CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. čer 2011

@tevi Nakukuju, jak to pokračuje... Tevinko, moc na tebe myslíme! Kdy máš vlastně oficiální testování?

luciferka29
15. čer 2011

@tevi znám to já mám testovat v pondělí, dneska jsem netestovala snad to vydržím až do víkendu už to máme 5 pokus. Držím palečky 😲 hlavně to chce klidnou hlavu 😉

tevi
15. čer 2011

ofico test mám v neděli = 16.den po Ketu. Je to náš poslední pokus. Moc bych si to přála.

vodni
15. čer 2011

@tevi Tak to bych asi nevydržela a tak zítra zašla někam do laboratoře... 😉 Sice jsem jak známo zastánce testování co nejpozději, ale když už se test jednou udělá... (já ho udělala ofic.den a ještě ten den vyrazila do laborky 😉 )

luciferka29
15. čer 2011

@tevi tak to jsme na tom úplně stejně taky budu mít 16den v pondělí a mám ofic.testovat 🙂

luciferka29
15. čer 2011

jééé já už neumím ani číst
😀

tevi
15. čer 2011

Jà jsem uvažovala o pátku, uvidíme. Třeba se to zítra nějak pohne. Zítra máme 4. výročí svatby a manža má narozky, takže to musí vyjít.
@luciferka29 v podstatě jsme na tom vážně stejně. Tak by nám to mohlo vyjít oběma.
A vůbec, když už tam ta čára je, tak tam zůstane a hototo. Jsem rozhodla! 😀

luciferka29
15. čer 2011

tak já testnu taky v pátek a dáme si vědět pokolikáté už to zkoušíte?

luciferka29
15. čer 2011

@tevi a hlavně by to byl pro manžu k narozkám a Vám oběma k výročí nejpěknější dárek jaký by jste mohli dostat 😲

tevi
15. čer 2011

@luciferka29 3.pokus, 2.Ket Ale u mě je každý cyklus velmi riskantní a stimulace hrozně nebezpečná. Takže fakt poslední možnost.

luciferka29
15. čer 2011

@tevi tak ta čárka tam prostě musí zůstat!!!!!!!!!!!!! 😠
a já budu čekat snad se tam zase objeví, ale už ji nedávám moc naděje

ami33
15. čer 2011

@vodni no hele když vás tu tak čtu, tak mě to přijde všechno strašně dávno, přitom to je pár měsíců, strašně to letí. Dneska peru první pračku pro prcka, co mi došel balík co jsem objednala tady na bazárku, tak už kompletuju seznamy co máme a co ještě musíme koupit, no nějak to moc neubývá.

Holky držím Vám tu všem palce ať už rostou brzo bříška a máte už taky ty jiné starosti, strašně to přeju všem.

vodni
15. čer 2011

@ami33 jj, letí to strašně. Já ještě tím, jak jsem měla narozídl od tebe stimulace tři, tak mi připadá, že to bylo někdy v pravěku 😀 A seš dobrá - já mám stále jen objednaný kočár, jinak nemám nic 😎

ami33
15. čer 2011

@vodni no já už škrtám na seznamu, už mi toho moc nezbývá, dnes jsem totiž narazila na obchod nechala tam 1500Kč,ale 2 tašky věcí. Měli tam super ceny, nechápu jak někdy mají kartáček s hřebínkem za 250 a někde za 80Kč. Tak zase toho ubylo, dokonce mám první plenky a osušku na koupání. No kočár je defakto vybranej, jen objednat, asi taky už není na co čekat. Furt sem koukala na netu kde co mají a nakonec to všecho nakoupím po obchodech u nás. Tak nelelkuj a nakupuj jako, čas se krátí.

tevi
16. čer 2011

Holky, je to tam' 🙂
Jsem těhotná! Štěstím jsem se až rozplakala!
Budeme mít miminko 🙂 😀 🙂

luciferka29
16. čer 2011

@tevi mooooooc ti gratuluji !!!!!

jimmy1
16. čer 2011

@tevi moooooc gratuluju, tak ať se prďolka drží!!!! 😵 😵 😵

lucifirek
16. čer 2011

@tevi gratulujeme😀

luciiiie
16. čer 2011

@tevi gratulujemeeee!!!!!!!! to je krásná zpráva.... 😵 😵 😵 😵

vodni
16. čer 2011

@tevi Tevinečko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Bylas na krvi nebo čára zesílila?

luciferka29
16. čer 2011

chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo komu se druhá čárka udělala 14 den po ketu nebo i pozdíš díky ☹

andinecka
16. čer 2011

@tevi
krásný dárek k výročí a manželovým narozkám 😵 😵 😵

ivetule
16. čer 2011

@tevi to je krásaaaaa. Tak to přeci jenom vyšlo. Jen tak dál. 🙂 🙂

tevi
17. čer 2011

Holky, jste zlatíčka. Všem mocinky děkuji. Myslím, že je to zaslouženě, ale tady si to zaslouží opravdu každá. Dala jsem fotečku, jak moc sílí... Je to nádhera. I ten pocit, hned mi vždycky poskočí srdíčko. Opravdu to byl nejkrásnější dárek k výročí i narozeninám. Byla jsem hrozně dojatá. Je to obrovské štěstíčko.

vodni
17. čer 2011

Tak mám za sebou OGTT. Vypití cukru bylo ok, nějak mi to ani nepřišlo moc sladký 😀 A výsledek je v pořádku. Jupí 😵
BTW: Pro někoho možná důležité info: na Obilňáku není potřeba žádanka...

luciferka29
17. čer 2011

já jsem dneska testila 13den po ketu a bohužel jenom jedna čárka ☹

tevi
17. čer 2011

Začala jsem trochu špinit a pobolívá mě v podbřišku. Taková pichlavá bolest. Na Unice mi ten pohotovostní mobil nikdo nebere, můj gyn. řekl, že mám vydržet do pondělka a v nemocnici se mnou prý tak brzo těhu nic neudělají. Takže jsem těžce v pasti. Navíc mě bolí bradavky. Kéž by se to sluníčko udrželo a bojovalo.

vodni
18. čer 2011

@tevi Tevi,moc na tebe myslím. Nebo, může to být jen implantační krvácení, to vypadá podobně. Nebo jste měli 2 embryjka? to by příp. taky mohlo být... Když jsem u druhého začala špinit, tak mi doporučili ležet, dát nohy nahoru, a vyčkávat. Ale neboj, bude to ok, tvoje čárky jsou mnohem silnější než jsem tehdy měla při tom špinění já... Zkoušela jsi unicu dnes?

misha83
18. čer 2011

@luciferka29 Pokud jsi měla 6. dne po KET pregnyl, tak 7. den to byla pregnylovka. Je mi líto, že slábne a nemění se v těhu čárku ☹ .
@tevi Gratuluji! Věřím, že špinění neznamená nic špatné, Držím pěsti!

lenceslava
18. čer 2011

Ahoj. Hlásím páteční návštěvu Unici. Měli jsme pan dr Gogelu a byl moc příjemnej.Dostala jsem recept na Marvelon a při červencové ms začínám baštit. Doporučili nám PICSI a jdem do toho.Ale musím se přiznat že se mi ani nechce,ale to se určitě změní. @tevi vše bude jistě ok.držím pěsti.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru