pisárky,kolem výstaviště,na Žľuťák a unica.
U nás ve Žďáře je to katastrova,ve všech směrech uzavírky a navíc nám kousek od firmy uzavřeli silnici a dělají kruháč,takže to má docela dopad na práci,lidi nechodí ☹
Už aby byl srpen,už se zase strašně těším. 😉 Jen at je všechno v pořádku
Luciii,ty už to máš opravdu za chviličku,kolik že máš mrazáčku?

luciiiie
3. črc 2009

Luci máme 3 mražáky. Kom.morulky, tak snad to holky vydrží 😉

lucifirek
3. črc 2009

Luciii určitě jo,musíš jim věřit. 😉

lucifirek
3. črc 2009

tak už tu zase prší,včera měl déšt spoždění,tak dneska je to zase dřív,jinak vždycky ve 3 hodiny začne bouřka a déšt

jimmy1
3. črc 2009

Ahojte holky 🙂
tak jsem dneska byla na kontrole u svého gyndr. a dovezla jsem si konečně těhu průkazku 😀 😀 😀
Koukali jsme se s manželem na ultrazvuku na Bublinku jak nám krásně vyrostla, jak se mele a buší jí srdíčko, se mi chtělo až slzičky ronit...
Je to nádhera, a to čím tady všechny musíme projít určitě stojí za to...
Teď se chci objednat na NT screening do Brna na Veveří.
Maci: držím pěsti...
Mějte se všechny krásně, už se srpen blíží, tak ať se to tu hemží samýma dobrýma zprávičkama 🙂

jarkabilik
3. črc 2009

ahojky holky 🙂
lucifirek tak já a manžel jsme se bavili o tom kdyby jsme měli tohle řešit myslím dárce a shodli jsme se že určitě ne.. asi přemýšlíme divně ale už by to nebyli naše geny sice na tom tolik asi nezáleží ale oba by jsme chtěli aby to mimi bylo kousek z nás každého, divím se že tak uvažuje on ale u mě není divu když už jedno dítě mám. Navíc i když jsem se dověděla loni že už to u mě nepůjde normálně tak jsem manželovi řekla jestli si nechce najít mladší a zdravou ženskou s kterou bude mít mimi on prohlásil že ho chce semnou. Potěšilo mě to sice ale taky mě to trápí že by díky mě dítě neměl mít. ☹

jarkabilik
3. črc 2009

luciiie to je paráda moc ti přeji aby ti podnikání šlo 😉 nevíš jak dlouho budou ty objíždky v Brně?

jarkabilik
3. črc 2009

lucifirek to to mi přijíždíme do Brna stejně jako vy tak to je paráda že tam je to v pohodě 😀

lucifirek
4. črc 2009

Jary,každý máme právo na svůj názor,takže mi nepřipadá divný,že jste se rozhodli,tak jak jste se rozhodli. Je to každého věc. My do dárce nepůjdeme kvůli manželovi a ani se mu nedivím. Já bych do dárkyně asi šla,ale to teď neřešíme. Jary z dálnice ,tak jak jezdíme to je v pohodě, jeli jsme tam ve středu.
Dneska je tu nádherně tak to snad vydrží 🙂

kveta
4. črc 2009

Ahojte,

Lucifirku, o dovolenke Ti písnem cez IP /pre zachovanie anonymity, lebo veľa známych vie akú dovču sme absolvovali/.

K darcovi: kým som nebola v tej situácii, tak som si nepripúšťala tú možnosť, že by sme pripustili darcu. Ale keď sme sa v tej situácii ocitli a videla som bábätká, ktoré neboli geneticky moje, a pri tom som si vedela predstaviť, že by som si ich z fleku zobrala domov na stálo, tak mi tá genetika trocha prestala vadiť. Samozrejme to, že moje dieťa nebude biologicky aj mužove, vnímam ako životnú stratu, lebo som si vždy predstavovala, že dieťa bude manželova minikópia, takže samozrejme bolo ťažké sa s tým vyrovnať a trvalo mi to niekoľko mesiacov, ale teraz to vnímam tak, že to dieťa, keby nebolo našej lásky, by na svet neprišlo, takže je naše. A bola som si vedomá, že keby som ja nemala vajíčka, tak by som na darkyňu kývla okamžite, takže aj toto mi pomohlo sa s tým vyrovnať. Už len s tým darcom počať. 😉 Ale naprosto chápem ľudí, ktorí by do darcu neišli. A tiež si myslím, že obaja partneri si musia byť sakra istí, že im darca nevadí a len tak do toho ísť. Inak je to prúšvih.

lukza
4. črc 2009

Ahojky holky jdu vás pozdravit.
Luciie taky přeji hodně štěstíčka do podnikání.
Macinto a co ty jak se cítíš kdy vlastně testuješ myslím na tebe a držím pěstičky.
Jarkobilik a co ty jak se máš?a co dcera a manžilek máš je doma nebo jsi sama?
Lucifirku a co ty jak se vede.
Lenulko a co ty a kluci už musíš být pěkná kulička že?
A co ostaní jak se pořád máte co ty Lopi Terezko Prcekpet Slonecku Marci atd ani vás nemužu vyjmenovat kdepak se touláte..
konečně máme hezké počasí že už bylo na čase tak se všechny opatrujte a užívejte sluníčka 🙂

jarkabilik
5. črc 2009

ahojky holky přeji hezký prodloužený víkend 😉
lukza no ted se mám nic moc venku horko mě bolí v krku a mám pěknou rýmu ☹ a jak to léčím za pochodu cítím se víc mizerně než když bych to vyležela, co ty jak se máš co svatba?

jarkabilik
5. črc 2009

lukza jinak manžel přijel v pátek a pojede až v pondělí a mladá má prázdniny a měla by jet s tím svým klukem na chatu 🙂

lukza
5. črc 2009

Jarkobilik to je mi moc lito že se necítíš dobře to by opravdu chtělo vyležet,ale asi skrz práci to není moc reálné že?jinak svatba byla užasná a nezapomenutelná tak se opatruj kočko a hlavně se šetři.
Mladá se má že má prazdniny že taky by jsme to braly,a to že máš doma manžu je supr.
tak přeji at se brzy citíš fit.

jarkabilik
6. črc 2009

ahojky přeji všem hezký den 🙂
lukza a co fotečky ze svatby dávala jsi si na beremese? 😉 že bych jukla jak vám to slušelo 🙂

jarkabilik
6. črc 2009

radpraj přeji ti hodně štěstí a at vše dopadne dobře 😉

hanulinecka
6. črc 2009

Ahojky mám chvilku tak jsem vás trošku pročítala až mě ukáplo pár slz jak bojujete a jdete do toho pořád uplně cítím to napěti v sobě co jsem měla když jsem to podstupovala všem mooc přeju štastný konec a všichni se dočkáte né že né jasnýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jarko četla jsem že by jste do dárce asi nešli já ted když mám už Marečka tak asi taky ne chci vybrat mražáky pak ty 2 pokusy IVF a když se to nepovede budu vědět že jse pro to udělala maximum a budu žít je a jen pro Marečka už zase brečím 😔 jak moc ho miluju i když jsem nervák a občas jsem nervní jak stará panna na něho 🙄 😵 ale pak hi umiluju 😀

kdybych neměla marečka zkoušela bych dárce,ale takhle asi taky ne

jinak vy všichni jdete v srpnu do toho a já volám na objednání v září a už se mě třepou kolena jak se těším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a bude se něco dít jsem mooc na to zvědavá jestli to vyjde nebo ne 😔 ale nejdřív jste na řadě vy

přidala jsem nějaké aktuální fotečky Marečka tak ejstli chcete mužete mrknout
mě to přijde neskutečný když ho vidím,že se dělili v misce a pak vybrali zrovna jeho prostě na to myslím denně a děkuji všem nahoře

tak se zatím mějte a já zase nakouknu a všem na testíkách // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenulinka21
6. črc 2009

Ahoj holky tak jsme stále 3v1 ale po pravdě Vám řeknu že sotva lezu 😝 😝
Po 3 týdnech v nemocnici mi ochably svaly ☹ a jsem úplně nemožná.

Dvojky jsou fakt zátěž navíc jak jeden z nich už má skoro 3kg!!!!! A to ještě nerodíme.
Zatím to vypadá na císaře ale uvidíme.

Všem co čekají na pozit.testíky držm palec. A těm co čekají na ET či KET tak pevné
nervy a hodně pohody. 😉

Moc Vás všechny zdravím a až budeme n asvětě tak dáme vědět. 🙂

lukza
6. črc 2009

Ahojky jarkobil ještě jsem tam fotečky nedávala,ale určitě hned jak tam budou tak pisnu.
Leni tak pěkně odpočívej ale to určitě děláš že?
všem držím pěstičky aby se brzy zadařilo.

lenulinka21
6. črc 2009

jj Luci nic jiného nedělám. Až je to otrava NIC nedělat.

Jo holky a mám NOVINKU 🙂 🙂

Pamatujete jak jsme se pokoušeli prodat a koupit větší byt???

Tak je TO TADY máme větší byt za SUPER doplatek a je to jen 100metrů od našeho
baráku.Vlastně hned naproti. Přišlo to na poslední chvíli ale je to krásný 3+1 a hl. VELKÝ 🙂 🙂

jarkabilik
6. črc 2009

lenulinka tak to je paráda aspon budete ve větším bytečku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru