CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
21. lis 2010

@raduza2 já jsem taky mimo neboj nejseš v tom sama,navíc mě začíná bolet zuban,ale snad to přejde.

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava no jetsly to jsou fakz po babičce zakový ty korálkový tak jsou moc hezký ,taky jich tady pár mám 😉

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava jééé zuby nevspomínat ,já se zubaře bojím jak čert

andinecka
21. lis 2010

Ahoj holky, jste úžasný básnířky. Já vám taky chtěla něco napsat, ale nic moc veselýho mě nenapadá. Vy už jste všechny na ET byly? Já m¨ám první IVF a 2 dny od ET - pan doktor F. byl skvělej, a ted teda čekám a fakt se bojím. Já už jedno dítě mám - a přemýšlím nad tím, zda v případě neúspěchu do toho jít ještě jednou. Po veškeré aplikaci hormonů, kdy vypadám jako kulička (koule) a s vyhlídkou každodenních injekcí agolutinu před sebou - brrrrrr. Fakt obdivuju, co všechno ženy zvládají a dělají pro to, aby měly miminko.
Na netu jsem našla, že nějaký těho testy prokazují těhu už po 7 dnech - nevíte o nich něco? Jinak jste fakt super, jak si píšete, jak se podporujete. Andinka

lenceslava
21. lis 2010

@raduza2 no to právě nemám,ale přijde doba kdy si je udělám sama 😉 Já už delší dobu uvažuju že si nechám udělat klapáky.

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava jo takže do skleničky 😀

lenceslava
21. lis 2010

@andinecka asi každou tahla myšlenka napadla. Já osobně jsem ochotná kvůli miminku vytrpět všechno(a to už jsem vytrpěla dost) S těmi testy nevím,já vždycky vydržela a testovala až v termínu.

lenceslava
21. lis 2010

@raduza2 jj a jediný problém který budu potom řešit bude ten že nebudu vědět kde jsou. 😀

raduza2
21. lis 2010

@andinecka no mylsím že ta podpora je potřeba ,jelikož většinou okolí o tom neví .No 7 den po et měly některé kočky na testu ducha ,ale každá je jiná ,takže bych se nesrovnávala 😉

pampeliska36
21. lis 2010

@lenceslava ja byla zase v tom zahradnictvi vzadu u olympie, nevim, jak se to tam jmenuje... asi brabec... byla tam i predvadecka, jak se delaji adventni vence a tak... bylo to super!

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava na to si ještě mladá ,a jetsli si myslíš že budeš mít klid když si dáš klapáky tak si na omylu 😝 😅

pampeliska36
21. lis 2010

@andinecka asi jsme to kazda prozivala... ale vydrz!!! jeste je rozhodne na testovani cas... 😉

andinecka
21. lis 2010

@vodni
tak to jsi složila během večeře? CO jste měli dobrého? Jinak slibuju, že taky něco vymyslí a zítra pošlu - mám neschopenku, tak můžu básnicky tvořit. Stýská se mi po práci, doma je nuda a streotyp.

pampeliska36
21. lis 2010

@andinecka ta doba po ET je ze vseho uplne nejhorsi... psycho jak blazen!!! 🤐

raduza2
21. lis 2010

@pampeliska36 chytla jsi inspiraci 😀

lenceslava
21. lis 2010

@pampeliska36 jj vím.Já chci ještě kouknout do jednoho květinářstí,tam mě to nikdy nezklamalo@raduza2 nebo vyhraju sportku a budou nastřelený. 😀

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava zkoušela jsi recept ??

lenceslava
21. lis 2010

@raduza2 ještě ne ale neboj vyzkušám,a kdy děláš ty ůlky?

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava jasný 😀 😀

pampeliska36
21. lis 2010

@raduza2 jojo chytla a uz mam doma venec 🙂 venec na dvere mam hotovy uz od minuleho roku. a nejake svicny taky 🙂

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava stačí tak 14 dní před ,je tam ta nádivka tak aby ti vydržely a nebo můžeš dřív a naplnit je pozdejc

raduza2
21. lis 2010

@pampeliska36 tak an dveře mám umělý zvonky na větvy

andinecka
21. lis 2010

ha, tak mě napadla šílenost:

Znám já jednu Unicu,
tu naši nej kliniku,
tři dny jsem tam nebyla,
vrátit jsem si slíbila.
Už dva dny se soužím,
po bytě se ploužím
a po mimču toužím.

raduza2
21. lis 2010

No nic holky pro dnešek se loučím jdu nachystat drahé polovičce sváču a pak ..............😝

lenceslava
21. lis 2010

@raduza2 no já to asi udělám ted a naplním až potom,takhle mám udělaných spoustu vecí dopředu.

lenceslava
21. lis 2010

@andinecka ŠIKULKÁÁÁÁÁ

raduza2
21. lis 2010

@lenceslava taky to tak přeschystávám 😉
@andinecka no vidíš 😉

andinecka
21. lis 2010

@lenceslava
děkuji za pochvalu. 🙂

andinecka
21. lis 2010

Přeji Vám všem pěkný večer a zítra ahoooooooj. Anďa

pampeliska36
21. lis 2010

@andinecka jeeeeeeeeeeee no SUPER!!! dalsi basnirka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru