CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
18. črc 2010

@pampeliska36 Jo to je uplně normální,..ale nebolí to, že ne?..Holky z toho mají strach a já ho samozřejmě měla poprvý taky, ale nic to není. Jen buď na sebe opatrná a moc nedivoč, ať ti ty folíky nepopraskají 😀...Nééé, dělám si srandu! Nepopraskají, neboj... 😉

mufinka0
18. črc 2010

@lenceslava To jsou testy na nějaký chromozony,..genetika. Dělá se to z krve. Pokud by nějaké chromozony byly špatné, tak neotěhotníme ani kdyby jsme se na hlavu stavěli...a podle mě ty chromozony musí klapnout "do sebe",..jako moje a manžovi. Nevím to ale jistě,..jen příklad - bratránek měl ženu, 5 let se snažili těhotnět, oba zdraví jako řípy,..po 5ti letech 2x umělé a nic! Později jim zjistili ty špatné chromozony a teď mají každý z jiným partnerem 2 děti 😀 Takže prostě jen spolu je mít nemohli,..no neunesli to a rozvedli se.. 😒

mufinka0
18. črc 2010

@drndapetka 😉 Utíká to jako voda!!! Tak přeju minimálně stejnou úrodu jako má Pampeliška!! 😉 A ta má velice dobrou...tak se snažte 😉

lenceslava
18. črc 2010

@mufinka0 ale tal já potom nechápu proč to nedelají preventivně pokažde.

mufinka0
18. črc 2010

@lenceslava Já nevím,..nevím jestli to souvisí,..asi jsou to obrovské vyjímky. Těžko říct,..třebas vám to dělali když vám odebírali krev, jen si to neuvědomuješ. 😉

mufinka0
18. črc 2010

@lenceslava Ale nechci tady rozvádět nějaké mylné diskuze, nejsem doktor a nerozumím tomu. Takže asi bude nejlepší aby to každý doktor vysvětlil,..co a jak je důležité před prvním cyklem udělat. Třeba v Unice mi hned udělali ultrazvuk a vzali mi krev na štítku,..to v Repro teda nebylo. 😒

lenceslava
18. črc 2010

já vím že poprvé braly krev i manželovi a říkali že je to na infekce a pohl choroby,to mu ted ani nebrali.Jasné že je to případ od případu.

drndapetka
18. črc 2010

Oni by měli brát krev i chlapovi? 😕

kveta
18. črc 2010

@drndapetka áno. Aby Ťa jeho spermie nenakazili.. Vtipné, že?

pampeliska36
18. črc 2010

holky ohledne tech genetickych testu... to by jste poznali, ze vam to delaji, protoze manza musel podepisovat papiry, ze s tim souhlasi a taky to schvaluje pojistovna. vyhodnoceni pak trva trosku dela, ale pak vam daji papir, kde jsou i ty chromozomy X a Y a jeste ty ostatni dalsi krasne vykresleny... no papiru jsme vubec nerozumeli, co se tam pise... jen to s nama frgala rozebirala rekl, ze je to v poradku 😀

pampeliska36
18. črc 2010

jinak krev berou kdyz pujdeme treba tedka na OPU... tak budou brat krev i me i manzelovi kvuli infekci...... dokonce mu brali ikdyz jsme si nechali zamrazit ty davky spermii... to taky rikali, ze je to kvuli infekci.

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 A proč to tedy nedělaly i nám? To se dělá snad všem nebo ne? 😲

pampeliska36
18. črc 2010

@mufinka0 nene nadi. nejak to neboli... jen tak jako by mel clovek ty vajecniky nastydle... jakoze je trosku citim 🙂 a rozhodne nic nedelam... snazim se odpocivat! takze si ctu, koukam na filmy, ctu, koukam na serial, delam si na jidlo same dobrutky a odpocivam. 😀 😀 😀

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Tak to budu teda muset manžu na tu krev přd OPU upozornit přdem, aby byl psychicky připravnej...on totiž omdlívá 😀

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka geneticke testy delali pouze memu manzelovi, protoze mel spatne spermio 😨

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka jojo to upozorni 😉 my na to jdeme zitra! oba dva jdeme na krev, ja jdu na UTZ a budou nam i rikat, kdy pujdeme na OPU... podle kontroly mych foliku 🙂

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Můj manža má také špatné spermio, hlavně morfologii, tak proč nevzali krev ani mu? 😲

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 A od zítra si už necháš napsat neschopenku nebo už jsi doma?

drndapetka
18. črc 2010

No a ještě by mě zajímalo jestli před ET se bere kontrolní spermio nebo ne?Docela ráda bych věděla jestli jsme na tom líp nebo hůř než bylo spermio první dělané na Unice,... 😅

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka tak to teda nevim 😨 muj manza ma totiz taky spatne spermio... jinak peti, ja byla uz v patek na sve prvni kontrole UTZ foliku a od te doby mas narok na neschopenku a ja si ji teda nechala napsat... mam vychazky od 15 hod. do 17. hod. takze v pohode.

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Jen 2 hodiny vycházky? 😲 Kontroloval Tě Gogela, jsi psala, že? Já ho měla na první konzultaci, je takovej trošku nemluvnej, zvláštní, ale jinak na Unice jsou všichni fajn......A zeptal se Tě aspoň od kdy do kdy by sis ty 2 hodiny přála nebo Ti to tak napsal automaticky?

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka pred ET? to uz je skoro po vsem 🙂 spermio se podle me bere pri prvni navsteve (u nas bylo tech navstev vic, takze my jsme meli na kazde navsteve!!!) a pak budou brat spermio v den OPU. a i proto jsme si nechali radsi zamrazit... aby kdyby naaaaaaaahodou

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka neeeeeeeeeee promin do 19hod!!!

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Půjdu taky na neschopenku hned od prvního UTZ folíků. Neumím si představit, že jak mě to tam dole bude tlačit, že bych seděla 12 hodin v práci u počítače 😝

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka jojo gogela! neschopenku ti vypisou sestricky na recepci a vychazky ti daji jak budes chtit ty sama!!! proste jak si reknes, tak to mas 😀

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Ježiš, já chtěla napsat před OPU 😀 To spermio....

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Tak to je super teda s tou neschopenkou, to jsi mi udělala radost.....Takže když si třeba řeknu, že ji chci od 16 do 20 hodin tak mi ji tak dají, nebo to už je moc pozdě večer?

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to nevadi! no v den OPU se odebira.

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka ne to si nemyslim. daji ti vychazky jak budes chtit ty sama.

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 Můj manža totiž do 15 hod. dělá, takže bych měla ráda vycházky až od té doby, co bude doma, abysme mohli jet třeba nakoupit nebo na nějakou návštěvu, prochajdu, na bazén a tak 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru