CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
29. dub 2009

Lucifirku mě krev dopedla dobře takže už ani langerin neberu a spermio je o trošku lepší ale jsme rádi i za to měly jsme strach aby to nebylo ještě horší vše se prostě o trošku zvedlo a největší radost máme s morfolky ta nám z 5% ztoupola na 8% není to moc ale i za to jsme rádi 🙂

lukza
29. dub 2009

jj svatba se blíží ale už se moc těšíme sice mám trošku strach ale to je asi na místě né s toho že bych se nechtěla vdávat ale stoho jak to všechno dopadne abych třeba nespadla atd.ale aji kdyby aspon bude sranda že 😀 😀 😀

jarkabilik
29. dub 2009

lukza moc změna nicku to není a myslím si že si zvyknem jak nás nebude více měnit tak to nebude taková věda 😀 jinak neboj určitě v ten den D vše dobře dopadne 😉 jde o to si to pořádně užít budeš princezna a vše se bude točit kolem tebe...je to moc příjemné, já bych do dalšího pokusu šla hned ítím se v pohodě jen ta kotrola a peníze chybí 🙂

lukza
29. dub 2009

Jarkobilík moc děkuji uvidíme jak vše dopadne už se to krátí nejdřív furt mi to připadalo že je toi za dlouho a jaksi to začalo utíkat 🙂

lucifirek
29. dub 2009

lukza,tak to je super,že už nemusíš brát léky a že spermio je lepší,každé procentíčko navíc je dobrý,i když oni i tak říkají,že je to málo. Myslím,že je to dobrý.
Tak to jsem na tebe zvědavá,jaké budeš mít šaty a tak,třeba pošleš fotečku aspoň třeba na mail. Pro nás to bylo strašně hezký den,všichni z toho byli víc nanervy než my. My jsme se pořád jen řechtali s manžou. Nakonec to všechno proběhne v pohodě.Taky jsem měla strach a člověk řeší každý detail,ale pak to tak opadne a je ti to uplně jedno, jseš ráda,že se všichni baví a tak. 😉
Tak já byla na tanečkách,jak jsem dlouho nebyla,tak jsem se motala jak vítr v bedně. Už za sebou budu mít brzo dva měsíce od negativního testu,toto utíká,já bych šla hned na další.

zuzuza
29. dub 2009

Ahoj holky, tak kdo ted co bude podstupovat nejdříve z nás? Já budu mít ket zač. července, pokud to přežijí zmrzliny🙂, kdo bude předemnou a po mě?

lukza
29. dub 2009

Lucifirku to víš že pak pošlu fotečky ale jak píšeš mailem je to jistejší.ty jo to teda utíká že už tak dlouho je to co jsi měla špatný pokus já budu pokus řešit po svatbě po jedné stránce se těším po druhé mám strach ale to zatím nějak neřeším.opatrujte se a zítra přeji krásný den 🙂
Zuzu uvidiš že se rozmrazí možná nějaký nepřežije ale vždy něco zustane uvidíš mě poprvé ze 3 se rozmrazily 2 a podruhé z 2 přežil 1.a to si myslím že je hezké

lucifirek
29. dub 2009

lukza,já se také bojím toho neúspěchu. Přála bych si,abych se od toho oprostilaa přestala bych nad tím přemýšlet, ale to bohužel nedokážu,momentálně je pro mě život bez mimi takový nenaplněný a nějak se s tím nedokážu smířit.
Možná,kdybych to neřešila,tak by se třeba zadařilo. Ale to jsou samá ale.....,nebo kdyby....
Všichni kolem říkají,užívej si,buď ráda,že nemáš starosti,my bychom si to teď užívali,říkají,my vám závidíme,že máte klid a tak......blablabla. Ale pro mě to moc útěcha opravdu není.
Já jsem asi takový divný člověk. Jednu chvíli jsem strašně ze všeho nadšená,vysmátá jak živel,že se ostatní divý. Ale druhý den si připadám nepotřebná,že nic neumím pořádně,nebo nejsem v ničem vyjmečná,dneska mi to třeba na tancích vůbec nešlo,styděla jsem jaký jsem nemehlo a jak vypadám (myslím postavu) a jsem bohužel taková,že se uzavřu,jsem smutná a deprimovaná. Místo toho,abych se vyhecovala a něco se svým životem udělala.

lucifirek
29. dub 2009

já se omlouvám,teď jsem si trochu vylila srdíčko.
Přeju krásný večer všem.
Ještě že vás tu holky mám.

kveta
29. dub 2009

Vieš, Lucifirku, k čomu sa môžeš vyhecovať a čo môžeš urobiť so svojím životom? To, či budeš mať bábo, to okrem IVF moc neovplyvníš... Ja si hovorím, že keď dokážu počať ženy pri znásilnení a pri tom si veľmi želajú, aby nepočali, tak prečo moje drobné emócie cez IVF by mali negatívne ovplyvniť hniezdenie?

Ten pocit smútku a zbytočnosti života poznám, ale teraz mám dobré obdobie /ťuk ťuk ťuk/ a mne osobne naozaj pomáha to užívať si bezdetnosť, pri čom si hovorím, že si ju užívam dočasne, kým bábo príde. Aby som si nevyčítala, až bábo príde, že som si neužívala bezdetnosť, keď som mohla. Mimochodom ak Ťa deprimujú takéto rady ľudí s deťmi, tak im na rovinu povedz, aby Ti takéto veci nehovorili, že s tým máš v sebe problém. Mne napr. dnes kamoška popisovala problém s tehu ségrou a uprostred popisu jednej pre mňa citlivej tehu záležitosti som ju jednoducho požiadala, aby toto preskočila, a bolo to. Mňa to nezranilo a aj tak sme sa dobre porozprávali.

Veľmi mi pomáha snažiť sa nemyslieť na depresívne otázky /prečo práve ja, aký zmysel má život bez detí, atď./ a vedome si robiť program tak, aby som mala kopec radosti v živote - aspoň tie drobné radosti každý jeden deň.

Uzavretie sa - to poznám. Ke´d som smutná, nezdvíham ani najbližšej kamarátke, ale to je moja blbosť a snažím sa takéto uzatváranie sa do seba obmedzovať, lebo to vedie len k ešte väčším depkám.

Dva mesiace po negatívnom teste som bola ešte parádne rozbitá. Byť Tebou, tak sa chválim za to, čo zvládaš. Napríklad si frajerka, že si už dva mesiace po negatívnom teste zašla tancovať. K tomu Ti gratuľujem, lebo viem, koľko energie to od človeka vyžaduje. A mne stačí v aerobiku vynechať len tri týždne a už cvičím ako mentálne hendikepovaná...

😉

Lucifirku, neospravedlňuj sa, že si si vyliala srdiečko. Myslím si, že na to túto tému máme...

Nebuď na seba taká prísna. Svoje telíčko si týrala injekciami a podstúpila si niečo, čo väčšina ľudí by nezvládla. Skús o tom, čo všetko si podstúpila, povedať nezainteresovanému človeku a uvidíš ten úžas v jeho očiach. Lebo Ty si výnimočná. SI výnimočná. Iné radšej muža opustia alebo sa vyspia s cudzími chlapíkmi len aby sa vyhli IVF. A čo si urobila Ty? Išla si do toho ako bojovník. Tak ako my všetky.

jarkabilik
30. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 vidím že jsem tady dnes mezi prvními 😀
lukza a než se nadáš budeš mladá paní 😉 to příjemné vždy rychle uteče 🙂 nepříjemné se vleče 🙂

jarkabilik
30. dub 2009

lukza tak to nám s podivem zůstali na zmarzení 2 a 2 i přežili na ket 🙂 jen to dopadlo jak by člověk zrovna nečekal

irminka
30. dub 2009

ahojte holčiny, zdravím všechny a přeji hezký den. Konečně, že je čtvrtek a zítra vooooolnoooooo, paráda...

jeany
30. dub 2009

Ahoj holky
Irminko, taky jsem moc ráda, že dnes naposled tento týden v práci a zítra se můžu pořádně vyspat. 😀
Luci, takové nálady, jak píšeš, taky znám. Taky si někdy připadnu, že mi nic nejde a z toho jsem zase veselá. Moje změny nálad mně pěkně štvou, ale ovlivnit se to nedá. Ale ty jsi šikulka, všechno tak pěkně zvládáš. Kveta má pravdu, kdyby jsi to někomu říkala, co to všechno obnáší, lidi by žasli. Já tě obdivuji, že se na další pokus těšíš, já to spíš protrpím. Že bych byla šťastná u stimulky, říct nemůžu, ale jsem ráda, že to s vámi můžu tady probrat.
Tento víkend má být krásně, tak si to holky všechny užijeme, ne? My jedeme v sobotu do Brna, podívat se po obchodech a bylo by potřeba trošku obměnit šatník. 😀 No a chceme zajet do Olympie do kina,. Chtěla bych vidět film: Líbáš jako bůh. Viděli jste to někdo? Jinak mi včera ségra donesla 2 DVD Tudorovci. Já jsem neviděla ještě ani díl a na jednom DVD je asi 10 dílů. Takže jak se budu někdy nudit, mám o nudu postaráno.
Lukza, změna mi vůbec nevadí. Je to docela podobné a tak si lehce zvyknu. Svatba se ti blíží a ten strach jsem měla taky. Jé teď jsem si vzpoměla, že právě dnes máme 4 výročí svatby. Večer udělám prima večeři a trošičku to oslavíme.

jeany
30. dub 2009

Kvety, moc se mi líbilo, jak jsi psala, jak to teď bereš, že si užíváš dočasně bezdětnost. Tak jsem nad tím přemýšlela a vzala jsi to za správný konec. Já si to teď taky budu říkat. Ono to pomáhá. Ještě, než půjdu do dalšího pokusu, tak si to ještě užiju, protože pak už by to mohlo konečně vyjít a klid nebude, že. 😀 Sice já jedno dítě mám, ale to je už takové velké a samostatné. Ona mě už nepotřebuje tak moc, spíš mi pomáhá a spíš si sednem a poklábosíme. Už je taková dospělácká. Vlastně další dítě by bylo zase jako jednináček, protože dcerka už bude mít jiné zájmy, než hlídání a hraní si ze sourozencem.
Nemyslím si, že jen děti jsou smyslem života. I když pro každého je smyslem asi něco jiného. Ale děti nám dopomáhají ke šťastnějšímu životu. Bez nich je to smutné.
Jinak jak se máš? Co plánujete na víkend? Pojedete někam na výlet?

irminka
30. dub 2009

jeany: film Líbáš jako Bůh je fajn, byli jsme na něm s manžou také v Olympii a fakt jsme se zasmáli. Je to odpočinkový filmeček.

kveta
30. dub 2009
irminka
30. dub 2009

kveta: ty umíš fakt potěšit. S tou čokoládkou je to výborný nápad, hned bych si ji dala 😀

jeany
30. dub 2009

Kvety, tak si ten váš víkend pořádně užij. Tango se mi moc líbí, já ráda tančím, ale manža vůbec. Je fotbalista a ti celkově asi špatně a neradi tančí. Když jsem mu jednou u tance, kdy mi šlapal na nohy říkala, že to neumí, tak mi odvětil " všechno přece nemůžu umět". A tak to moc neřeším. Je jinak velmi šikovný, umí všechno udělat a opravit, ale když si chci na zábavě zatančit, tak jdu se švagrem.
Já žehlila v pondělí asi 3 hodinky. Měla jsem to naskládáno za 2 týdny, bylo toho požehnaně, ale taky si k tomu pustím tv a sleduji třeba kriminálky. A to pak to žehlení tak moc nevnímám. 😀
Na tu čokoládu jsi mně taky navnadila. Já se dnes po ní v obchodě kouknu a koupila bych ji manžovi a sobě a dcerce na to naše výročí. Já musím na výročí kupovat něco i dcerce, protože ona to pak špatně nese. Takže na Valentýna kupuji bombošku nebo něco manžovi i dcerce a ona mi vždy taky něco dá. Je to u nás sranda, co.

irminka
30. dub 2009

jeany: tak to já moc nežehlím. Pořídili jsme novou pračku, vedle toho máme sušičku a to je vám výborná věc. Pokud se to vystihne a po dosušení se prádlo vytáhne, tak si to hezky poskládám a 90 % věcí se nemusí žehlit. Ručníky jsou krásně nadýchané, prádýlko voňavoučké a také ta vůně déle vydrží. Hodně lidí se mě ptá, v čem peru, že to tak hezky voní, ale já si myslím, že je to tou suškou....

kveta
30. dub 2009

Jeanny, tie Vaše oslavy v trojici sú milé... Ešte že máš tolerantného manžela. 😉

kveta
30. dub 2009

Irminka, závidím. Tú sušičku ste kúpili v Čechách? A dostať u Vás aj tie náplne s vôňou do sušičky?

irminka
30. dub 2009

kveta: sušičku i pračku jsme koupili přes internet v čechách, je to set a vyšlo to kolem 27 tisíc, kdyby jsme to koupili normálně v obchodě, byšlo by to až o 5 tisíc víc. Je to už ale skoro rok a ceny jsou ted jinde, vyšlo by to ted i laciněji. A ty vůně mám, ale nepoužívám je, teda jenom sem tam. Opravdu stačí jen prací gel + aviváž a krásně to prádlo voní....

jeany
30. dub 2009

Irminko, já suším prádlo venku, tedy, když neprší, jinak nahoře na chodbě. Prostor na to je. O sušičce jsem jednu dobu taky uvažovala. Zatím finance nejsou nazbyt. I když nejlepší je dát sušičku nad pračku, ne? Tak to máš ty? Někde jsem četla, že sušička spotřebuje hodně energie, ale asi záleží v jaké třídě to je, protože áčkové, by měli brát energie míň. Jinak se snažím prádlo do koše skládat a to se pak taky lepší žehlí. Taky je lepší to vyžehlit co nejdřív, než to přeschne, že. Ale když se někdy nechce, co dělat. 😀

irminka
30. dub 2009

my máme pračku a vedle toho sušku, manžílek my to hezky vytvořil,že to mám hezky vyvýšeno a nemusím se klonit 🙂 .Jo, je pravda, že suška víc žere, ale máme je obě dvě, teda pračku i sušku A třídy, tak snad je to v pohodě. Ale ted, když je hezky tak také suším na zahradě, ale když je potřeba něco narychlo, tak to hodím i ted so sušky.
Prostě, jsem s tím moc a moc spokojena a kdyby přišlo to mimísko , tak budu prát a sušit jako zběsilá 😀 😀 😀 😀

zuzuza
30. dub 2009

Ahojky holky,

květi, moc pěkně jsi to vše napsala🙂

Jdu vás dnes jen na skok pozdravit, za chvíli končím a valíme zase až do neděle na naši chatu na přehradu, už se těším, budeme tam až do neděle a v sobotu s sebou bereme přes noc matinku, abysme ji taky někam vytáhli. Dneska budem opíkat špekáčky, to bude něco a taky bude po dietě:(, tak se mějte všecky moc moc pěkně, užijte si prodloužený víkend a v pondělí na viděnou🙂

papa kočky!

irminka
30. dub 2009

ahoj zuzi, na chatě si to užijte, také přeji hezký víkend

jeany
30. dub 2009

Ahoj Zuzy, taky za chvíli pádím z práce. Měj se pěkně a ať vám vyjde počasí, ale to vyjde, má být krásně. Jakou dietu, ty žádnou nepotřebuješ. V pondělí sem zase mrkni, jo. 😀
Irminko, ta sušička je určitě dobrá věc, to věřím. Co budeš dělat o prodlouženém víkendu ty? Jinak chodíš do práce nebo jsi doma na neschopence?

luciiiie
30. dub 2009

Zuzi hezkej víkend...pěkně si to užijte....
Květo to se pejsek má...tý jooo masáž....to ten náš by paní masérku asi sežral a to je to jorkšírek 😉
Irminko opatruj se...yummick taky...těším se na dobrý zprávy.
Jinak všechny zdravím...jeany, lucifírek, kveta, zuzuza, však vy víte... 🙂

jeany
30. dub 2009

Luciiie, jak se máš? Už jsi tu delší dobu nebyla. Škoda, že ti nevyšlo přijít na srazík, tak snad příště, ne? Plánujeme to s holkama na 11.7 v sobotu. Jinak kdy ty začínáš dál pokračovat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru