CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
9. srp 2010

@drndapetka fuj, fuj, bacily pryč!!!

vodni
9. srp 2010

@drndapetka přesně tak, poslední Pregnyl mám 13.8., takže přesně 10 dnů na to se uvidí...

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 no to už je asi pozdě, protože když se pohybuju denně mezi "prskavcama" a "kašlánkama" tak nějakýho bacila stopro mám ☹ Vždycky, když tu někdo zaprská, tak něj házím vražednej pohled - aby aspoň věděl, že ruka před pusu by neuškodila 😠 No a klíma fouká potvota, jsem tu zas ve svetru.....Se myslím naštvu a půjdu na neschopenku už zítra 😖

pampeliska36
9. srp 2010

@vodni uvidi se // 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka aaaaaaaaaaaaaach jo...... bacile rychle PRYYYYYYYYYYYYYYYC! 😠

drndapetka
9. srp 2010

Já nechcíííííí být nemocná 😢 😢 😢

vodni
9. srp 2010
drndapetka
9. srp 2010

Holky poraďte něco, čím odženu bacily pryč...mám si třeba koupit v lékárně šumivý céčko...nebo můžu Coldrex horký nápoj....? 😕 Bolí mě totiž i ta hlava, to je tak akorát dobrej náběh na teplotu.....no snad se z toho do zítra vyspím 😉

vodni
9. srp 2010

@drndapetka honem pro neschopenku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A už jen lebedit doma a pěstovat folíky! 😉

drndapetka
9. srp 2010

@vodni no uvidím, jestli ráno bude hůř, tak seběhnu pod barák k doktorce a budu ležet......třeba si to ten bacil rozmyslí, protože se mnou nejsou žádný žerty 😀 😀

vodni
9. srp 2010

@drndapetka já bych vzala to šumivý céčko, tím niočemu neuškodíš, hodně pila a už nechodila do práce!!!!! Jiný preparáty, no nevím, zas nevíš, jestli se to nemůže nějak ovlivňovat, ale snad ne... Já se na to ptala minule, prý nějaké drobné nachlazení by stimulku ovlivnit nemělo (stimulovala jsem v březnu, chodila jsem do práce a všichni kolem prskali...), ale vyšší teploty už by nebyly dobré...

drndapetka
9. srp 2010

@vodni tak já naštěstí jako rýmu nemám, ale spíš cítím, že na mě něco leže....ta knedla v krku, bolest hlavy.....trochu i záda..... 😝

vodni
9. srp 2010

@drndapetka to může být i z té stimulky... Já měla taky takové občas "stavy" 😉 Ale pro jistotu už do práce nechoď, vždyť toho máš tolik co dělat - přebírání fotek,, oblečení.... Abys to stihla 😀

vodni
9. srp 2010

jeje, já asi musím jít taky něco trochu dělat 😅

drndapetka
9. srp 2010

@vodni na druhou stranu......zbývá mi už jen 33 hodin v práci...to bych mohla vydržet 😉

mufinka0
9. srp 2010

@pampeliska36 Ahoj Denisko, tak jak se cítíš?? 🙂 Já se mám skvěle, je tady nááádherně, jsme s manžílkem naprosto unešení. Dneska jsme byli hodinu na šlapadlech a příště pojedem minimálně na 2hodiny 😀 Možná pojedem navštívit i Natulu 😀 Jsme tady kousek od ní.. Jo, ona šla taky do Repromedy,..rozhodla se teda šíleně rychle,..myslím že ani ne ze dne na den, ale z hodiny na hodinu 😀 😀 V pátek jsme se tam potkali, já byla na krev HP a ona měla nějakou schůzku s dr. 🙂 A jak ty?? Doufám, že ještě neházíš flintu do žita,...jestli jo, tak honem mazej pro ni, ještě na házení není čas!!! 🙂 😉 😉 Moc na tebe myslím 🙂

mufinka0
9. srp 2010

@drndapetka Ahoj,..už odpočítáváš???

mufinka0
9. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

pampeliska36
9. srp 2010

@mufinka0 ahoj nadi. je super, ze si to uzivate! to je parada 😀 tak to budes mit v repromede partacku, to je super! 😉
... ja ani nevim, co odpovedet... asi odrezat hlavu a hodit ji za tou flintou... dneska je to o DOST lepsi! dekuju za optani 😉 moc mi tady pomahaji holky!!! 🙂 a manzel je uzasna opora! nebyla jsem asi pripravena na to, ze me to tak semele... ale uz je o HODNE lepe!

mufinka0
9. srp 2010

@pampeliska36 😒 😒 No jo,...já testovala při prvním taky dřív, sestřenka, která měla // 8 den po ET mě vyhecovala a pak jsem taky byla zklamaná, ale to pořádný zklamání přišlo až po krvi. Ikdyž jsem už krvácela a mělo mi být jasný, že NIC, tak ta naděje pořád zůstávala... Pak ten den když jsem si volala na krev a řekli mi že nic, tak v pohodě, ale přišlo to na mě večer,..to jsem se vybulela a bylo líp,... 😒 Prosím ještě nic nevzdávej!! Nemusíš v sobě živit falešnou naději, to né, ale nepropadej ještě panice 😉 Jsi přece naše Deniska pohodářka 😉 😉 A kdyby náhodou fakt nic, tak máš přeci mrazáčky, ne? 😉 Já se v tom topila sama, páč tyto stránky jsem našla asi 14 dní po negativním výsledku,..sama doma zavřená mezi 4 stěmama..brrr Tady je veliká opora! 😉 😉 Drž se....

kveta
9. srp 2010

@pampeliska36 Pri IVF som v 12.deň mala neg. test, dve čiarky sa objavili až v 15.deň. Fakt to ešte nič neznamená, že si mala negatívny test...

drndapetka
9. srp 2010

@mufinka0 Ahojky Naděnkooooo 😀 Ty dovolenkářko jedna, neprovokuj 😀 No, mě čeká dovolená už v pátek , to Tobě už bude stopro končit 😀 😀 😀 😀 No jooo, odpočítávám, protože na mě asi něco leze, tak bych nejraději už ležela doma v pelechu 🙂

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 Denisko, já Ti tu hlavu klidně přijdu odřezat, schovám ji na 2 dny u sebe a ve středu při dalším testování Ti ji vrátím 😀 Já proszě vím, že ten 15tý den po ET tu druhou tlustici budeš mít.......a budeš a budeš.....to Ti na holej pupek slibuju 😉

drndapetka
9. srp 2010

Ještě hodinku a půl a letím za manžílkem na byteček, .....dneska dovezl všechno potřebné do koupelny, takže už máme vanu, umyvadlo, záchod , obklady atd. a příští týden se pěkně koupelna začne stavět, já jí pak vymazlím drobnostma, pak přijdou na řadu zdi vymalovat, tapety, podlahy, pak dojede postel, sedačka, 27.8. dovezou kuchyň a jakmile bude nainstalovaná kuchyň, tak bude co? 😀 no přece uklízení 😝 Ale beze mě, já budu pěkně odpočívat po ET 😀 Jen se pak přemístím začátkem února ze starého bytečku do novýho - tj. z postýlky staré do postýlky nové 😀

drndapetka
9. srp 2010

kecám, začátkem září 😀 nevím proč mě napadl únor 😅

soni1
9. srp 2010

Ahojte, mne ešte stále po vysadení liekov nedošiel menzes. Neviete kedy by sa mal dostaviť? Nepociťujem vôbec žiadne bolesti.

drndapetka
9. srp 2010

@soni1 ahojky, já si myslím, že do 14 dní.....pak bych třeba zavolala doktorovi

pampeliska36
9. srp 2010

@drndapetka jeeeeeeeeee to jsou uplne super plany s byteckem!!! to zni vsechno tak budovatelsky a paradne 😀 taky si tu dobu jeste nedavnou pamatuju, jake to bylo paradni si zarizovat bydleni... jen s tema remeslnikama byl nekdy dost potiz... ale s tim se tak nejak pocitalo dopredu 🙂 drzim pesti! a hlaaaaaavne... at se do noveho stehujete uz tri!!! 😉

drndapetka
9. srp 2010

@pampeliska36 u nás na bytečku dělá všechno manža sám, takže se na dělníky nemusím rozčilovat 😉 Ale na druhou stranu je mi ho hrozně líto, jak je každej den sedřenej, chudák 😔 Dneska tahali ty obklady a kachličky a stěžoval si mě, že ho pobolívá kýla,ach jo....tvrdohlavec můj, ještě si něco udělá 🙄 Už spí jak dudek vedle mě, tak já se jdu přitulit, dobrou nočku 😵

drndapetka
10. srp 2010

Dobré ranko kočenky 🙂 tak od teďka už jen 29 hodin v práci 😀 Cítím se líp, knedlík v krku zmizel, mám sice malilinkatou rýmečku, ale to je o.k. , hlava taky přestala bolet, ale začalo pocení 😝 Já si připadám jak hypochondr poslední dobou 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru