CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@pampeliska36 no jo, já už budu hodná, na trojčení máme petku :o))))))))))))))), trochu jsem si poplakala až to snad bude lepší

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej dej si dvojku bílýho, bude líp 😉

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej Přesně tak, od trojčení tu jsem já 😀 a mám to od Vodni zakázaný 😅

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@drndapetka peti, já už to všechno vypila ☹ ☹

teckovanaorchidej
20. srp 2010

holky a co lenceslava???

raduza2
20. srp 2010

kočenky já pádím odjíždíme k našim ,tak kdyby náhodou všem tfuj,tfuj,tfuj 😀

drndapetka
20. srp 2010

Takže s tím Puregonem je to takto, tady píší: jakmile byla pryžová zátka kontejneru s náplní přípravku Puregon propíchnuta jehlou, přípravek se může uchovávat maximálně 28 dní. Takže ani Raduz ani Pampel....maximálně můžu věnovat Lence nebo Orchidejce, když budou chtít....Jinak hodit na Unicu 😝

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@raduza2 pa a měj se moc moc pěkně

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej No Lenca byla na UTZ včera, měla 14 folíků a krásné rozměry, na další UTZ jde v neděli

drndapetka
20. srp 2010

@raduza2 Měj se kráááááásně 😵

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej tak jednoho panáka, to nervičky uklidňuje 😉

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@drndapetka http://www.zdn.cz/clanek/postgradualni-medicina... - trochu čtu, a uklidnila jsem se, utz je jenom zobrazovací metoda, možná se to ještě všechno v dobré obrátí, hormony se mnou cvičí pořádně ☹ ☹ ☹

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej obrátí, vždyť to říkám 😉 Minule Frgala říkal, že použitelných 8, tak tomu věř, vsadím se, že bude víc 😉

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej To je hodně dobrý článek 😉 jsem se konečně dozvěděla jak je to stím endometriem 😅

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@pampeliska36 jak to že už nejsi na cestě k moři? Hezky si užij dovču, písneme ti do IP a díky za podporu 🙂

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@drndapetka 🙂

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej píší tam, že folikul praská, když dosáhne rozměrů 22 plus mínus 2, a já měla dneska jednoho lumpa už 24mm, tak se asi te´d už budu hlídat, trošku mám strach 😒

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@drndapetka neboj, určitě nepraskne, hormony, co do nás perou, mu to nedovolí 😉

drndapetka
20. srp 2010

@teckovanaorchidej no to doufám, jinak bych mu nepřála 😠 chtěla jsem jet zítra na výlet, ale jak tam koukám na to počasí, tak bych to už nedala 😝

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@drndapetka já myslím, že bychom měly odpočívat obě

kveta
20. srp 2010

@teckovanaorchidej Plánuješ šesť detí z jedného IVF? Asi nie.. Tak nevešaj hlavu, šesť vajuch je veeeeľmi slušný počet... Stačí, že sa jedno uchytí a nebudeš vedieť čo od radosti... Takže hlavu hore a žiadne zbytočné chmáry predčasne... 😉

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@kveta díky, 6 neplánuju, jedno stačí, hlavně aby bylo 🙂 Květo, jak to děláš? Vždycky se objevíš a zase zmizíš, potkala jsem tě i v jiných diskusích? 😅 😅

kveta
20. srp 2010

@teckovanaorchidej Snažím sa tu moc nezavadzať, ale čítam Vás každý deň... takže to bude tým... A neviem o tom, že by sme na seba narazili v iných diskusiach.. ja chodím do takých, kde nepatríte... /striedavá výchova a podobne.../

teckovanaorchidej
20. srp 2010

@kveta no, nediskutovali jsme spolu, ale někde jsem už od tebe něco četla, taky toho procházím víc.
Nemyslím, že zavazíš 🙂 🙂

pampeliska36
20. srp 2010

holky nejak mi blb konika internet ☹ uz jsem tu!

@teckovanaorchidej hele nepropadej zadnemu smutneni... do utery je jeste spousta casu a jak pise kveta... staci jen jedno a je z toho krasne miminko 😀 na dovcu jedu v nedeli brzo rano 🙂

@drndapetka jaka byla dobrota z la patas? 😀

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 výýýýýborná 😀 Ale je mi dneska nějak těžko, to asi z toho vedra 😝

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka no dneska bylo pekelny vedro 🤐 a zitra ma byt vic... ale uz to neni jak v cervenci... rano a vecer je uz chladneji ☹

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 to jo, to jsem Tě obdivovala jak jsi ty vedra v červenci zvládala 😉 Já jsem chtěla jet zítra ještě na výlet - mám pořád takový vnitřní pocit něco dohánět 😀 , ale asi z toho nic nebude díky tomu počasí 😝 Měl to být výlet s mojí mladší sestřičkou ( 11 let ) do westernového městečka do Zvole n. Pernštejnem. jsem si říkala, že mě o víkendu nikdo kontrolovat nebude, ale asi bych to fakt nedala, tak sjem to musela odvolat ☹

pampeliska36
20. srp 2010

@drndapetka no ja jsem teda davala pozor... prvnich 14 dni te muze prijit zkontrolovat zamestnavatel a pak socialka... ja kdyz jsem byla tehdy daaaaaaavno nemocna, tak na me prisli dvakrat... dobry co? a uz jsem v nejakych tematech cetla, ze pry chodi i na tehulky... na jednu kamosku taky prisli uz po druhe... tak ja se ptala, ze jsou prece neomezeny vychazky... a to se ted pry uz moc nedava. tedka jsou u tehulek vychajdy pry od 12 do 18... ale asi fakt zalezi jak kdo a kterej doktor.

drndapetka
20. srp 2010

@pampeliska36 to to je ale dobrý, pokud mají těhulky vycházky od 12 do 18, to by mě bohatě stačilo 🙂 Ale 4 hodiny to je prd, to nestihnu ani zajet k rodině na návštěvu, když nebydlí v Brně 😒 nějak se mi po nich začíná stýskat, už 14 dní jsem je neviděla, a představa, že je neuvidím ještě minimálně jednou tolik je hrozná 😝 Mamka má práce jak na kostele, tak sama do Brna nedojede, to já musím spíš za ní 😒 Já byla teda na neschopence za poslední 3 roky 3x a nikdo mě nikdy nekontroloval....minulý rok jsem byla už i u tohoto zaměstnavatele, co sjem teď na PN a nic, oni kontroly neposílají, neřeší to ( jsem to jednou probírala s mangerkou ), to by musel být nějaký hodně závažný důvod, ale ve firmě panuje neskutečná důvěra.....Ale máš pravdu, náhoda je blbec 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru