CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
28. bře 2011

@vodni no brouku... ja si jeste zitra picham pregnyl. a pak UZ HNED 6.4. mam ofiko testit 😉 takze mam pocit, ze me ruka nestihne ani svrbet 🙂 tentokrat mi ten test naplanovali nejak brzo 😀 😀 😀

pampeliska36
28. bře 2011

@suuu no ja jsem dneska 5ty den po KETu... tak jsem na tom stejne 😉

... jinak ja se radsi ani nepozoruju... jinak bych se z toho uz asi zblaznila!!! navic mam pocit, ze po tech praskach ani to svoje telo nemuzu poznat 🙂 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@kac3nka ja se taky setrim... navic jsem byla nastydla, takze jsem lezela u TV a filmu a knihy 🙂 no a dneska uz pracuju, ale z domu! s kolegyni jsem se tak domluvila, ze bych chtela zustat ten tyden a neco doma. takze pracuju z domu - my tu moznost mame 🙂

kac3nka
28. bře 2011

@vodni Jasně, chápu 😉 To já jsem neležela ani v den ET 😕 Nějaké pohyby tam byly pořád, sem tam jsem něco lehkého donesla na stůl na oslavě, ale jinak taky žádné velké uklízení, to manžel v pohodě zvládá. Dokonce mi sestra dovolila i jednoho panáka s něčím zředit 😅

suuu
28. bře 2011

Ano brala jsme i estrofem ..přesto jsme začala krvácet HCG jsem měla 90 i na testíku //,ale nakonec přestaly sílit.na ultrazvuku prázdný váček a po vysazení leku jsem začala hodně krvácet!!!
Jinak ja po ET ležela první den..druhý den jsem se flákala,ale pak už jsem se chovala normálně...teda netahám nic těžkeho!!!!

kac3nka
28. bře 2011

@pampeliska36 Jak vás tady čtu, tak jsem asi blázen 😲 ale vzpomínám si, jak jsme se ptali při prvním IVF Dr.F., jestli ta embrya nevytřesem na dálici u Vyškova, tak se smál a říkal, že určitě ne, že jim to možná i prospěje, že se tam pěkně promíchají a dokonce jim prozpívá i třeba chození...

pampeliska36
28. bře 2011

@kac3nka jojo pri prochajde se deloha prokrvuje a to je jenom dobre 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@suuu no to teda taky slysim prvne... ja mela taky pocit, ze kdyz beres leky, ze nejake mens. krvaceni nehrozi... a vidis! 😅

suuu
28. bře 2011

take jsem z toho byla hodně překvapená!!!!!!!

kac3nka
28. bře 2011

@pampeliska36 Tak prochajdu budu mít za chvíli cca 3 km na autobus 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@kac3nka 😉 tak super!

pampeliska36
28. bře 2011

@suuu to jsou mi teda veci... !

vodni
28. bře 2011

@suuu Hmmm 😢 Ono to možná nebyla mrcha, ale nějaká pseudomrcha, resp. vylučování toho embryjka ☹ Já to měla při druhém tak, že || byly, ale hCG jen 35 ☹ na ultrazvuk jsem už ani nešla. No a tak 5 dnů po vysazení léků jsem začala krvácet jako za starých časů 😀 Dokonce jsem se musela vydat koupit "normální" vložky, které už léta ani neznám, protože mrcha chodí už jen symbolicky a strašně slaboučká...
Kočky, ale teď to už bude ono, žádná mrcha dlouho nebude 🙂 Cítím v kostech, že uděláme kočárkový závody 😉 😉 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@vodni diky vodnicku 😉 to jsem teda zvedava, kdy ty kocarkovy zavody udelame 🙂

teckovanaorchidej
28. bře 2011

baf holky 🙂 🙂

teckovanaorchidej
28. bře 2011

@pampeliska36 no za 9 měsíců, přece 🙂 🙂 🙂

teckovanaorchidej
28. bře 2011

@vodni páni, 17tt, je to vůbec možný, to letí 🙂

pampeliska36
28. bře 2011

@teckovanaorchidej BAF! no ahoj 😉 no ty mas co povidat... 😀 😀 😀 33tt

teckovanaorchidej
28. bře 2011

@pampeliska36 jj zítra 34tt, to je síla
jak je?

pampeliska36
28. bře 2011

@teckovanaorchidej za chvilku bude gabinka tukat na dvere, ze chce k vam 😀

teckovanaorchidej
28. bře 2011

@pampeliska36 no už mi ukázala poslíčky, mooooooc fajn, zatím to vana spravila, tak uvidíme 🙂 🙂

pampeliska36
28. bře 2011

@teckovanaorchidej a uz mas vsechno nachystano?

teckovanaorchidej
28. bře 2011

@pampeliska36 snad aji jo 😉

vodni
28. bře 2011

@teckovanaorchidej čau čau, a na kdy sis "domluvila" porod? Nebo teď nevím, jestli už jsi v porodce byla nebo až teď někdy...

vodni
28. bře 2011

Tak vyrážím směr město, musím si nutně něco koupit - všechny halenky a košile se mi nějak změnšily a nedopnu je 😀 😀 😀 Sice to ještě zase tak vidět není, ale úzké střihy budou asi nadlouho někde ve skříni 😉

teckovanaorchidej
28. bře 2011

@vodni pan doktor mě chce vidět ještě od zítra za 14 dní a pak se domluvíme na fix
zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá, kolik ten malý mamut váží

kac3nka
28. bře 2011

Tak to je síla!!! Sedla jsem si do autobusu šťastná, že jedu domů a normálně vzadu začli puberťáci hulit trávu 😲 😲

teckovanaorchidej
29. bře 2011

@kac3nka 😲 😲 😲 😲 😲
no teda, tak tvoje mimina musely mít celý večer fajn náladu 😀 😀 😀
holky, mějte se tu pěkně, já jdu do poradny, držte se a hezký den úplně jarní

pampeliska36
29. bře 2011

ahojte holky. jak se mate? ja mam dneska 6ty den od transferu 🙂

vodni
29. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj Pampelko! Gratuluji k Day 6 😉 Ty || se blíží mílovými kroky 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru