CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka já ještě pletýnku.

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava http://www.chiq.cz/
Je tam víc variant (záložka produkty), pokochej se 😀 já si těma kleštěma málem ucvakla prsty 😅

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava tak já to mám taky přinejhorším posichrované na všech stranách.....mamka pánská krejčí, babička dámská krejčí, manželova teta švadlenka.... 😀

bobecek79
29. zář 2011

@lenceslava jasně,co víc si přát.... 🙂. Aspoň budeš mít doma veselo 🙂 Já jsem vždycky chtěla dvojčátka,tak se mi to třeba splní....

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka no a máš doma matroš?

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka tak super,maminka bude šít pro chlapečka a babička pro holčičku a teta pro Tebe a manžela.. 😀 Budete krásně ladit,rodinko 🙂 🙂

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava však to je sada, v ní vše je - korálky, drátky, struny, kamínky,......buď to můžeš udělat dle předlohy (je k tomu návod pro blbce jako jsem já 😀) a nebo si udělat dle své fantazie svou variantu . Potřebuješ k tomu pak jen štípací a kulaté kleště - to má doma snad každej chlap v nářadí, ne 😕

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka já to až tak nestudovala. A věř žen každej chlap doma kleště nemá!! Já si je musela koupit 😀

drndapetka
29. zář 2011

@bobecek79 😀 no ještě že nešije druhá babička, nevím pro koho by to dělala 😀

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava tak každá správná žena činu doma kleště má 😎

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka tak by jsi měla ještě jednou dvojčátka 😀

drndapetka
29. zář 2011

@bobecek79 huš, nestraš 😀 dvě děti budou stačit 😵 chtěla jsem kdysi ( ve 20ti letech) děti tři, ale na to už si asi netroufnu 😝

betysek
30. zář 2011

@drndapetka Ale prosím Tě, ještě Ti není tolik. Teď dvojčátka a až trochu povyrostou, tak třeba se rozhodnete ještě pro jednoho sourozence. 😉

drndapetka
30. zář 2011

@betysek spíš asi ne.....jednou jsem si řekla, že děti jen do třicítky, po třicítce už nene, takže jedině, že by byli jen 2 roky po sobě 😉

drndapetka
30. zář 2011

@betysek za 90minut mám volat a je mi zle víc jak včera před OPU 🙄 proč se nedá volar dřív, chjooo ☹

drndapetka
30. zář 2011

@betysek zle myslím psychicky, fyzicky se cítím daleko líp jako včera 😉

kac3nka
30. zář 2011

Holky, moc vám tady všem držím palce a myslím na vás 🙂

lenceslava
30. zář 2011

@drndapetka neboj bude to ok

bobecek79
30. zář 2011

@drndapetka dobré ránko 😉 ,zvládneš to neboj. Já taky musela zvládnou telefon i když nervy byly a pořádné.....první dva dny vyšly na víkend,tak to musel vyřídit manžel,já nebyla schopna.. ☹ . Držím palečky!!!!!!!!!

ivetule
30. zář 2011

@drndapetka neboj jsou to určitě bojovníčci. 🙂

drndapetka
30. zář 2011

@bobecek79 o tom víkendu Ti volali cca v kolik hodin?

lenceslava
30. zář 2011

@drndapetka peti mě volali v so až těsně před druhou a v ne už po desáté.

drndapetka
30. zář 2011

@lenceslava před druhou? 😕 no to se asi zítra zblázním 😝 kdo to má tak dlouho vydržet 😠

lenceslava
30. zář 2011

@drndapetka to mi povídej,ale třeba ti zavolají už dopo.

betysek
30. zář 2011

@drndapetka Taky jsem chtěla 2 děti do 30 let. Nakonec jsem měla Eli 2 měsice po třicítce a teď , jestli to dopadne, tak další v 34. Mě volali minulou sobotu taky kolem 14 hod a v neděli asi o půl desáté. Myslím, že embyoložka říkala, že volají tak od půl desáté do půl druhé.

betysek
30. zář 2011

Já si dneska připadám, jako kdybych na žádném IVF nebyla. Nic nebolí, nervová ní mě taky nějak opustilo, tak nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Už jsem najela na normální režim, dnes jsem šla dokonce i se psem na procházku, nesmím se proecnout před manželem jinak bude nadávat. Mám nakázáno odpočívat až do příštího týdne. I prádlo mi zakázal prát.

lenceslava
30. zář 2011

@betysek jé zrovna peru 😉 teda pračka. je dobře že jsi v klidu.a bolet tě nic taky nemusí. 😉

betysek
30. zář 2011

@lenceslava Ono spíš manželovi šlo o to věšení na šňůry na zahradě, abych se nemusela natahovat. Že prý to mám vyprat o víkendu a on to pověsí. Nevím, jak bude nadšený, až bude věšet 5 praček prádla, když už jsem týden neprala. 😉 Myslím, že když bude pořád chtít, abych se šetřila, tak teprve uvidí, co všechno jsem stíhala. 😉

bobecek79
30. zář 2011

@drndapetka řekli mě,že budou volat do půl druhý. V sobotu kolem 12.15 a v neděli v 11.30.

lenceslava
30. zář 2011

@betysek jo tak to jo,já taky nevěším.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru