CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
8. bře 2011

@lena5 děkuju, doufám že to bude náš poslední a zdařilý pokus.

pampeliska36
8. bře 2011

@vodni ahoj kocko... tabulku na KET jsi udelala kraaaaaaaaasnou!!! vubec k tomu nic nema za pripominku 😀 jen jsem te chtela MOC poprosit!!! mas ji prosim v excel podobe? kdyby jo... mohla bys mi ji poslat pres IP? potrebuju si v ni neco upravit 🙂

pampeliska36
8. bře 2011

jinak nazdarek zeny 😀 😀 😀

ami33
9. bře 2011

@lena5 ahoj, už jsem se rozhodla pro FN Olomouc. Platby mi jsou celkem jedno, klidně si to zaplatím, a to ti dělali ten lepší utz že? ne ten základní. Jak psala vodní ten NT+biochemický. Chtěla bych si nechat udělat to nejlepší.

lena5
9. bře 2011

@ami33 ahoj Ami,přesně mi dělali to co psala vodní,byla jsem tam hrozně spokojená,ukazovali mi cévy,žaludek,pouštěli srdíčko prostě super na to,že to miminko je v tom 12tt takový drobeček.Příští týden tam jedu na velký utz.

ami33
9. bře 2011

@lena5 Jé to ráda slyším, nemáš náhodou na ně telefon? já si je našla na netu a včera tam už volala,ale nikdo to tam nebral jen jestli to není nějaké staré číslo.

lena5
9. bře 2011

já ho nemám ale jak dorazí manža z firmy tak ti ho sem hodím protože tam dneska zrovna volal ohledně 3d utz.

ami33
9. bře 2011

@lena5 to seš hodná, protože já volala dnes a další číslo z netu a zase nic, vždycky je to nějaký číslo na sekretariát

vodni
9. bře 2011

Ahoj kočky, omlouvám se, včera náhle dorazil taťka, tak jsem vypla kompl a "běžela" vařit večři 🙂 Jdu dočíst a odpovídat na dotazy 😀

vodni
9. bře 2011

@lenceslava Nooo, my máme číče čtyři 😀 😀 😀 A na ty výsledky, myslím kolem 2 měsíců, ale bylo to před IVF, takže jsme to moc nehlídali - nepotřebovali jsme je urgentně rychle. Proto si to už moc nevybavuju. Taky to nebylo to úplně nejpodrobnější...

ami33
9. bře 2011

@lena5 Tak už jsem se dovolala...na číslo 588 444 454....sem objednána na 11.4. a jsem ráda že mi udělají krev a utz v jeden den. Do frýdku bych musela jet na dvakrát. Říkala jsem jim, že ale nemám doporučení od dr. nechápu, že mi ho moje dr nechce napsat....sestřička mi prostě řekla že od nich doporučení mít nebudu, takže si to musím platit, ještě jí řeknu,ale myslím mám smůlu,ale si klidně tu tisícovku zaplatím, jen paní v Olomouci se divila proč, když mám na to nárok, tak nevím, asi tam každej chodí běžně s doporučenkou, Ještě mě napadlo, jestli by mi do doporučení nenapsali třeba na Unice, ale to už je asi blbý je s tím otravovat.

vodni
9. bře 2011

@pampeliska36 přes IP nejde poslat příloha, takže viz tvá IP s infem, kde najdeš 😉

vodni
9. bře 2011

@ami33 Ahoj kočko, možná si u tvé dr mysleli, že půjdeš někam, kde se to prostě platí, a kde teda žádanka nemá smysl - já se na to x-krát ptala a prostě na toto doporučení dát obecně nejde, protože není zařazeno na seznam pojišťovnami hrazených výkonů. ALE: na některých pracovištích na žádanku zdarma dělají (v rámci nějakých grantů, projektů apod.). Tak se dr. zeptej, že ses domluvila ve FN Olomouc, a tam že po tobě to doporučení chtějí... ne? A uvidíš, třeba ti ho napíše.

ami33
9. bře 2011

@vodni no zkusím to jak říkáš, dají dají , nedají nedají, si to zaplatím, hlavně když mě vezmou i bez doporučenky.

vodni
9. bře 2011

@ami33 Koukni se na http://www.prenatal.cz/index.php?id=57 - úplně dole právě píšou, že tento typ vyšetření není hrazen z pojištění. Ale jak některé kočky na mK píšou, tak někde prostě nic neplatili (třeba ta FN Olomouc).

ami33
9. bře 2011

@vodni jo já už to někde četla o těch projektech a gratech a zrovna o té Olomouci, uvidím, řeknu dr, že to po mě chtějí a že jsem tam už objednaná a uvidím no.

vodni
9. bře 2011

@ami33 Přesně tak 😉 Je přece doporučení nic nestojí, tak jakýpak s tím štráky že jo 😀

ami33
9. bře 2011

@vodni no já si myslím, že nemá důvod mi ho nedát, s tím Frýdkem to mi říkala že asi 1400 nebo kolik a když se budu objednávat jinde ať se raději zeptám na cenu. Asi nepočítali s tím, že to někde dělají zadara, pravda já taky ne.

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni ja te proste miluju! 😀 😀 😀 DEKUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vodni
9. bře 2011

@pampeliska36 óóóch, jsem potěšena 😵

vodni
9. bře 2011

@ami33 Video pro tebe na tento týden 😉 http://pregnancy.healthguru.com/video/fetal-dev... Je tu pěkně vyfocené, jak je v tomto týdnu obtížné rozeznat pohlaví 😀
(odkazy na videa pro každý týden jsem dala ke každému týdnu v albu na https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

ami33
9. bře 2011

@vodni ty ses takova sikula, mrknu jak budu na PC. Sem dostala od manzela takovej mobil abych nemusela z postele kvuli netu. Vylezu zase az k veceri hehe.

vodni
9. bře 2011

@ami33 ty brďo, ty to máš teda zařízené 😀

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni to je tak krasne!!! ty se o ty stranky tak strasne hezky staras!!!! to by na unice normalne cuceli 😀 😀 😀 dokonce by si te domluvili, abys mela na starosti i ten jejich web 😉

pampeliska36
9. bře 2011

holky tady je nejak mrtvo... co? 😨 doufam, ze prijdou i nejake nove snazilky... a nebo se tu objevi ta "stara znama skvadra" 🙂 😉 petka, lenca a nadenka... ostatni holky uz jsou v jinem tematku 😀

pampeliska36
9. bře 2011

@vodni hele kocko... co ty vlastne pracovne delas? 😉

misha83
9. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky, kdy jdeš do toho CARu? Už jsem se ptala, ale asi to zapadlo☹

vodni
9. bře 2011

@pampeliska36 😎 😎 😎 to je tajné 😎 😎 😎

misha83
9. bře 2011

@vodni Prosím uprav mi to v tabulce na duben 2011. Se nám to vlastně posunulo. Moooc děkuji.

vodni
9. bře 2011

@pampeliska36 No jo, jen já tu pořád trčím ve stejném tématu 😝 Ale nějak se mi nechce stěhovat, jsem si na vás nějak zvykla 😀

Ale to je fakt, nové snažilky, halóóóó, kde jste???????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru