CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
2. lis 2009

lucifirek takže zítra jdeš na transfer mimišek? 😉

lucifirek
2. lis 2009

Jary snad joooo,za půl hoďky budu volat,to tam zase bude pres a bude obsazeno.

jarkabilik
2. lis 2009

lucifirek no a pak je člověk úplně hyn jak je napnutý jak to vůbec vypadá a ještě k tomu je obsazeno 😉 o to větší pak je oddech když řeknou hezké zprávičky 😉

jimmy1
2. lis 2009

Ahoj holky 🙂

teda to je trápení s těma injekcema, viď Luci? Ale všechno vydržíme kvůli prckům 🙂 Jsem napnutá jak vám rostou v mističkách a zítra asi půjdou některý k mamce do bříška a některý do mražáku 😀

Hanulinecka, téééda potahovanej dort 🙂 pak se nám v albíčku pochlub jak ten tvůj dortík dopadnul 🙂 určo to zvládneš na 1* 😉 To já jsem na takové krásy kopyto, já tak akorát nějakou buchtu co se zamíchá a vyleje na plech 😀

Betys, já řvu kvůli každé blbosti, hormony holt pracují na 1000% ale nejhorší to bylo před plodovkou, to jsem měla pořád nervy jestli je všechno v pořádku. I teď, když se Marťásek chvíli neozývá, tak nejsem ve své kůži... Potřebovala bych nejlíp být permanentně napíchnutá na nějakej ultrazvuk a mít před sebou monitor a pořád ho okukovat 😀 😀 😀

Já teď očekávám příjezd manžílka po týdnu v práci má 3 dny volníčko, tak už drandí za náma, se na něj těším každej týden víc a víc 😵 Ten bude zase koukat jak jsme s Martínkem vyrostli 😅

lucifirek
2. lis 2009

Jinak super zpráva a jsem kvůli tomu štastná.
Máme 4 kompaktované moruly, 1ks desetibuň a 2 osmibuň. A vyvíjejí se všechny dobře. Takže bezvadný. Zítra v devět ET. Už to ví i manža a strašně se těší. Jen at to vyjde at můžu udělat mamce radost.

Ahoj Jimmy,tak to si budete užívat společných chvil s manžílkem.

dazour
2. lis 2009

Ahojky,nevím zda mě někdo poradí,ale stejnak se zeptám,už jsme podstoupili jedno ICSI a narodil se nám Míša a zajímalo by mě kdybych chtěla znova na ICSI co všechno bych musela brát,nebo píchat a kolik by mě to stálo?Máme ještě poslední pokus v mrazáčku máme 3,tak snad někdo přežije. 🙂 Ptám se zda to někdo neví,než se rozhodneme tam objednat,abychom na to vůbec měli,děkuji předem všem. 😵

lucifirek
2. lis 2009

Dazour ahojky. Tak jestli máte mrazáčky,tak si zatím ICSi nedělej starosti,holky ti tu řeknou kolik stojí KET. Já nevím,ještě jsem ho nepodstupovala.
😉

lnk
2. lis 2009

ahoj Luciferku,
gratulace veliká!!!! tak ať vám to zítra vyjde, moc ti to přeju.
Jinak ještě k tomu agolutinu, já se ptala sestřičky při transferu, jak je to s agolutinem, že manžel jezdí na služebky a je dost možný, že to nestihnem každý den ve stejnou hodinu, tak sem se ptala, jaký tam může být rozestup maximální, jestli hodina. A ona mi řekla, že tak úplně omezené to není, že bychom to museli do hodiny přesně stihnout, že tam může být i větší rezerva. Ale prý jde o to, abychom to jeden den nepíchli ráno a druhý večer... takže to jsou zase moje poznatky...

dazour
2. lis 2009

Jo budu moc ráda když mě někdo poradí 🙂

lucifirek
2. lis 2009

Ink mě říkali,že to mělo být postejnavé,kvůli nastavení hladiny hormonu,ale na minutu přesně ne prostě plus minus hodina.

jimmy1
2. lis 2009

Luci tak to je paráda 🙂 krásně vám mimíšci rostou, to určo bude i do mražáku na sourozence 🙂 Tak zítra už budeš mít bobánky u sebe 😵 to se tam aspoň jednomu bude moooc líbit a zůstane tam ještě 8 měsíců 😵

Dazour, pokud máte v mražáčku, tak KET nás vyšel i s lékama tuším do 5 000,- takže to není tak hrozný 🙂
Ale pokud bys šla do celýho ICSI znovu, tak to nás vyšlo tuším kolem 35 000 ☹ nejčerstvější zprávy kolem ceny ICSI ti může dát lucifirek 🙂

Já pořád čekám na manžu, už tady měl být, ale vlak má zpoždění, tak to mu beztak ujede přípoj a přijede nejdřív za hodinu ☹ chjo... A to já se na něj táááák těším 😵

jeany
2. lis 2009

LUci, velká gratulace. zítra si transfer užij, od té doby už budeš mít mimísky u sebe. Budu na tebe myslet. V kolik to máš?

lucifirek
2. lis 2009

Jimy at jsou klidně dva 😀 bylo by to super.
Jimmy dočkáš se,ty vlaky,to je teda dílo. 😒 😒

lucifirek
2. lis 2009

Jani máme transfer v devět. kompaktovaný moruly jsou v pohodě,ne?

jeany
2. lis 2009

Luci, tak to je bezva. Moruly jsou v pohodě, ne. I když někomu se chytli i míň buněčné, takže spíš záleží na kvalitě. Věřím, že kvalitu máte výbornou a už jen je mít u sebe. To pak budeš testovat zhruba v tom čase, jak já pojedu na Veveří. To pak budeme obě nervozní, co?
Jimmy, tak si manži užij, muselo ti být smutno. To je dlouho být bez něj několik týdnů, to já neznám.

lucifirek
2. lis 2009

Jani ptala jsem se a embryoložka říkala,že jsou v pohodě a vyvíjejí se dobře,že by mohli i na zamražení zbýt,ale to se uvidí zítra. Tak tak ,budeme v tom zase spolu,tak doufám,že nám to datum přinese štěstí a budeme obě spokojené.

dazour
2. lis 2009

Ten ket to bych brala jen prášky a nebo bych si musela taky něco píchat?Co je v těch 5000kč zahrnuto,děkuji?

lucifirek
2. lis 2009

Dazour,myslím,že to ICSI se od doby,kdy jsi byla ty asi moc nezměnilo. Odběry krve 2-3den ms,pak ti nasadí nasadí na první měsíc marvelon a naplánují začátek stimulace. Léky a injekce to je zhruba na tri týdne. Nevím jestli to chceš popsat dopodrobna. My jsme se poprvé vešli myslím do 25-27tis. Ted to bude horší. Doplácela jsme víc za Gonal

betys
2. lis 2009

dazour-ahojky.KET nevím,ale ICSI mě vyšlo na 25000.Ale když máš mražáčky tak si napřed zjisti KET.
Luci-no to jsou šikulky.Morulky to je dobrý.Já jsem taky měla komp.morulky.Zítra držím pěsti.Ale transfer už je ta příjemnější část 😉

dazour
2. lis 2009

Jo tak díky,zkusím tam zavolat 😵 Jinak my jsme to počítali a celé ICSI jeden pokus i z dopravou a stálo nás to 63000kč,tak proto se ptát kolik bude stát ket?Já si musela píchat konský dávky abych vůbec něco vyprodukovala a jestě nám zbyli 3 do mrazáčku embrijka,jinak bych musela jít už do dárcovství a na to nemáme penízky. ☹

lucifirek
2. lis 2009

Dazour,vás jeden pokus vyšel na tolik? To snad není ani pravda.

lucifirek
2. lis 2009

tak jsem četla,že Alena šeredová předčasně porodila syna a váží 4 kg. Pořádný klučina

lucifirek
2. lis 2009

mě ten kůň zase nějak blbne

yummick
2. lis 2009

Ahoj holky,

nemám dobré zprávy.

Včera jsem testovala, s jednodenním předstihem, ale byla neděle a já jsem chtěla, aby v případě negativního výsledku byl přítel se mnou. No, test byl negativní. Bylo to jak kladivem mezi oči, tentokrát jsem strašně věřila tomu, že to vyjde, i když jsme měli jen jedno embryo. Je to poslední pokus, tak mi ani nic jinýho nezbylo.

Asi po půl hodině, kdy už jsem se vyřvala z nejhoršího, se na testu objevil stín druhé čárky. Celý den jsem ho hypnotizovala, aby nezmizel, a začala znovu doufat, že by snad... Ale dnes ráno, opět nic, sněhobílý testík. Stín se opět objevil, ale je ještě slabší než ten včerejší. Na netu jsem našla informaci, že to není druhá čárka, ale rozpitá testovací barva.

Odpoledne mi přítel přiveze ještě jiný test, ale mé naděje jsou v háji. Přestala jsem věřit.

Takže si začnu zjišťovat, jak fungují adopce.

Vám ostatním přeju hodně štěstí. Hlavně Lucifirkovi.

lucifirek
2. lis 2009

yummick,to mě moc mrzí,ale pojedeš ještě na krev ne? Ach jo moc jsme ti to přáli. A vy už opravdu do dalšího pokusu jít nemůžete? Ach jo,život je krutej.

lucifirek
2. lis 2009

Přeji hodně moc sil do boje. S úřady to určitě nebude jednoduché a jsi silná ženská a vy to s přítelem určitě zvládnete.

jeany
2. lis 2009

Yummick, nevím co k tomu dodat. Je to strašné. Proč poslední pokus? Vy už máte za sebou 4 pokusy?

jeany
2. lis 2009

Ellenko, koukla jsem do tabulky a jak je to s tebou? Kdy máš 1 kontrolu utz?

yummick
2. lis 2009

Mám ještě jeden pokus (nebo dva? - záleží na tom, jestli by mi Unica poskytla ten čtvrtý, když jsem na jaře otěhotněla, ale potratila).

Problém je v tom, že máme dvě hypotéky na dům, který stavíme svépomocí, a do miminka, které zatím neexistuje, jsme doteď investovali přes sto tisíc. Dvakrát koňské dávky léků a injekcí (každý pokus kolem 30 tisíc), pak dárkyně vajíček a KET (asi 60 tisíc). Na další pokusy prostě nemáme. Je děs říct, že do dalších pokusů nejdem kvůli penězům, ale my opravdu nemáme kde brát. Všechny našetřené finance jsou vyčerpané, máme popůjčované po rodičích, dluhy, kam se podíváme, a dům ani není dostavěný... Ani žádná vidina zlepšení situace.

Momentálně vidím všechno dost černě, ale třeba se stane nějaký zázrak. Viď, Jeany, Zuzuzo, Iveto11 a další.

lucifirek
2. lis 2009

Yummick,já myslím,že by ti je určitě poskytli. To jestli jsi byla těhotná na tom nemá vliv. Ale to by ses musela pozeptat . Já se ptala na pokusy. A jsou to tři a ten čtvrtý pojištovna hradí zase léky ,ale bez transferu,takže ten si musíš zaplatit. A mělo by se to vejít v normální situaci do čtyřiceti tis.
Taktak yummick,i když je vaše situace těžká. Je třeba myslet pozitivně,pozitivně se naladit a s takovým přístupem všechno zvládnete. Však nemusíte jít na pokus hned teď. Třeba se vám podaří nějaké peníze našetřit. Každopádně bych to probrala s dr. na unice. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru