CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
3. lis 2009

Ahojky Jani,už jsem se na vás těšila. Ted to bude se mnou horší,střídáme se u mamky.
Tak na větším bydleníčku se bude pracovat. Ale tisíckovka měsíčně není zase tolik,takže bych je zatím nechala v klidu u ledu. Třeba je budeme potřebovat později 😉 Třeba do nového domečku,nové dítě? 😀
HOlky Jani a Betys,nemějte strach,určitě to bude v pořádku a uvidíte bobíšky a dostanete fotečky.

lucifirek
3. lis 2009

Já muísm poslat ještě nějaké peníze na unicu,protože jsme s tolika penězi nepočítali. Neměli jsme u sebe tolik. Nějak zvýšili platby léků. Ale čert vem peníze.

jeany
3. lis 2009

Luci, to je teda mazec s těmi penězi. Jen, aby to vyšlo. To je důležitější. Horší je to u těch co na to peníze nemají. ☹

lucifirek
3. lis 2009

No nám se už ty zásoby teď taky nějak úží. Tak snad už nebudou potřeba. Budeme se muset nějak uskromnit. Ale co,když se zadaří,proč ne. 😉 viď. Zase nějaké našetříme. Ted je takový horší období.

lucifirek
3. lis 2009

zítra má přijít ségra na oběd,vyndala jsem vepřovou krkovici a nevím,co s ní. Uvidíme,co mě napadne zítra. 😉 Udělám i nějakou zeleninku.

betys
3. lis 2009

Mě dneska odpo.nějak divně bolí břicho.Možná je to z nervů.Dost jsem dneska jezdila a cesty byly hnusný.Nebo se moc pozoruju kvůli zítřku.
Dám vědět hned jak dorazíme.Jestli bude dobrý UTZ tak bych chtěla jít nakupovat-to budu mít dobrou náladu.
Jdu ležet ať to zaspím.Teda jestli vůbec usnu.Tak mi prosím držte pěsti 😉

jeany
4. lis 2009

Dobré ráno holky.

Luci, v kolik vstáváš když jsi doma a nemusíš do práce? Hlavně odpočívej, první dny se mimi zahryzává, tak ať má na to klid. 😉

Betys, držím pěsti. 😉 Jsem zvědavá, jestli budu taky tak nervozní, ale asi jo. Já to mám až za 14 dní, tak nad tím ještě moc nepřemýšlím.

hanulinecka
4. lis 2009

krááásné ránko dávám si kafíčko po celkem noci naprd mareček je 13dní po očkování a má teplotu sice jen 38,ale jěště nebyl nemocný teplotu asi 2krát tak jsem z toho taková špatná leží tady kouká těma skleněnýma očkama a já mám nakrajíčku taky

lucif.....to je nááádhera a určitě je super,že máte v mražáčku protože mozeček si říká,že máte dost nadílky a je více v klidu jak píšu poněkolikátý jak u nás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moooooooooooooooc budeme držet všechno co máme jupí mám radost z vás

luci myslíš 1000korun měsičně za zmražení to je za rok nebo alespon já platím ročně 1000

jeany kráásné ránko jak jste psali o té kávě já taky milovník kávy b těhu neměla vubec chut ze začátku až později,ale to jsem zase nemohla kvuli zvýšenému tlaku 😝

jimmy1
4. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Lucifirek, gratuluju, to jsou krásný embryjka, tak ať se teď pěkně zavrtají a drží a drží celých 8 měsíců 🙂 a pak ty mražáčky, když je nebudete potřebovat vy, můžete využít jako dárci a udělat někoho jinýho šťastným 🙂

Betys, držím pěstičky ať to dobře dneska zvládnete a hlavně ať je výsledek co nejlepší 🙂

Jeany, teda tys ranní ptáče, že se ti chce chodit do práce 😉 já už jsem si tak zvykla být doma... 😝

Yumick, je mi to líto, drž se holka 😒 zatracený finance, nikdy jich není dost... ale třeba se zázraky ještě dějí 😉

Natalka, neboj, taky se dočkáš, jen se to trošku pozdrží... Není to jednoduchý, musíme holt zabojovat víc než ostatní normální smrtelníci 😉

My jsme se s manželem včera vrhli na břečťan co se nám popíná po dvorku, už delší dobu jsme měli v plánu ho zlikvidovat, ale pořád to nějak nevycházelo, buď jsme někde museli nebo pršelo, takže včera na něj konečně došlo, i když jsme u toho byli oba jak sněhuláci 😀 😀 😀 ale manža si u toho hnul se zádama 😖 😖 😖 to je k zlosti a to dneska zase odjíždí do práce, jsem zvědavá, jak to tam bude zvládat, no snad jo. Vrátí se mi pak až v úterý, to je dloooouhá doba 😨

Všechny ostatní zdravím a přeju krásný den 🙂

yummick
4. lis 2009

Ahoj holky, tak je to definitivní. I test z krve byl negativní.

Ještě jsme přijeli pozdě, protože jsme přes hodinu trčeli v zácpě, byl to děs, sestry vypadaly otráveně, počasí příšerný. Ideální nálada. Výsledky byly až odpoledne, čekali jsme na ně, ale u doktora jsme nebyli, protože neměl čas. Sestřička nám nabízela nějaký termín příští týden, ale na to, abych se dozvěděla, že nevědí, proč to tak dopadlo, nemusím trávit další den v Brně. Nechala jsem si ukončit neschopenku a v pondělí razím se širokým úsměvem do práce.

Takže po dvou letech, o cca 120 tisíc chudší, o spoustu hormonů v těle bohatší a totálně zklamaná končím svou pouť za vysněným miminkem.

Chtěla jsem se potěšit a zjistit nějaké podrobnosti o té adopci, abych měla nějaký světýlko na konci tunelu, ale místo toho jsem sama sebe uvrhla do ještě hlubší deprese - čekací doba tak 5 let, minimálně 3 roky v manželství, miminko pouze čekatelkám do 35 let. Z toho nesplňuju nic. Pak spousta papírů, psychotestů a posudků (s tím jsme počítala, ale ne v takové míře). Zkoumají úplně všechno až do x-týho kolena - to naše povedená rodinka nebude zrovna ideálním prostředím.

No, nebojte, já se z toho dostanu. Jsou na tom lidi hůř.

Lucifirku, krásný embryjka - kolegyňka byla na transferu před měsícem, měla hatchující blastocystu plus něco a je v tom! Napoprvé! Tak ti to určitě taky vyjde, hrozně ti to přeju.

jeany
4. lis 2009

Hanuli, zdravím. To ti věřím, že máš obavy o Marečka. Přeji ti, aby se co nejdřív uzdravil. Já si dávám hodně citronu, zkus mu vařit čaje s medem a dost citronu. Mělo by to pomoct, aspoň mě to vždy pomáhá. Já te´d preventivně si dělám vodu s citronem každý den, protože si nemůžu dovolit být nemocná. Moje Dr mi řekla, že by bylo dobré, abych aspoň do 16 tt nedostala žádnou nemoc. Tak se tak preventivně snažím. 🙂

Jimmy, už jsi tu nebyla nějakou dobu. Máš doma manžu a tak si ho užíváš, že. Co dělá tvůj manža, že ti tak odjíždí na několik dní? Loučení musí být smutné, to ti nezávidím, ale zase ta radost, když přijede, že.
Do práce pořád chodím, cítím se dobře, jen se mi nechce vstávat, ale to se mi nechtělo, i když jsem těhu nebyla. 😀 Zkusím to tak dělat do prosince a pak už budu taky doma. Už se na to moc těším.

Jinak jak jsem tu psla o příplatcích - věrnostní a za nemoc. Tak už se u nás v práci rozhodlo, že věrnostní se letos dávat nebude kvůli krizi a špatnému hospodářskému výsledku. Takže tak. Zůstávají jen peníze za nemoc. Aspoň něco. Takže na věrnostním jsem přišla o 10 800,- kč. 😠

lucifirek
4. lis 2009

Dobré ránko holky.
Betys musíš se šetřit a poslouchat svoje tělo a moc se nepřetahovat. 😉 A dneska na tebe budu moc myslet.

Ahoj Jani,já vstávám mezí šestou a sedmou. Spíš v sedm,to vstává manža a já taky,protože bych pak usnula a byla jak praštěná. A měla bych krátký den. 😉 Dneska přijde na návštěvu ségra asi po třičtvrtě roce. S malou u nás ještě nebyla. Ty naše společný vztahy jsou ted na bodě mrazu. Manžela nemusí,protože jim řekl narovinu,co si myslí. A ted je to čím dál horší. Je moc přecitlivělá.

Ahoj Hanuli,to mě mrzí,že Marečkovi není dobře. Určitě bude brzo lépe. ALe nedivím se ti,když člověk vidí to bezmocný dítko. ☹ Jo já to asi napsala blbě. Jo 1000 za rok. Já kafíčko teda vůbec teď nepiju a ani na něj nemám chut. Tím líp. 😵

Ahoj Jimmy,děkuji. No abych pravdu řekla,mě by se ty embryjka nechtělo vyhodit a to dárcovství mě napadlo. Ale nevím,co by na to řekl manža.Ale to je zatím předčasné. Jimmy ty máš manžu taky pořád pryč viď. Mě ten můj řekl,že dneska jedou asi nastřelby a v pátek jede na školení a přijede až v sobotu.A já v pátek potřebovala auto,chtěla jsem se jet podívat za kamarádkou.

lucifirek
4. lis 2009

yummick,moc mě to všechno mrzí. Ten život je opravdu někdy těžký. Úřady nám to taky moc neulehčují. Co na to prostě říct,člověk je bezmocný a nenadělá s tím nic. ☹

Jani tak s těma penězma je to fakt bezva viď ☹

hanulinecka
4. lis 2009

jěště jsem taky zapoměla zumick a jarko když jsem četla váši diskuzi bulela jsem..........moc na vás myslim a přeju at se taky dočkáte těch uzlíčku vonavých život opravdu dněkdy dává tvrdý rány a překážky a musíme je překračovat přeji,aby to překročení bylo co nejkrásnější 😵 😵 😵

a finance no co si budeme povídat je to děsny ted šetřím i blbých 5000 na ket zrovna mareček narozky,pak vánoce MM klesl o 3 plat což je znát a to mě jěště volal,že jim odřekli přiští rok slovensko vláda nechce pustit penize bojí se krize atd atd tak se vubec neví co bude a já jsme z toho dost na dně pořád přemýšlím co by se pozrušovalo adt atd,ale rozhodli jsme se do Ketu jít MM si dělal srandu že alespon budeme mít jeden jistý přijem 😀 😀 😀 😀 😀

jimmy dívala jsme se do albíčka kráásný věcičky to nakupování je super ....ted vím,že na druhé nic moc kupovat nebudu protože u toho první se člověk fááát rozjede 😀 😀

jeany
4. lis 2009

Yummick, když čtu tvůj příspěvek úplně mi běhá mráz po zádech. Říkám si, proč je to na světě tak nespravedlivé. Tvůj pesimismush chápu, to by položilo každého. Přeji ti hodně sil do dalšího života. Člověk si musí dál najít své priority. Věřím, že pokud se s tím vyrovnáš, můžeš nadále žít krásný život. Jen je asi dost důležité se s tím srovnat a to asi jednoduché nebude. Já se plně nedokážu vžít do té situace, jelikož už dítě mám a jsem maminkou už 16 let. Ráda bych tě nějak povzbudila, ale přece jen mě něco napadá. Vždyť víš, že zázraky se dějí. Některé jsme tady toho zdárným příkladem. Vždyť i Basiková otěhotněla přirozeně ve 45 letech. Proč by se to třeba nemohlo podařit jednou i tobě. 😉

hanulinecka
4. lis 2009

yumik 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lucif jj myslela jsme si to,že jsi se upasala jako ,aby zdražili až tááák to se mě nezdálo 😀

jeany MM taky nedali věrnostní 13 a 14 Plat a bere každý měsic o 10.tisic méně ☹ ☹ takže hruza nad hruzy ☹

lucifirek
4. lis 2009

Holky s těma penězma je to fakt mazec,my ted utratili moc peněz .Bylo potřeba obout auto atd,atd. prostě mazec. Na rezervu šahat nechceme,to je opravdu nouzovka. Tak to musíme nějak překlepat,během měsíce by mohlo být o něco lépe. Dárky už jsme od lonska taky omezili na drobnosti.

Yummick neztrácej naděje,rozhoďte sítě,třeba Lopka tu podstupovali otevřenou adopci,můžeš se ji zeptat,co to obnáší,zkuste vše,co jde,nebo děti ze zahraničí,nebo osvojení. Určitě se něco najde. 😉

lucifirek
4. lis 2009

No Hanuli to by byl mazec.

hanulinecka
4. lis 2009

Luci jj u nás vánoce taky nic jen mareček 2 větší dárky vláčkodráha mašinka tomáš a stavebnice 500ks na stavění okolo tý dráhy celkem mě to stálo 1500 takže super a myslím si že kupovat X dárku které by jen rozbalil a nic nemá cenu stímto si vyhraje a bude mít radost
našim jsme koupili obyč digi foták se segrama a s MM tu sušičku jinak jěště něco neteřince tchynka dostane kalendář s marečkem a jsme vyřízení
na narozky má tu postel adt..jěště zkusím došít tenkapsář a od ostaních jsem jim řekla co by si přál tak dárky bude mít 😵

hanulinecka
4. lis 2009

luci no to by byl 😀 😀 😀

jeany
4. lis 2009

Já jsem se holky taky chtěla zeptat, jestli je to placení za zamražení za měsíc 1000 a je to naštěstí za rok. Za měsíc by to bylo strašně moc.
Luci, tak se dnes pokocháš s malou od sestry. Už se připravuj. 😀

lucifirek
4. lis 2009

Jani já se s ní kochala už i včera,byli u mamky pak navečer. Ale nenosila jsem ji,jen jsem si s ní hrála a měla ji na klíně. Ona se už taky pronese,tak jsem ji radši nechtěla zvedat.
CHci udělat nějaké vepřové nudličky,ještě nevím jak a udělám kuskus,rýži a zeleninku na pánvi. No holky dneska jsem málem padla,co si dneska manža nachystal k snídani,čaj,kofola a chleba a škvarky. No mazec. Ten má občas teda chutě.

lnk
4. lis 2009

ahoj Yummick,
tak to jsi mě nepotěšila s tou adopcí... ☹
Manžel o tom nechce ani slyšet, ještě máme před sebou KET, ale pokud by to nevyšlo, tak jsem opravdu o adopci uvažovala. Jenže než ho přesvědčím, tak bude pozdě...

lucifirek
4. lis 2009

Ïnk a Yummick,nesmíte to vzdát,musíte rozhodit sítě a zkusit,co se dá.

lucifirek
4. lis 2009

Jimmy vy už máte věcííííí a ten kočárek,super.

jeany
4. lis 2009

Tak Betys už má krev a utz za sebou, snad to vše proběhlo v pořádku. Jsem zvědavá kdy nám napíše.

lucifirek
4. lis 2009

Jani určitě 😉

lucifirek
4. lis 2009

já jdu chystat obídek,dojde ségra s malou. Chci dělat čínu,kuskus,rýži a zeleninu. A já koukám,že už jsem to tu dneska psala 😀

jeany
4. lis 2009

Luci, já mám dnes na oběd hovězí přírodní s rýží. Co je to kuskus?
Dnes se chystám, že dožehlím zbytek prádla a pak si zase sednu k té knížce. Už se na to těším.

jarkabilik
4. lis 2009

ahojky holky zdravím všechny a přeji hezký den

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru