CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
5. kvě 2009

Macinto posílám ti to, ale teď se mi zase 2 zprávy vrátily. Popis tam máš taky. Tak ať nás poznáš až přijdeš příště na srazík. 😀 Jinak já to mám dále v plánu tak, že v srpnu bych mohla zobat Marvelon a v září začít se stimulkou. Bude nás v tomto období asi víc, se mnou bude i Lucifírek a uvidíme kdo další. Ale snad holkám - Zuzuza a Luciiie už vyjde ketík. 😉
Holky taky přeji dobrou chuť. Já už mám po jídle, dalo se to. Zítra mám Boloňské špagety se sýrem, to bude lepší.

jeany
5. kvě 2009

macinto, ještě jsem ti posílala další fotky, ještě by tam měla být Kveta, prcekpet a Vladis. Bylo nás 7 a 2 miminka. 😎

macinta
5. kvě 2009

Už jsem viděla i Vladis a Kvetu i Prcekpet 🙂
Tak to vidíš, jak nám to všechno rychle utíká 🙂 Letos se to určitě povede 🙂

kveta
5. kvě 2009

Tak ja som bola na tej stránke s receptami, neodolala som a práve sa mi v rúre pečie orechovo-jablková bábovka. Prekvapenie pre manžela na večer... 🙂

jeany
5. kvě 2009

Macinto, už by se to mělo povést a nám všem!!! Snad letošní rok bude pro nás úspěšný. Jsem moc zvědavá kdo z nás to tu prolomí a kdo se dále bude připojovat do řad těhulek.

macinta
5. kvě 2009

No začíná Yummnick a Ivule... 😉
Ahoj Kveta.

jeany
5. kvě 2009

Květy, nahlédla jsem na ty stránky a je tam dost inspirací. Já mám hodně emailů s recepty, dost známých mi to posílá. Já dělám olejovou mramorovou bábovku, je to takové rychlé a znám to zpaměti. Zítra mám v plánu, že jak přijdu domů, udělám palačinky s jahodovou marmeládou a šlehačkou. To se pak zakulaceju, co a říkám si, kde jsou má předsevzetí o shazování. Já se raději nevážím. Horší bude až nezapnu kalhoty. 😝

jeany
5. kvě 2009

Jo první je Ivule a Yummick a pak už Zuzuza, že Zuzy. 😉

macinta
5. kvě 2009

taky už se na Unicu docela těším...je to už tak dávno, co nám řekli, že se to nepovedlo 😎

iveta11
5. kvě 2009

Ahoj holky,
zdravím vás po delší odmlce. Je mi sem trochu blbé psát, když už možná ani mezi vás nepatřím. Ale stále vás pravidelně čtu a všem snažilkám držím palce. Mé těhu zatím probíhá s celodenníma nevolnostma, takže nic nového.

IVULE, nevím, jestli uděláš dobře, že chceš místo testu jít na sono. Kdyby na krev, to by bylo v pořádku. Ale obávám se, že na sonu Ti tak brzy nic nezjistí. Za tak krátkou dobu tam asi nebude nic vidět, tak ať nejsi třeba zbytečně zklamaná. Vždyť holky už tady psaly několikrát, že na první sono se jde až za 14 dní po pozitivním testu.
I já jsem byla poprvé na sonu v 5. týdnu a dr. mi říkal, že je zázrak, že tam už vidí váček /srdce ještě vidět nebylo/, že v tak ranném těhu to ještě vidět nebývá. A ty chceš jít už po 2 nebo 3 týdnech? Test nebo krev je daleko jistější.

IVULE a YUMMICK - byly jste v prosinci bojovnice zároveň se mnou a moooc vám držím palce, ať už to vyjde!!!

jeany
5. kvě 2009

Ivetko 11, nemusí ti být blbé sem psát. Vždyť pořád patříš mezi nás, no ne? Já osobně jsem ráda, že vím, že i přirozeně se může podařit. Jen nám častěji napiš jak ti je a jak se cítíš. Kolikrát jsem si na tebe vzpoměla. Já moc nevěřím, že by se nám to mohlo přirozeně povést, ale ty jsi pro nás příkladem, že to přeci jen někdy může vyjít.
Tak hlavně ať je mimi zdravé a informuj nás, jo. 😉

jeany
5. kvě 2009

A už tu dlouho nebyla Lenulinka. Jak se Lenuli máš? Co tvoji kluci?
A taky tu nebyla dlouho Marci 19. Jak se máš? Kdy se chystáš do dalšího boje?

luciiiie
5. kvě 2009

Ahoj holky,
Janičko oni ti brali dvě ampulky krve na tu genetiku, když píšeš, že je jedna v pořádku a druhou ještě nemají??? Taky si tam musím zavolat a mám zas takovej divnej pocit - co když bude něco zle??? 😒

jeany
5. kvě 2009

Luciiie, zdá se mi, že brali jednu ampulku, ale asi z toho dělají dvě vyšetření. Aspoň tak jsem to pochopila. Zavolej, uvidíš, že to bude dobré. Já se taky děsila, ale snad to bude taky dobré.

jeany
5. kvě 2009

Tak holky já už pádím z práce, jdu dnes na masáže a už se na to moc těším. Je mi pak po těle dobře a nebolí záda, jsem jak nový člověk. Tak zatím ahojky 😎

irminka
5. kvě 2009

já chci také poslat fotečky at při příštím srazu vím, která jste která....Děkuji 🙂

luciiiie
5. kvě 2009

Genetika je negativní....vše je v pořádku...ufffff.... 🙂

irminka
5. kvě 2009

no vidíš luccii, jši šikula 🙂

luciiiie
5. kvě 2009

měla jsem strach, ti povím... To netuším, jak by se to asi dál řešilo.... Jak jsem si tam volala a zvedla mi to sestřička Zuzka, tak jsem si ji úplně vybavila a nějak se mi tam po nich zastesklo nebo co 😀 Jsme tam vlastně byli skoro pořád 😉

irminka
5. kvě 2009

tak tedka máte co v plánu?

irminka
5. kvě 2009

ahojte, valím domůůůůů, papík

kveta
5. kvě 2009

Irminka, ja mám v pláne aspoň trocha z tej bábovky nechať manželovi, ale je to boj... 😀

Luciiie, gratuľujem k dobrej genetike.

lucifirek
5. kvě 2009

Ivule,musíš tomu věřit.
aho macinta,to víš,srazík byl super. Tak snad příště dorazíš. 😉
Kveta,tak to jste si užili krásný víkend,že .Je to už trošku lepší. No já tomu sportu moc nedám. Jednou týdně tance. A ty jsi měla zdravotní problémy,tak to se bere v pohodě,já jsem jinak strašně líná. ☹

luciiiie
5. kvě 2009

Díky Kveta 🙂 Ty jo, takovou bábovku bych si taky dala...celulitida neculitida 😀

lucifirek
5. kvě 2009

Iveta11,tak to se neboj,nás to tu povzbudí,samozřejmě mezi nás pořád patříš. O tom nepochybuj. 😉
To mě mrzí,že je ti pořád špatně,ale na druhou stranu,jsi za to určitě vděčná,co bychom za to dali,že 😉 ui když je to asi dost nepříjemné.
😉

lucifirek
5. kvě 2009

Ahoj Luciiiie,tak to je super,že to dopadlo dobře.

lukza
5. kvě 2009
lukza
5. kvě 2009

Ahojky Kočky tak naše boncusicka má s krve potvrzeno těhotenství už jen musí počkat na UTZ konečně snad tu smulu prolomila moc ti gratuluji a od srdce ti to přeji a držím pěstičky na celých 9 měsícu at se bobci nebo bobek drží zuby nechty.
ostatní moc zdravím

zuzuza
5. kvě 2009

Ahoooj holky,
tak až ted jsem se sem dostala, byla jsem s knížkama na prodejní akci, zmrzala jsem tam od desíti do půl 4, pak mi ještě ujel bus, no hnus...

Lucii,, super, že genetika vyšla dobře!!!

Ïvetko11, moc moc držím pěsti, aby vše pokračovalo tak, jak má.

Ahooooj macinto, jeany,lukzo🙂

Jojo holky, už se zase za chvíli bude něco dít, já budu mít př. víkend výročí, 2 měsíce od nega testu a pak už jen měsíc a jde se na KET....

kveta
5. kvě 2009

Boncusikovi posielam jednu tichú ale obrovskú predbežnú opatrnú gratuláciu. 😕 Ty jo, snáď konečne prelomí tú svoju vlastnú smolu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru