CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
11. lis 2010

@kac3nka jj, všechno, co neexpiruje můžeš schovat. Jediný, co se nedá schovat a musíš vyhodit je propíchlá náplň v peru (teda pokud jsi poslední dávku nevypotřebovala). Pokud se už použije (propíchne), tak to vydrží jen 2 týdny nebo tak nějak

raduza2
11. lis 2010

@kac3nka ahojky určitě ano ,máš tam určitě i expo . 😉

kac3nka
11. lis 2010

@vodni Aha, no teď jsem se dívala, že mi tam troška zbyla. Je mi jasné, že se to musí vyhodit, jenom jsem si neuvědomila, že mi to tam zůstalo. Po infu od dr.O, že mám všechno přestat brát, jsem se na to několik dní ani nepodívala... 😒 Chtěla jsem na všechno to píchání chvíli zapomenout...

vodni
11. lis 2010

@kac3nka já jim tam tu nevypíchnutou dávku nechala, že aby třeba využili, když bude nějaké pacošce pár jednotek chybět... I mně takto dali při prvním ivf část dávky z toho, co tam asi bylo ze zbytků...

kac3nka
11. lis 2010

@vodni jéé, tak já jsem si to tam zrovna neuvědomila, jinak bych jim to tam taky nechala...No nic, tak příště 😉

vodni
11. lis 2010

@kac3nka já jim to tam nechávala u druhého, a byla jsem při tom trochu naštvaná, protože mi napsali moc velký kontejner, přitom existuje menší, který by mi tehdy stačil - takhle jsem jim tam "nechala" 3tis... U 1.ivf mi totiž stimulku natahovali na 12 dnů, takže předpokládali, že to tak bude zase, no ale folíci rostli a byli připravení už po standardní délce 9 dnů... Ale aspoň jsem se poučila, že příště na další dávky po utz budu chtít vždy menší balení, pokud to půjde...

jezulicka
11. lis 2010

@raduza2 tak zítra ti přeji dobré píchání at se ti daří... 😉

vodni
11. lis 2010

@raduza2 já se samosebou přidávám s přáním k jezulce 😉

raduza2
11. lis 2010

jezulicka
vodni

holky já mylím že už to je rutina 😀 a půjde to jak po másle ,ale těším se to je pravda 😝

raduza2
11. lis 2010

@jezulicka a co ty jezuli jak je mamino

raduza2
11. lis 2010

@vodni tak přemýšlím nad tím jestli v tom 1 kontejneru nechám zbytek nebo jestli se píchnu na 2x,ale vypadá to že se píchnu na 2x aby nebyli žádné zbytky když už je to tak drahý co mylíš ??

vodni
11. lis 2010

@raduza2 já to udělala tak, že jsem píchala doma z nového kontyšu, ale ty zbytky donesla sestře a jak se tam po utz dává dávka přímo na místě, tak mi to z těch kontyšů vytáhla do jedné stříkačky. Teda ten zbytek + takový ten zbytek co je tam navíc. Asi bych se bála, že bych sama dala dávku blbě...

lenceslava
11. lis 2010

Kuk

vodni
11. lis 2010

@raduza2 a ty máš 900 kontejner ne? Tak to máš na 3 dávky, no a pak ty zbytky viz výše

vodni
11. lis 2010

@lenceslava čau!

raduza2
11. lis 2010

@lenceslava ahojky

raduza2
11. lis 2010

@vodni tak to nemám starch že bych dala dávku blbě ,dělala jsem to tak i naposledy kdž mě dávali ze zbytků jejich ,ono s e ti to zarazí a vyměníš jen kontejner a dopíchneš zbytek

lenceslava
11. lis 2010

@raduza2 já to taky tak dělala,pokaždé když jsem měla načínat nový kontejner tak jsem prvně dopíchla zbytek.

vodni
11. lis 2010

@raduza2 aha, já myslela, že ty jednotky psaný na to pero ti to spočte, ale přesno dávku toho zbytku už ne, a nepamatuju si přesně o kolik je tam navíc v jakým kontyšu... Tak jsem zase chytřejší 😉 Gonal mi ale přišel lepší, žádný měnění kontyšu, jen se to nastavilo a šup tam 😀

raduza2
11. lis 2010

tak skvěle vidím že jsme se schodly 😀

kac3nka
12. lis 2010

Ahoj holky.
No to je hnus dneska venku. Došla jsem z autobusu do práce a rifle durch mokré... ☹

raduza2
12. lis 2010

Ahojky

Tady je úplně stejný počasí 😠 .
Tak první dávka je za mnou 😝

lenceslava
12. lis 2010

Ahojky.@raduza2 gratuluju.

raduza2
12. lis 2010

@lenceslava ahojky ,ty jsi dnes doma ??

lenceslava
12. lis 2010

jj mám volno,ale zato jdu v neděli 😖

raduza2
12. lis 2010

@lenceslava jéééé tak to by se mi nechtělo 😖

kac3nka
12. lis 2010

@raduza2 gratuluji a tiše závidím 😉

lenceslava
12. lis 2010

@raduza2 co naděláš no.

raduza2
12. lis 2010

@kac3nka děkujííí 😉

raduza2
12. lis 2010

@lenceslava no já vím že nenaděláš nic

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru