CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
13. říj 2010

@pampeliska36 no ale ty tvoje zprávy jsou super!!!! To je skvělé, že UUUUUUUŽ 🙂 Já musím ještě tak 3 týdny čekat a pak bohužel ještě to marvelonové zdržení... 🙄

vodni
13. říj 2010

@mufinka0 no jo, nápodobně... 😔 My všechna vyšetření absolvovali už dřív, takže teď jsme jen přidali ty aminokyseliny pro manžela, a spermijky se snažíme hodně procvičovat 😉 Ale jinak... no víc už nenaděláme, takže poslední pokus a pak zapomenout 😔

raduza2
13. říj 2010

@mufinka0 ahojky ,no prstýnek beru jako povyražení 😀 😀

mufinka0
13. říj 2010

@vodni Tobě dělali imunologii před IVF??? 😕 😕 😕 Já si psala s jedním dr. a ten říkal že srážlivost krve a imunologii dělají v CARECH až po 2 neúspěchu s kvalitními embryjky. No já měla obě blastocysty, jak poprvé tak teď,..takže mi to v Repro udělali automaticky.. 😔 A genetické vyšetření spermia je placené vyšetření a stojí myslím do 2 tisíc. Uvidíme,..jak dopadneme. 🙄

mufinka0
13. říj 2010

@raduza2 😀 😀 😀 😀 Já totiž věřím, že pokud ženská chce, tak ho dokáže rozhýbat i očima.. 😀 😀 Proto si myslím, že je to nereálná zkouška HCG v těle.. 😅

A co MS?? Klepe?? 😕

raduza2
13. říj 2010

@mufinka0 ne ne zatím nic 😝 😝

vodni
13. říj 2010

@mufinka0 imuno a krev mi dělali kdysi dávno. když jsme se pokoušeli ještě přirozeně (vždyť víš, snažíme se dlouho), teď ne. Problém v tom žádný nebyl. Kdyby problém s imunitou byl, tak ti stejně nasadí prednison, a ten se v unice dává vždycky. Genetiku spermia jsme dělali teď. Náš problém známe, a ovlivnit se bohužel moc nedá 😔

teckovanaorchidej
13. říj 2010

ahojte děvčata, všechny zdravím a petulce posílám moc sil, povzbuzení, aby se už prolomily ty špatný zprávy, sakryš.
A vám všem obrovský tlustý těhotenský plivanec pro štěstí. U mě zatím všechno dobrý 😔

mufinka0
13. říj 2010

@raduza2 chacháááá ,..zítra chci být první kdo se dozví výsledek!!!!!

vodni
13. říj 2010

@teckovanaorchidej fuj ten byl, i monitor jsi mi poprskala 😝 ale díky za něj 😉

vodni
13. říj 2010

@raduza2 😎 😎 😎 fakt jsi nezkoušela? 😎

raduza2
13. říj 2010

@teckovanaorchidej pozoor dyt rozbiješ monitory 😀 😀 😀

raduza2
13. říj 2010

@vodni ne ne zatím ne 😅

mufinka0
13. říj 2010

@vodni jj,..já taky měla Prednison,..ale...pokud by byl nějaký větší problém s imunitou, tak je potřeba ho léčit déle..než jen tak jak u IVF. Tak jsem zvědavá.. 😨 Ach jo,..jsem nějaká prázdná...Prostě bez šťávy. Doufám, že zase rychle dobiju baterky,..jen sakra nevím čím! 🙄

vodni
13. říj 2010

@mufinka0 jo, to je jasný, ale jak jsem říkala, my už lecjaký vyšetření absolvovali, a bohužel to není v tom, co se dá ovlivnit... U nás je to sázka do loterie, ale kruciš i ta loterie někomu přece někdy vyjde, že jo 😝 Jsem na tom podobně, taky mám teď takové období, jak píšeš "prázdné", ani nevím jak to jinak popsat

vodni
13. říj 2010

@raduza2 byla by to krása, viď 😵

raduza2
13. říj 2010

@vodni noto by bylo ,ale ono stejně nebude 😀

teckovanaorchidej
13. říj 2010

holky, co to čtu, trochu optimismu, jste všechny mladší než já, určitě se to podaří, mufi, vodni, já tomu věřím jednou to vyjde, už to bude brzy. Kukni na mě, stará matka 🙂 🙂 , vejce odcházely jedno za druhým a ze 14 přežilo jedno jediný, který snad dobře roste u mě. Vám to vyjde taky, prostě vyjde a hotovo. Tak ještě jeden - tfuj pro štěstí.

vodni
13. říj 2010

@raduza2 jj, vlastně jsem to tady neříkala veřejně, že teď před mrchou duch ("doušínek") na testu byl. Ale už je opět sněhobílo.... A taky jsem nevěřila. Spíš takové to pousmání, jako že vida i mamatest občas dělá pruhované fleky... 😉 Prostě už nějak nemám sílu věřit na zázraky 😔 Ono ale líp někdy bude, to přece nemůže být pořád takhle. Život je prostě takovej, jednou dole, jednou nahoře, i když ksakru už jsme tam dole nějak moc dlouho, že jo...

vodni
13. říj 2010

@teckovanaorchidej Díky díky, stará matko (hm, jen o 3 roky starší).

raduza2
13. říj 2010

kočky já nachvíli zmizím 😵

raduza2
13. říj 2010

@vodni ale my ho přece zdoláme ten svět a budeme všechny těhu ať dřív nebo pozdějc 😵

vodni
13. říj 2010

@raduza2 jj, zdoláme všechno co jde 😀 😎

lena5
13. říj 2010

ahoj holky moc vás všechny zdravím.Tenhle měsíc budu stimulovat na 4 ivf na unice.Všechny pokusy jsem absolvovala u nich.Mám docela nervy protože tohle je náš poslední pokus.Jinak všem snažilkám držím pěsti a těhulkám taky.

raduza2
13. říj 2010

@lena5 ahojky vitám tě tu mezi námi,samozřejmě držím palečky ať vám to výjde 😉

lena5
13. říj 2010

@raduza2 děkuju moc,ty jseš na tom jak?kolikátý ivf máš už za sebou?

raduza2
13. říj 2010

@lena5 no já mám za sebou 1 ivf+icsi bez etu a ted začínám s marvelonema v listopadu stimulka,neměla jsme zralé vaja

raduza2
13. říj 2010

@lena5 jestli te to zajíma tak u nás je špatny SPG a vy jste na tom jak ??

lena5
13. říj 2010

@raduza2 já mám zase pokaždé ohss,je to prej geneticky dané bohužel.Marvelon mi nedali-prý to není u mě potřeba,a budu mít krátký protokol antagonist.Akorát bude změna místo menopuru bude gonal.Já totiž taky nemám moc dobrý vajíčka.Je jich moc a nejsou kvalitní

lena5
13. říj 2010

@raduza2 Máme taky hodně špatný sprermiogram,dohodli jsme se s mm že použijeme dárce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru