CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
2. srp 2010

@pampeliska36 mám přijít na 8.30, ale to vlastně manžel jde s materiálkem, takže by to mohlo být spíš tak po 9.30. Moc moc moc díky! 😵

lena5
2. srp 2010

@vodni mě se podařilo akorát při 2 ivf biochemický těhotenství ☹

pampeliska36
2. srp 2010

@vodni tak na zitra tfuj tfuj tfuj 😉

pampeliska36
2. srp 2010

my se jdeme trosku vybucat 😀 s plnym zaludkem se vzdycky nejlip spi 🙂

vodni
2. srp 2010

@lena5 ☹ nesmutni, zkus tomu věřit a taky to s nima nebo jinde zkus víc probrat...ˇPodle mě jsi měla vajíček až moc, a emryjek jsi měla taky krásný počet. Já měla psoledně jedno jediné a taky se mu u mě nelíbilo. Ale beru to tak, že prostě to tak mělo být, doktoři umí emryjko udělat, ale jak mi po ET řekl pan doktor Frgala, teď už je to jenom na přírodě, teď už moc nezmůžeme...

drndapetka
2. srp 2010

@vodni taky mooooooooooooooooc držím pěstičky 😵

vodni
2. srp 2010

@drndapetka moc děkuju 😵 @lena5 je to moje druhé IVF+ICSI (já FSH momentálně 11,6 a ten manželův materiál viz předchozí strany)

lena5
2. srp 2010

@vodni tak to určitě vyjde.opu ti myslím bude dělat Otevřel nebo Gogela.

vodni
2. srp 2010

@lena5 myslím Otevřel

blazenkaa
2. srp 2010

tak bohužel nic ani kapka HCG

teckovanaorchidej
2. srp 2010

ahoj holky, hlásím regulérní mrchu, dopíchanou první krabici a záchvaty pocení

@vodni zítra ti přeju pořádnou snůšku kvalitních A+ vajec,
@lena5 nestíhla jsem všechno dočíst, ale někde jsem četla, že nativ může být úspěšný u žen, co nereagovaly dobře na dlouhý protokol, někdy se stane, že minim stimul pak vyjde, ale na tvém místě bych hupsla třeba do jiného CAR jen na konzultaci. Přeju aŤ už se rozhodneš pro cokoliv, aby ti to vyšlo na // 😅 😅
@drndapetka jak u tebe, spolustimulko, co mrcha, už mává za rohem?? 😝
@pampeliska36 tobě přeju snesitelné teploty, aby se ti nepřehřály zárodky 😵 😵
holky všechny zdravím nestíhám vás číst, myslím na vás
papa

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa jeeeeeeeejda no tak to je mi lito 😨

pampeliska36
2. srp 2010

@teckovanaorchidej zdravim 😀

pampeliska36
2. srp 2010

tam je teda vedro jak svina 😀 😀 😀 jak to muzete vydrzet? to jo masaker 🙂

lenceslava
2. srp 2010

Ahoj babule. @vodni tak já na tebe budu zítra myslet jak snášíš vajíčka.Já jdu na 11.30.

pampeliska36
2. srp 2010

@lenceslava a ty jdes zitra na "prostouchnuti"? 😉

lenceslava
2. srp 2010

@pampeliska36 jojo ☹ ☹ bojím bojím.

soni1
2. srp 2010

Ahojte, takže robila som si dnes test Rapi Clear Classic 10 citlivosť a bol negatívny. Zahodila som už aj fotku, ktorú mi dali pri vklade a rozmýšľa, že prestanem užívať lieky, lebo mi len potláčajú menzes, ktorý som mala dostať už včera. Cítim len bolesti v podbrušku, dosť silné a menzes nikde, lebo tie lieky ho len oddiaľujú. V stredu mám ísť na krv, ale už viem, že je všetkému koniec. Keby som mala byť tehu, tak by mi to test už ukázal. Takže opäť sa nám to nepodarilo.
Baby vám prajem, aby ste si tam našli vytúžené //

pampeliska36
2. srp 2010

@lenceslava budu na tebe taky MOC myslet!!! to das! 😉 pak uz vsechno jak po masle! 😀

pampeliska36
2. srp 2010

@soni1 jeeeeeeeejda, to je mi moc lito! a kolikaty jsi den po ET? dneska mas oficialni den?

lenceslava
2. srp 2010

@pampeliska36 no to jsi hodná. Zrovna jsem říkala manžovi že musí stát vedle mě a držet mě, abych náhodou doktorovi neublížila,a doufám že budu mít svýho frgalu.

soni1
2. srp 2010

Dnes som 12 deň po KET. Na krv mám ísť v stredu. Ale je to jasné, keď bol test negatívny.

pampeliska36
2. srp 2010

@lenceslava 😀 tak uvidis... vedle tebe bude stat sestricka a pred tebou doktor... budes uplne v oblezeni 🙂 neeeeeee, fakt se to da vydrzet... to daaaaaaaaaaas 😉 zitra jen same dobre zpravy a uz se tesim, jak budes mit rozpis leku a tak... proste zase nove novinky!

pampeliska36
2. srp 2010

@soni1 to je mi moc lito ☹ spousta holek vzdycky rika, ze pockej jeste na krev... nevim taky, co se na krvi jeste vykouka, ale treba nekomu to tak klaplo, ze test byl negativni a na krvi to bylo OK... hele drz se!!!!!!!!!!!!! nedovedu si ty pocity ani predstavit, ale doufam, ze to zvladnes a naberes sily do dalsiho boje!

lenceslava
2. srp 2010

@pampeliska36 však minule mě tam sestřička pěkně opečovávala, vodu nosila, na křesle polohovala. Jen přemýšlím jestli si sebou nemám vzít i ty léky co mi zbyly z minula,mám nějakej prednison a ty léky co se berou po et,je zbytečný abych je vyhodila a oni mi dali nový ne? Nebo co vám k tomu holky řekli?

soni1
2. srp 2010

@pampeliska36
Ja som si už dnes poplakala. No neviem, či budem mať toľko síl ísť do ďalšieho boja, asi nie. Je to nenormálne náročné na psychyku a baby obdivujem vás všetky, čo ste sa do toho dali ešte raz. Skutočne máte môj obdiv.
Moja švagriná otehotnela prirodzene, ale keď si robila test, stále jej vyšiel negatívny a to jej už 8 dní meškal menzes, lenže ona mi vravela, že vedela, že je tehu, lebo ju strašne boleli prsia, ale testy jej ukazovali negatívny výsledok, iba krv jej potvrdila, že je tehu. 🙂

pampeliska36
2. srp 2010

@lenceslava jojo klidne si to vezmi s sebou nebo si to vypocitej, kolik toho mas... oni uz budou mit recepty pro tebe nachystane, ale ja jsem mela zase uz pregnyl 5000 a tak jsem to taky rekla, takze recept zrusil a a uz mi pregnyl nedavali.

sikulka25
2. srp 2010

ahojte kocky chcem sa opytat je mozne mat ovulaciu a byt tehu???dnes mam 15DC a mam na ovulacnom teste brutalne dve ciarky a aj hlien soplavy natahujuci a priesvitny..a robila som si aj tehu test cisto zo zvedavosti snazime sa o babo pol roka a na tehu teste mam takeho slabuckeho ducha.....a nerozumiem tomu

pampeliska36
2. srp 2010

@soni1 vyplakat se mi vzdycky hodne pomaha! jde to vsechno ven a pryc... DRZ SE!!!

pampeliska36
2. srp 2010

@sikulka25 tak to fakt netusim! 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru