CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kac3nka
26. bře 2011

@misha83 Aha, no u mě kontrola průchodnosti při prvním IVF byla v pohodě a teď Dr.F. průchodnost nezkoušel, že není třeba a samotný transfer se taky dal, cítila jsem jenom takové jemné píchnutí, teda až na to, že tam musel primář O. něco přichytit. Nevěděla jsem pořádně, co tím myslel, ale bylo to, jakoby mi chtěl tu dělohu vytrhnout z těla, ale naštěstí to byla jenom vteřinka a zase byl do konce transferu celkem klid...

misha83
26. bře 2011

@kac3nka To Ti asi nadzvedl čípek a trochu pootočil. Hlavně, že to bylo ok, protože to bych Ti fakt nepřála. Tak teď už jen držet pěti🙂

kac3nka
26. bře 2011

@misha83 Asi jo, no hlavně, že to netrvalo dlouho a že tam embryjka jsou 🙂 Jdu do postele odpočívat. Dobrou noc 🙂

misha83
26. bře 2011

@kac3nka To je hlavní, drž se a moc držím pěsti. Dobrou noc.

pampeliska36
27. bře 2011

ahojte holky. jak se vsechny mate? 😀

kac3nka
27. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj, já zrovna přemýšlím, co asi dělají embryjka 😀 a jinak nevím, jak říct zítra šéfovi aby nekouřil v kanclu 😒

pampeliska36
27. bře 2011

@kac3nka 😀 taky sem tam premyslim 😉 no to nevim... to bych se teda zblaznila, kdyby mi nekdo kouril v kanclu... ☹

kac3nka
27. bře 2011

@pampeliska36 A kdy máš testit? 😉 Mi to kouření hodně vadí. Šéf sice sedí vedle v kanclu a někdy třeba odjede na půl dne, ale i tak už je to problém vyvětrat, když se otepluje. Naštěstí chodím do práce jen 3 dny v týdnu...

pampeliska36
27. bře 2011

@kac3nka ja mam testit tentokrat nejak strasne brzo... uz 6.4. 😅 a kdy ty?

misha83
27. bře 2011

@kac3nka Ty jo, tak to by mi hodně vadilo i normálně☹, to musí být hrozně nepříjemný!

pampeliska36
27. bře 2011

@misha83 nazdarek 😀

kac3nka
27. bře 2011

@pampeliska36 Já 10.4., ale připadá mi to jako věčnost 😅
@misha83 Jo, je to hodně nepříjemné. V zimě se nedá pořádně větrat, protože je mi pak zima a v létě to zase nepomůže. Manžel mě zítra veze do práce, tak prý mu řekne, v jaké jsem situaci, ale docela se bojím...A navíc je Polák a ti přece odsuzují i IVF...A jinak kuřáci jsou bezohlední a někteří to ani nepochopí... 😢

misha83
27. bře 2011

@kac3nka Ach jo, tak to na Tebe budu myslet. Tak jedině mu neříkat o IVF, ale prostě, že se snažíte o miminko a nechceš být v zakouřeném, co Ty na to?
@pampeliska36 Ahojky, tak jakpak se daří?

kac3nka
27. bře 2011

@misha83 To mě taky napadlo, že bych to naznačila nějak jinak, neříkat přímo o IVF, možná by to stejně ani nepochopil...

pampeliska36
27. bře 2011

@misha83 dobre dobre odpocivam 🙂

misha83
27. bře 2011

@kac3nka Tak to je fakt na prd, no určitě dej vědět jak to dopadlo. Každopádně tohle mi přijde dost neohleduplné i normálně.

pampeliska36
27. bře 2011

@kac3nka tak to mas teda chvililicku za mnou 😉

misha83
27. bře 2011

@pampeliska36 To je jen a jen dobře!!!

pampeliska36
27. bře 2011

@misha83 a ty se mas jak?

misha83
27. bře 2011

@pampeliska36 Já se mám fajn, hodně si krátím dny sportem nebo procházkama s manžílkem a fakt to letí. Ke konci tohoto týdne co bude by nám měli volat, jak je na tom dárkyně no a ten další týden by měla být OPU a transfer.

kac3nka
27. bře 2011

@misha83 Jj, pak určitě napíšu, jak to dopadlo 😉

@pampeliska36 a dodržíš to datum? Já se obávám, že ne. Obdivuji všechny, co to dodržely, já to asi nedám 😀

pampeliska36
27. bře 2011

@misha83 tak budu drzet palce 😉 to je uz fakt za chvilku!!!

pampeliska36
27. bře 2011

@kac3nka no ja moc testovat driv nema cenu... jeste pristi tyden v utery si picham pregnyl a ten tyden to v tele mit budu 😖

kac3nka
27. bře 2011

@pampeliska36 No jo, já si píchám pregnyl ještě v úterý a v pátek, tak nic no 😖

misha83
27. bře 2011

@pampeliska36 Děkuji, jj, letí to. K tomu Pregnylu, já někde četla, že to ovlivňuje výsledek 5 dnů po poslední dávce.

pampeliska36
27. bře 2011

@misha83 no u me to teda bylo 7 dni... minule jsem to samozrejme taky zkousela 😀 😀 😀

pampeliska36
27. bře 2011

@kac3nka ja blbec... samozrejme, ze posledni picham toto utery 🙂

misha83
27. bře 2011

@pampeliska36 Je to možné, já nevím, jen jsem to četla. Já stejně myslím, že lepší je počkat, než se radovat zbytečně.

kac3nka
28. bře 2011

Dobré ráno holky,
tak mě dneska dovezl manžel do práce a šel za šéfem. Řekl mu, že jak jsem byla loni na té operaci, že se teď snažíme o potomka a že nemám být v zakouřeném prostředí, jestli by to mohl omezit. Nejdřív říkal, že je silný kuřák a jakoby naznačoval, že to bude problém, tak mu to manžel zopakoval, tak potom říkal, že to zkusí. Cigaretu, kterou měl v ruce odložil a zatím je klid, ale moc tomu nedávám. On si totiž zapaloval co 10 minut...

pampeliska36
28. bře 2011

@kac3nka no TEDA!!! manzel je uzasnej 😉 kazdopadne uvidis 🙂 treba bude chodit nekam ven a vas kancl nebude tak zakourenej 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru