CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
9. led 2010

Zdravím všechny nemyslela jsem že jsou si na fotce podobné vzhledem,ale že to je uplně stejně vyfoceno jako tenkrát před 5lety.Katka sestra Betys

mrkvicka28
9. led 2010

holky kalamita je pěkná,ale děcká se to líbí my byli s malým bobovat (teda spíš jen maly my se koukali) ,ale po hodince jsme šla domu už jen ta chuze ve sněhu mě unavila, tak jsem si po obědě hezky zdřímla(2 hodky jsem nevěděla o světě) ted se ještě pujdem na chvilku projít s pesanem, ještě že je to tady prohrnuto máme hodného souseda s traktorem který to vždycky protáne.

lucifirek
9. led 2010

Ink transfery dělají vždycky ráno před zákroky a punkcemi.

betys
9. led 2010

mrkvicka-taky mě to zmohlo jak je ten sníh namrzlý a boří se to.Ale aspoň se pes vyřádil.
Teď jsem četla v novinách že mají poslanci znovu hlasovat o mateřské a jesli to dobře půjde tak od 1.3. už by zase mohla být na původní výši.Snad se to podaří 😉

lucifirek
9. led 2010

Betys ta to by bylo s tou mateřskou dobrý,mě by to hezky vyšlo,že budu mít lepší. Jen at se snaží,sami mají peněz jak šlupek a ostatním by zkracovali,hlavně nemocným dlouhodobě,maminkám a pod. Ale že by sobě něco strouhli,to ne.

mrkvicka28
9. led 2010

Luci přesně tak jen at se snaží ,ale prý mají dost hlasů na tu mateřskou aby přehlasovali i prezidentovo veto takže to vypadá nadějně. Bylo by to super nám už by to vyšlo dobře, že luci.

lucifirek
9. led 2010

tak tak,to bychom stihly. A rozhodně by se to hodilo

jimmy1
9. led 2010

Ahojte holčiny 🙂

manža dneska rozhodl, že se bude tvořit, tak se můžete kouknout do albíčka, jak se to povedlo 😉
Já jsem víceméně jen přicmrndávala, malovala jsem chvilku, pak mi otekly nohy, tak jsem si lehla a jen pozorovala, jak se mu to daří 😎 jen mi zakázal dát do albíčka fotku, na které je vidět jak mu to jde 😕 je to stydlín 😝

lucifirek
9. led 2010

Jimmy už jsem koukala na fotečku,jak jste tvořili,teda manžel je opravdu šikovnej. 😀

jimmy1
9. led 2010

Luci, díky za pochvalu, tak jsem Petrovi hned tu tvou chválu přečetla a chodí mi tu teď s nosem nahoru 😀

lucifirek
9. led 2010

No snaha se musí pochválit,nevím,jestli bych toho svého do toho donutila 😀 ,taky možná budeme tvořit,ale to se zatím uvidí,to bude určitě na mě. Já ted spíš přemýšlím,jak si to tu přeorganizuju,teda jenom ložnici. A zda si koupit do obýváku,cestovní postýlku,nebo ten krásný koš. Myslela jsem nejdřív,že prcek bude jenom v ložnici. Ale ze začátku bude jenom spinka a celá den bych ho měla z očí a ložnici mám na druhém konci bytu a jsem zvyklá mít všude zavřené dveře. Tak nevím,jestli něco nevymyslím do obýváku. Přece jenom bych ze začátku měla radši mrnouse na očích.

mrkvicka28
9. led 2010

Jimmy moc krásný manža je fakt šikovný.
Luci ten koš bych ti moc nedoporučovala je sice krásný,ale brzo nepoužitelný protože když se mimčo začne obracet už je to pro něj nebezpečné muže vypadnout. My měli cestovní postýlku a byli jsme s ní moc spokojení malý v ní někdy spí i ted když někam jedem a to mu budou 4. A tím že je tam sítovina tak na mimi super vidíš.

lucifirek
9. led 2010

Mrkvička právě,ten koš je krásnej,ale cestovní postýlku využiješ víc,akorát je blbý,že tam je mimčo skoro na zemi a musíš se pořád shýbat dolů,aleaspon ji využiješ. S tím košem jsem počítala,že nevydrží déle jak 4-6 měsíců. Mě se moc líbí ty oválné,ale švagrová mi nabízela koš hranatý ještě po ní a manžovi,ale moc se mi nelíbí,je proplétaný bužírkou,nic moc a nemá nebesa,ale má stojan a kolečka,jedině,že bych si koupila nebo někomu řekla,aby mi ušil na to ten látkový potah a nebesa. No uvidíme. Ale opravdu se mi nechce mimčo nechávat celý den v ložnici,aspon ze začátku. I když máme 2.+1,tak je to přez celý byt z ruky a dvoje dveře a chodbu,takže bych ho neslyšela. I když jsou chůvičky.

mrkvicka28
9. led 2010

Luci to mimčo nemusí být v té cestovní postýlce až dole existují postýlky s polohovacím lužkem a to je tak v jedné třetině postýlky je to jako v normální postýlce horní poloha.Tady máš jeden příklad,ale je spousta značek.http://www.podivej.cz/detail/cestovni-detska...
K tomu koši my ho měli(naštěstí jen pujčený) a po třech měsících jsme ho vraceli malý se začínal obracet a já měla strach,aby nevypadl je to hrozně mělký.

lucifirek
9. led 2010

já přemýšlím,že možná využiju jen ten opravdu starej na chvíli,a pak nechám prcka spát v ložnici v postýlce a zapnu si chůvičku,uvidíme,ale cestovní postýlka se bude určitě hodit. Děkuji za odkaz.

lucifirek
9. led 2010

mrkvička ta vypadá zrovna dobře. uvidíme teda. Stejně jsme asi ustrašené,dřív ty ženský chůvičky a jiné věci neměli. Ale nemůžu si pomoct. Radši bych ho měla první měsíce u sebe na dohled.

mrkvicka28
9. led 2010

Není zač. My budem mít malé nahoře v pokoji takže přes den budu mít určitě druhou postýlku dole v obyváku. Je to i lepší , my měli jednu postýlku na hraní a druhou na spinkání. V patře máme totiž užasný klid a nic ho tam neruší a přes den jsme dole takže bych musela pořád běhat nahoru a dolu a to se mi nechtělo. A pak nejvíc času přes den stejně člověk tráví v obývaku.

mrkvicka28
9. led 2010

Asi jsme , ale není se nám co divit. My třeba máme u malého chuvičku i ted a to už je velkej,ale co kdyby se v noci vzbudil a my ho neslišeli. Jistota je jistota.

lucifirek
9. led 2010

To máš pravdu. Já určitě budu chtít i monitor,asi ho nebudu kupovat,ale půjčim v lekárně. Ale chuvičky jsou taky nezbytnost.

snow.angell
9. led 2010

lucifirek
prosímtě chci se zeptat ty chodíš do Unicaru?

lucifirek
9. led 2010

Snow,všechny tu chodíme na Unicu Brno,takže pokud potřebuješ něco vědět,ptej se

jeany
10. led 2010

Krásné nedělní ráno 🙂 Sice venku je asi hrůza, tady u nás to pěkně taje. Nejhorší to bylo v pátek večer a včera. Několikrát za den nám vypnuli proud a tak sjem počítač už raději znova nepouštěli.
Jimmy, jdu se mrknout do tvého albíčka, jsem zvědavá na dílo. 😀
Luci, už je líp, co bereš ty tabletky?

jeany
10. led 2010

Jimm, tak to vyřiď pochvalu manželovi i ode mě. Je moc šikovný, moc se mi to líbí. 😉

lucifirek
10. led 2010

Ahoj Jani,no sice jsem ted dva dny nezvracela,ale od žaludku mi je špatně pořád. Dneska chci dělat řízky s br. kaší a okurkový salát.
Dneska je to zase horší.
Chtěli jsme jet na návštěvu k tchýni a nakonec nepojedeme,volala,že jsou oba nemocní,tak abych něco nechytila.
Asi zajedeme k mým babičkám.
A jak je tobě,když víš,že zítra už nepůjdeš do práce?

lucifirek
10. led 2010

Mě se teda dneska zdál sen o práci,že jsem se vzbudila a bušilo mě srdce, byla jsem naštvaná a musela jsem nad tím přemýšlet.

jimmy1
10. led 2010

Ahoj holky 🙂
děkujeme za pochvaly 😵 Chodím to naše veledílo pořád okukovat 😀
Venku je pěkně klouzavo, asi ani nepůjdu odpoledne vyprovodit manžela k autobusu, abych sebou někde neškrábnula...

Jeany, ty konečně od zítra zůstáváš teda doma??
Luci, já sice nezvracela, ale nevolno od žaludku mi bývalo dlouho... Hlavně, když jsem nejedla pravidelně. Připadlo mi, že v tom břiše musím pořád něco mít, jinak mi není dobře 😀

lucifirek
10. led 2010

Jo,jo Jimmy,radši to neryskuj.
Já si dneska dám trošku obídku,snad mi to spraví chut.

zuzuza
10. led 2010

Ahooj holky, moc zdravím, to je počasí co??

Já teda lezu ven i v tomto hnusu, pač doma už mi to leze na mozek. Tak dneska jsme už 38. tt plus 2 dny, už nám o termínu zbývá 12 dní, ale stejně, kdoví, kdy to bude, pač jsem neměla dlouho před otěhu ms a tak mám termín jen dle uzv. Takže i moje mudr. je zvědavá. Zítra jdu zase na pásy, ale zatím se ven asi nechystá, břicho je pořád hore, bolesti žádné:(, já už bych tak chtěla vidět, jak bude vypadat, už aby to bylo. Mám syndrom budování hnízda, tak ještě převlíkám postele, gruntuju ve skříních a hlavně pořád někde lítám, pač pak už nebudu moct, za chvíli jdem zase na návštěvu🙂.

Tak se mějte zatím moc pěkně a já se zase ozvu.

Jimmy, už nám to šlape na paty co? Jsem zvědavá, která z nás porodí dřív, ale to štěstí budeš mít určo ty🙂.

jimmy1
10. led 2010

Zuzy, u nás to zatím taky nevypadá, že bysme spontánně rodili... Břicho hore, semo tamo trošku tvrdnutí břicha, nic moc extrémního 😉 Takže třeba tě nepředběhnu... Na kontrolu jdu ve středu, tak snad ten tlak ještě vydrží aspoň týden 🙂 Hnízdím taky 😀 konečně máme ložnici podle našich představ. Ještě chci překontrolovat ta moje zavazadla do porodky jestli mám fakt všechno 😉

Jinak manžílek už mi zasei odjel, jel dřív kvůli tomu oškliváckýmu počasí ☹ Ale jde jen na 2 směny a od středy má zase 3 dny volno, tak aspoň tak 😉

prcekpet
10. led 2010

ahoj holky,

venku je fakt hnusne....

jimmy1 - hezky pokojicek, jo a pupendo mas ukazkove 😀 tak uz pocitas jenom dny a uz uvidis vase zlaticko 😉
zuzuza - a jak to zvladas Ty? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru