CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
25. srp 2010

@drndapetka jj nemůžu si stežovat.

drndapetka
25. srp 2010

Včera jsem se musela smát...manža se ptal, prý kdyby to vyšlo, kdyby se to narodilo, tak mu říkám, že květen a on na to,že je to škoda, že to mohl být červenec, aby to měl k narozkám....si bude ještě vymýšlet 😀 jedině, že bych tahala břuch 11. měsíců 😲 😀

lenceslava
25. srp 2010

@drndapetka zjisti si jak dlouho jsou gravidní hrošice 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava no určitě míň jak 9 měsíců 😝 😀

teckovanaorchidej
25. srp 2010

http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
jsem nám uloupila v jiných diskuzích, jsou tam hladiny hCG, kukněte 🙂 🙂

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 na hladiny hcg máme ještě čas 😉 ....čekárna bude hoooodně dlouhá 😝

Tak já jdu dneska s manžílkem na menší prochajdu, potřebuju protáhnout svaly a kosti, jsem z toho ležení úplně ztuhlá 😝

mufinka0
25. srp 2010

@vodni Ahoooj,...hele ale tohle jsme si nedomluvily!!! 😠 Neboj,..všechno bude o.k. Špinění fakt nic neznamená i u přirozeného otěhotnění! A navíc ty nešpiníš,..máš jen něco hnědého na papíře! Myslím na tebe a myslím, že nejsem sama!! Přeju hodně sil a uvidíš že to dotáhneš do zdárného konce!!! 😉 😉

mufinka0
25. srp 2010

Holky!!! Dnes jsem potkala tady u nás dvojčátka z Unici,..holčičku a chlapečka... Jsou tedy až na 2 pokus, ale věřte že to za to stojí!!!! V Unice tedy umí dělat kráásné děti 😀 😀 😉 😉

mufinka0
25. srp 2010

Jinak já dnes hladiny hormonů v pořádku, genetika v pořádku, UTZ v pořádku.....tákže už mám v sobě první injekci Decapeptylu 😀 😀 Jo a mám teda dlouhý protokol. 🙂

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@mufinka0 gratuluji k první injekci, to je fajn, že už se něco děje, viď 😅

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@drndapetka se máš, já vycházky až od zítra a musím říct, že mi není dvakrát dobře ☹ ☹

mufinka0
25. srp 2010

@teckovanaorchidej Díky,..no jo už se něco děje. Jsem pitomá,..nevím proč ale radost z toho nemám... 😒 Prostě to beru tak jak to je. Myslela jsem že mě to nakopne...a zatím nic. Možná to přijde až večer, nebo zítra...doufám... Chci se těšit!! 😖

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@mufinka0 možná to chce ještě trochu času 😉 😉

mufinka0
25. srp 2010

@teckovanaorchidej Ty máš kolik embroušů??? 😅

mufinka0
25. srp 2010

@teckovanaorchidej 🙂 jj čas,..asi jo...Ono při prvním IVF jsem se radovala z první injekce jako blázen,..ale teď,..možná obavy z dalšího neúspěchu, ale ty budou vždycky. 😉

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@mufinka0 Ze 14 bylo 8 na ICSI, do rána 5, zítra mám volat na transfer - kdy bude.

mufinka0
25. srp 2010

@teckovanaorchidej A kdy jsi byla na OPU že už ti řeknou kdy bude ET??? 😕

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@mufinka0 včera 😔

mufinka0
25. srp 2010

@teckovanaorchidej Včera jsi měla OPU? Hele neboj,..určitě ví co dělají!!!! A hlavně nezapomeň na ty dvojčátka co jsem dnes viděla... 🙂 Byly krásný!!! 😉 😉 Určo taky takový budeš mít! 🙂 Jen věřit!

raduza2
25. srp 2010

@teckovanaorchidej hele nefňukej 5 je dobrých ber to tak 😅

raduza2
25. srp 2010

@mufinka0 gratulka a teď už to jen povalí 😉

raduza2
25. srp 2010

@teckovanaorchidej 2 zavedou a ze třech ti udělají nanučky 😀

mufinka0
25. srp 2010

@raduza2 🙂 Díky, no snad jo.. 🙂

raduza2
25. srp 2010

@mufinka0 uvidíš že jo 😉

mufinka0
25. srp 2010

@raduza2 😒 😒 Tak chápeš,..trochu obavy po předešlém neúspěchu.... Ale to přejde a budu se radovat!!! 😀 😀

raduza2
25. srp 2010

@mufinka0 jo to mě povídej ,já jsem to hodila za hlavu a říkám si že teď to bude to pravé ořechové 😅

mufinka0
25. srp 2010

@raduza2 🙂 Jsi statečná! Říkám si, měla jsem vajíčka, měla jsem embrya, dokonce blastocysty,..tak sakra teď to musí být minimálně stejný! 🙂 🙂 Jen bych chtěla znát důvod proč to tenkrát nevyšlo,..všechno šlo podle plánu... 😒 No co bylo bylo, co bude bude... 😀

raduza2
25. srp 2010

@mufinka0 to ti nikdo neřekne proč to nevyšlo 😒

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@raduza2 njn, dyť nefňukám, tolik, beru to tak, že to je poslední pokus, tak snad to klapne

kveta
25. srp 2010

@vodni Ak špiníš, vôbec nezúfaj, môže to byť implantačné špinenie/slabé krvácanie a nič zlé to nemusí znamenať... Ale rozumné je dať sa do úplného kľudového režimu, vynechať kofeín, opatrné pohyby a zákaz sexu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru