CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 mě to moc neutíká 🙂 tak to máš už aspoń jedno pořádně zakouslé 🙂 Kdy máš testit? A budeš testit dřív?

misha83
18. dub 2011

@drndapetka Mám testit v neděli... A testit dřív asi budu, ale ani jednomu výsledku nebudu věřit a buď se budu bát nebou doufat stejně až do neděle. Takže to nemá smysl, no ale poruč si, že? 🙂

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 ale tak myslím si, že máš dobře nakročeno 🙂 Minule Ti bylo jak?

misha83
18. dub 2011

@drndapetka Minule bylo všechno na hov.. 😠 . To se ani nedá srovnávat. Špatné výsledky stimulace, hrozný transfer a pořád jsem na to jen myslela. Teď bylo všechno super a i teď jsem daleko víc v pohodě. Si říkám, že zítra budu 10. den, že bych to zkusila, embryjka jsem měla 5-ti denní, takže by to už mělo být jasné ne? Ale co ten pregnyl?

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 no polorozpad Pregnylu je prý okolo 36hodin, dá se to spočítat, jenže....kdo ví, jestli ty počty jsou přesné, když jsme každá jiná 😕 Ty jsi měla taky jen Pregnyl 1500, že jo?

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 takže blastičky Ti zaváděli? A v jakých stadiích?

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 já jen vím, že minule jsem píchala jen Pregnyl 5000 před OPU, testovala jsme 5tý den po ET, takže po Pregnylu jsem měla 11 dní a už to Pregnyl nebyl, byly to těhotenské //, a u toho Pregnylu 1500 by to snad v těle mělo být míň jak 10 dní, ale fakt netuším.

misha83
18. dub 2011

@drndapetka myslím, že to byla časná blastocysta a blastocysta. No těch 1500 se prý drží cca 3 dny, ale u někoho víc, u někoho míň. Tu 5000 bych už mít v sobě neměla, protož to jsem už 16 dní po. Ani nevím, jak Pregnylovka vypadá, jako jestli by to byl jen duch nebo tak něco. Já znám je testy naprosto sněhobílé ☹ .

vodni
18. dub 2011

Čau kočky, jdu vás jen zběžně zkontrolovat a mrknout, jestli nelumpačíte s testama 😎 Vidím, že už o tom přemýšlíte 😀 Jezulka nebo Ami myslím psala, že 1500 má být v těle ty cca 3 dny, ale je pravda, že u někoho je to tak u jiného onak. Kočky, tolik Ježíšků, to bude paráda 😉

misha83
18. dub 2011

@vodni Ha a jsme odhaleny 😀 . No uvidíme, když by tam nic nebylo, tak si můžu říkat, že je brzy a když tam něco bude, tak alespoň budu vědět jak to vypadá 😀. No musím to probrat s manželem 😀.

vodni
18. dub 2011

@misha83 😎 Pregnylka vypadá úplně stejně jako normální //. O to víc to pak myslím s člověkem zamává, když jednu tu čáru vidí mizet (nikdy jsem nezkoušela testovat dřív), tak to zvaž...

misha83
18. dub 2011

@vodni Já vím... Je těžké odolat☹. Minule mě to ani nenapadlo testovat dřív.

kac3nka
18. dub 2011

Ahojte holky. Čtu vás tady pravidelně, akorát teda nemám čím přispívat 😒 , tak teď přidám svou zkušenost s testováním. Poslední Pregnyl jsem píchala v pátek a první test jsem dělala v úterý (a byly tam //...Fotku jsem tady tenkrát dávala. Bohužel to byla Pregnylovka, protože další den už čárka nebyla (sice to byl test 25), ale pak ve čtvrtek už zase 10 a taky už nic nebylo...Poradila bych vám, ať radši s testováním vydržíte, ale je mi jasné, že jste stejně nedočkavé jako já 😀
Hlavně, ať vám to vyjde, moc držím palce!!!

durma
18. dub 2011

@misha83
@drndapetka Ahoj,tak dnes jich zůstalo 4.Ach jo 😠 Jedno se zavedlo - kvalita A1.A tři se zamrazila - kvalita A1 a B.Test si dělám 2.5.2011.

misha83
18. dub 2011

@kac3nka Ahojky, no a co teď plánujete dál?
@durma Tak to držím bojovníkovi moc pěsti, neboj, teď se podaří a pak máte i na dalšího sourozence🙂.

Holky jak jste to měly se sexem po ET? Kdy jste na to měly odvahu?

kac3nka
18. dub 2011

@misha83 jooo, to nevím... 😒 Jsem z toho ještě pořád nějak mimo a mám pořád sem tam špatné nálady, ale zítra jedeme teprve na audit, tak se uvidí. Radši teď ještě neplánuji...
Jo a co se týká sexu, nám sestra říkala, že do oficiálního testování máme být radši bez sexu...

misha83
18. dub 2011

@kac3nka No do té doby se stejně budeme bát☹.

drndapetka
18. dub 2011

@durma ale máš jednoho u sebe to je super 🙂 kdo Ti řekl kvalitu? mě jí nikdy na Unice neřekli? :-O no já jsem to psala, že ten poslední den chudáčci nějak "pocházejí" víc a dny předtím se drží, ale nechápu proč, bu´d ráda, že jich je i tak tolik, jiný holky nemají ani to

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 zkoušela jsem test 3.den po KETu abych se podívala jak ten duch po Pregnylu 1500 vypadá a byl teda větší než ten duch co jsem měla minule 5tý den po ET bez Pregnylu, takže jsem se zalekla, nemá cenu testit 3 dny po Pregnylu 1500, akorát by to vyvolalo plané naděje, což já nechci

drndapetka
18. dub 2011

@misha83 já zásadně nesexuju, po zkušenostech, jedině až po srdíčku, manžel to naštěstí chápe

misha83
18. dub 2011

@drndapetka Mně ji minule taky neřekli, teď mi to řekli. Co se toho sexu týče, tak manžel se bojí víc jak já🙂, ale jen doufám, že se jednoho dne bát přestaneme. Do testu jsme to i minule vydrželi a pak nebyl důvod proč ne☹. To s tím Pregnylem chápu, právě, že toho se taky bojím☹, počkám, výsledek stejně neuteče.

misha83
18. dub 2011

@drndapetka Jinak já myslím, že ten pregnyl na sobě i poznám, minule jsem si říkala, že všechny ty příznaky jsou pozitivní a pak ze dne na den jak mávnutím proutku bylo všechno pryč☹, žádná citlivá prsa, žádná uvanost, prostě nic.

durma
18. dub 2011

@drndapetka Kvalitu nám řekla embryoložka - mladá slověnka.Docela mě to šokovalo,že jich tolik odešlo 😖

misha83
18. dub 2011

@durma jj, taky jsme měli tu slovenku 🙂 .

drndapetka
18. dub 2011

Holkýýý, vy jste mě teda nahlodali s tou kvalitou embryjí 🙂 tak jsme psala email na Unicy panu doktorovi, a hned mi odepsal 😉 Takže hrošík byl při transferu kvality A/1, tedy nejlepší možná kvalita co je, tak mám děsnou radost a už mu věřím, že je zavrtanej můj statečnej bojovník 😵

misha83
19. dub 2011

@drndapetka No vidíš 🙂 , tak alespoň to k něčemu bylo, že jsme tě nahlodaly, super 😀 . Já se totiž nejdřív lekla, že jsi teď z toho nervózni ☹ .

Já po Pregnylu měla hrozně nafouklé břicho, to celkem splasklo, ale prsa bolí dál a možná i víc, snad to je dobré znamení!!! Jinak dneska už 10 😀 , utíká to!

drndapetka
19. dub 2011

@misha83 ahojek, tak já už mám v prdýlce poslední Pregnyl 1500, hurá. te´d počkám tak 4-5dny a zatestuju, možná skočím i na krev , uvidím 🙂

durma
19. dub 2011

@misha83
@drndapetka ahoj,tentokrát mi od OPU břicho tvrdne - něco jako křeče.Mám strach,aby to tomu embryjkovi nevadilo. 😨

misha83
19. dub 2011

@durma S tím já zkušenosti nemám☹.

misha83
19. dub 2011

@drndapetka No já jsem dnes po pregnylu 4. dne, to je teda pokušení. Hele, nemáme se spíš přesvědčovat ať netestujeme, počkej přijde Vodni a dostaneme sprďana🙂.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru