CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
2. črc 2010

@natulaaa
@drndapetka no ja mam napsany pichani od 25.6. do 15.7., posledni mam den pred kontrolou UTZ a pak se asi uvidi, co uvidi na UTZ 😀 😀 😀
a mam napsany Diherelin, Puregon... to je zatim to, co vim a co si mam pichat... o dalsich injekcich zatim nic nevim... myslim, ze to mi vsechno budou rikat az po kontrole a tak nejak postupne 😉

drndapetka
2. črc 2010

Holky dívala jsem se teď na nějaký videa na youtube, kde si ženský píchají injekce na přípravu IVF a jde mi z toho husina, já to prostě sama nedám, manža je moje poslední záchrana 😀

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka jinak vsechno je OK. zadne nevolnosti nemam. jen se mi zda jako bych mela mirne nafoukle brisko, ale ted mam MS a to mam u MS vzdycky, takze vlastne ani nic 🙂
... vubec nevim, jake jsou u tech injekci vedlejsi ucinky... radsi jsem si to ani necetla. nechala jsem to precist jen manzela... ja se znam... ja bych zas vsechno mela 😀 😀 😀

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka FAKT JE TO PICHANI V POHODE!!!

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka divala jsem se na tvuj blog... ale ty tvoje popisky jsou u Heliosu... ty jsi byla pred tim v CARu Helios?

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 Jojo, byla, ale nic jsme tam nepodstoupily.....Proč? Slyšela jsi o Heliosu něco, nebo jsi tam taky byla?

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka nene jen jsem tomu v tem blogu nerozumela vis. 😉 nas prvni CAR je Unica... nikde jsme predtim nebyli ani nic nezkouseli... nasli jsme si to proste na netu a bez nejakych referenci nebo doporuceni jsme to s nima zkusili a musim rict, ze jsme teda moc spokojeni 😀

natulaaa
2. črc 2010

holky tak já se píchání nebojím vubec a at klidně opuchnu nebo cokoli,já se jen bojím,abych nějaké vajuchy vubec vyseděla 😀

pampeliska36
2. črc 2010

@natulaaa vsechno bude, neboj!!! ale postupne 😉

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 Jako v heliosu první pohovor super. mladá příjemná mudra, která nás do ničeho nenutila, dala nám ještě čas na to, aby jsme se snažili přirozeně. pak šel manža na kontrolní spermio a to oprti minulým výsledkům byla příšerné, navíc jsem se dozvěděla, že paní doktorka tam už nedělá a chtěli mě objednat k někomu jinýmu a já si řekla, to teda nééééé, nebudou si mě takhle přehazovat jak žrádlo. Navíc v krvi jsem měla lehce zvýšený prolaktin a mudry mi na to nic nedala-řekla mi do tel., že to prý může být ponocováním nebo vínem, kráva 😠 A na upravená cyklu / po revizi se mi strašně prodloužily) mi dala Duphaston, který mi vůbec nepomáhal, protože je moc slabej, jak mi vysvětlil mudr v UNICE. A mudra se dušovala , že mi po něm bude chodit mrcha jak hodinky po 28 dnech a jestli né, tak jsem těhotná-prdlajs 😠

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka teda to byl pristup, co? je pravda, ze na unice se ti doktori stridaji, ze nemusis byt jen u jednoho doktora... ale ja jsem mela zatim porad jen stesti na frgalu 🙂 a to jsem tam uz byla nekolikrat... ale pristup je tam prej u vsech super!

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 Dneska jsem 40DC a kdyby mi ve středu nedali Agolutin na vyvolávání, tak mrchA nedojde snad nikdy!!! takže takový přístup je v Heliosu. 😀

Na druhou stranu v Unice mi první konzultace připadala zas taková hrrr.....Ale na druhou stranu proč dál čekat, když se snažíme už 3 roky, máme za sebou 2 nepodařené těhu a mimi nikde, že 😒

pampeliska36
2. črc 2010

... tak uvidime, kdo mi nakonec ty mimina udela 😀 😀 😀

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka tak nase prvni konzultace byla taky dost Hrrrrr.... ale dal nam dostatek casu na rozmyslenou a take na prirozene snazeni a taky na brani leku, aby se moje hodnoty dali do kupy... takze jsme nakonec na takovych konzultacich byli trikrat 🙂 pro me byla asi prvni sok, ze nam to jinak nez umele nepujde... ja na te prvni konzultaci nevedela ani, co je to IVF 😀 😀 😀

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 Počítáš s dvojčátkama jo? 😀 no já si to pořád nějak nepřipouštím, nějak cítím, že se povede jen jedno mimi...jestli teda povede 🙂

pampeliska36
2. črc 2010

holky jdu chrnet... dobrou noc 🙂

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka uvidime... budu rada i za to jedno vysnene 🙂 ale to asi kazda! rozhodne jsme se s manzou domluvili, ze si nechame dat dve embryjka

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 tak to já na první konzultaci věděla vše, měla jsem to nastudované, a byla jsem skálopevně rozhodnut, že na IVF půjdu ( dem)....ale až tak září -říjen....nakonec ale pan doktor tak dlouho žvatlal, až manžovi to bylo jedno a řekl, že tedy hned teď 😀 Opravujeme totiž te´dka byt, takže se to moc nehodí, ale nějak to dáme 😉

natulaaa
3. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 ,už mi totálně hrabe ,zdálo se mi o FSH 8,4 furt jsem dokola opakovala to číslo,no magor 😀 😀

natulaaa
3. črc 2010

Holky kukněte co mi doporučila jedna kočka 😉 😉 ,objednávám http://www.kotvicnik.cz/index.html,měla hodnotu FSH 15,5 a po užívání 3,5 ,ona neví,jestli to jen ta bilina spravila,ale něco určitě joo 😉

mufinka0
3. črc 2010

@drndapetka Peti,..max 14 dní budeš píchat Puregon - to jsou ty hormony!!! Co dál ti nasadí to vážně nevíme!! Ani jedna z nás před hormonama nepíchala žádné injekce, proto jsme ti to řekli. Já měla třeba na zastavení funkce vaječníků místo injekcí sprej do nosu a pampeliška má na to asi injekce. Chápeš? Já nemůžu vědět co ti na zastavení funkce vaječníků napsali, tak proto jsme ti řekli max. 14dní,... a hormony na folíky budeš opravdu píchat max. těch 14 dní! 🙂

mufinka0
3. črc 2010

@drndapetka Podle toho co mi vysvětlovali, tak nejdříve potřebují úplně stopnout činnost vaječníků, já na to měla před stimulkou sprej do nosu a pampeliška má injekce. Pak , asi 2-3 den cyklu začne píchat Puregon, a pokud má tak i menopur. Proto Pampeliška bude píchat delší dobu, chňápeš?? Já píchala jen 8 dní třeba a po OPU jsem místo injekcí které dávají v Unice měla jen tobolky na zavádění... Takže v Unice to je jinak a píchat zřejmě budeš déle...ale nevím...Lenceslava taky tolik nepíchala. To je hrozně individuální! Uvidíš, že až skončíš tak se ti po těch injekcích bude ještě stýskat!! 😀

mufinka0
3. črc 2010

@natulaaa Ty jsi blááázenn... Proč si Natul tolik ubližuješ?? Chápu že nemůžeš za to co se ti zdálo, ale stejně... Já ti fakt radím bylinky konzultovat s UNICOU!!! A hlavně během stimulky!! V těhotenství se byliny nemají užívat! A v organismu jistě zůstávají nějakou dobu, takže aby ses stihla vůbec očistit než by ti dali dovnitř embryjka.. 🙂

natulaaa
3. črc 2010

Mufi ale pochop,že chci proto abych měla výsledky co nejlepší udělat vše a přece bylinky nemužou ublížit,mi říkala homeopatička,když jsem k ní tehdy chodila,že byliny a homeopatika v ničem nevadí ale nesmím je pít denně a po dlouhou dobu,právě jen občas.Vždyt na emiminu co znám holky tak pijí kontryhel a taky se snaží otěhotnět nebo už otěhotněly,tak to prostě přestaly pít,ale já mám celý jeden cyklus do ms a pak celý jeden cyklus s HAK,takže myslí,že času mám ještě hafo než začnu vubec stimulovat,A za to,že se mi to zdálo fakt nemužu,to bylo z toho,že jsem o tom mluvila včera

pampeliska36
3. črc 2010

dobre ranko kocky 😀

kveta
3. črc 2010

@natulaaa Neblbni s bylinkami. Homeopatička nehovorí pravdu, že byliny sú neškodné... mnohé vedia spustiť potrat... aj také bežné ako oregáno, mäta a podobne...

pampeliska36
3. črc 2010

uz mam za sebou rano nakup v kauflandu, rano snidani s manzelem na balkone, prectene noviny a kaficko.... jen kurna k te vode nemuzu jet 😒 ale co nevadi, hlavne ze vsechno bezi podle planu 😀

natulaaa
3. črc 2010

Květi já vim,že když je bylin hodně nebo se pijí furt,tak mužou ublížit,to je jasné,ale přece jedna bylina,kterou si sem tam uvařím,ublížit přece nemuže néé,vždyt si sem tam uvařím mátu ,heřmánek mi to chutná,to mi přece nemuže ublížit néé

mufinka0
3. črc 2010

@pampeliska36 ahoj,..tak se zšpuntuj a šup na koupák!!! 😀

pampeliska36
3. črc 2010

@natulaaa no nevim. ja bych to taky radsi konzultovala s unicou jak pise mufinka 😉 clovek fakt nikdy nevi...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru