CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka ja z toho měla taky strach že něco pos.... 😉 ,ale dobrý ,není to zas tak šílená jak to vypadá 😀

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka je to asi jedno,ale ja píchala napřed dipherelin jelikož s tím začíná a pak jsem po 1/2 hodině pichala puregon

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka kolik budeš píchat toho puregonu ?? já měla 150 pak zvedali na 220 a na konec jsem měla 300

luciiiie
10. srp 2010

Holky ahóój 🙂 🙂 🙂
@pampeliška36 na zítra držím pěstičky 😉
holky nebojte! Pero je super! Já s ním píchala radši než s injekcema...není vůůůbec cítit 😉 Držte se kočky!

lukza
10. srp 2010

Ahojky bojovnice posílám moc sil

Pampeliško myslím na tebe a strašně mooc držím pěsičky at najdeš co si moc přeješ

teckovanaorchidej
10. srp 2010

no já teda rozhodně nic sama píchat nebudu ☹ ☹ to bych nedala, vodni - jak ty?? čekáš na čápa? Dámy, já jsem tak netrpělivá, že nejpozději zítra bych chtěla všechny injekce zaráz a už aby se něco dělo 😠 😠

raduza2
10. srp 2010

@teckovanaorchidej ahoj mě se dělalo špatně i když mě brali krev 🙂 ,tak nějak jsem si zvykla a asi po 3 injekcích jsem si začala píchat sama

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 no ale já to budu muset píchnout hned po sobě, ani 5 minut, protože píchá manža a pak hned valí do práce, tonevadí? 😕

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 prvních 6 dní do kontroly mám Puregonu 150 iu

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 Já měla pokus o samostatný píchání a nevyšlo to - zdřevěněla mi ruka 😠

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka to víš že nevadí ,aspn to máš hned za sebou (už jsem mměla tu čest si přečíst píchání u kasáren) 😀 😎

drndapetka
10. srp 2010

Ale aspoň manželovi ráno chystám, on jen píchne 😀 Je ze mě "profi chystačka " a z něj "profi píchač" 😀 😀 😀

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka třeba to překonáš ,někdo prostě do sebe nepíchne ,toje normálni proč si sama sobě ubližovat 😉

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka takže už to máte natrénovaný po té době

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 No jjoooo, v autě se dobře "píchalo" 😀 😀 😀 😀 Na to nikdy nezapomenu....a s vojákem 😀 To jenom nějaká nezažije 😀 😀

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka jj 😀

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 no uf, ještě hodina práci a mám padla....a celkem mě už čeká do dovolený jen 19 hodin pracovních 😉

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka a kdepak děláš ,že jsi ještě v práci

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka pak si ,ale vemeš neschopenku ne,oni ti ji stejne nabidnou asi tak tyden nebo tak nejak před odběrem

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 no v úterý jdu na prvním UTZ, takže to si nechám neschopenku napsat, od pátku do úterý sjem si nechala dovolenou. Dělám v obchodním centru

pampeliska36
10. srp 2010

ahojte holky 🙂

ja jsem tu... jen mi bylo dneska nejak ouzko, tak jsem ani nic nepsala, jen nejake povzbuzovaci veticky holkam v jinem tematu, kde to dneska potrebovaly 😉
ja myslim, ze zitra rano vstanu brzo a testnu a hnedka pojedu do unicy na krev... at to mam za sebou. nechce se mi zase dalsi den cekat na to, ze se dostavim na krev. takze vam urcite zitra napisu co a jak... nebojte!
doufam taky, ze mi rychle ukonci tu neschopenku... at muzu jit mezi lidi a do prace 😅

tak se mejte koceny!!!! joooooooooooooo a teckovana a petka... zitra uz prvni puregon? jupiiiii do toho!!! tedka uz to silene povali!!! myslim na vas holky!

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka já už se lekla ,že by jsi chtěla chodit do práce ,já jsem byla potom jak balon připadla jsem si jak verliba 🙂

raduza2
10. srp 2010

@pampeliska36 taky na tebe mylsíme a na zítra tfuj tfuj tfuj 😀

drndapetka
10. srp 2010

@raduza2 no mám známou, která chodila až do OPU do práce, na OPU si vzala den dovču a pak do ET zase chodila do práce a po ET byla doma na dovči jen 3 dny a pak hned zase frrr do práce. Je sice pravda, že dělá v kanclu, tak se moc nenamáhá, ale i tak docela riskovala - taky se jim na poprvý IVF nepovedlo......Teďka si vzala aspoň po ET 14 dníovču, ale stejně se poé OPU tahala s kýblama kachliček atd. no raději nebudu vykládat 🤐 Já teda tak riskovat nebudu. V práco dělám 12tky a navíc jsem na vedoucí fci a občas se i musím rozčílit, takže psychicky náročné 😒 Budu raději doma a pěkně si to ze všech stran pojistím 😉

@pampeliska36 Kočenko, drž se, uvidíš, že vše zlé se v dobré obrátí 😉 Budu zítra drtit pěstičky, ani na chvilku je nepustíím.....

raduza2
10. srp 2010

@drndapetka každá jsme jiná,já bych byla určitě doma ,měla bych strach že něco pokazím

kveta
10. srp 2010

Keď som podstupovala IVF, tak som túto tému študovala a objavila som na nete nejaké české výskumy o tom, že sa ukazuje, že po IVF je veľmi mierne vyššia úspešnosť, ak žena je aktívna a neleží, ale rozdiel nebol štatisticky významný.. v preklade povedané je jedno, čo žena robí, aj tak úspešnosť IVF neovplyvní..

raduza2
10. srp 2010

@kveta něco na tom určitě bude,když ženská příjde do jiného stavu přirozeně tak začátek ani nevnímá a dělá vše na co je zvyklá.Přece jen IVF je zásach a tak si mylím že by se měla ženská šetřit a ne nadarmo lékaři nabízí neschopenku .A jinak koukám že patříš mezi ty šťastné a samozřejmě ti přeji hodně štěstí,jak se říká máš to za pár 😀

pampeliska36
11. srp 2010

ahojte holky. a dobre ranko 🙂

ja jsem byla rano na krvi a o pul desate si pojedu na unicu pro vysledek... zrovna si s nama promluvi i pan doktor a je tam nas milacek pan frgala... jsem zvedava, jak to bude probihat. urcite, jak prijedu domu, tak podam info 🙂

dekuju, za na me myslite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalka28
11. srp 2010

@pampeliska36 strááááááááááááááááášně mooooooooooooooooc Ti držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!

raduza2
11. srp 2010

@pampeliska36 držím pěsti !!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru