CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

bobecek79
27. zář 2011

@lenceslava někdy to píchnutí necítím vůbec a z toho to bolí jako ta s...a 😀 .Mám to už taky hodně rozpíchané a tvrdé,bolí to i na dotyk nebo když si špatně sednu tak to cítím. A manžel říká,že se Agolutin i těžko natahuje z ampule a ze stříkačky to jde taky špatně....Zlaté píchání do bříška.... 🙂

bobecek79
27. zář 2011

@betysek betysku tak ještě dneska a zítra embryjáčci už budou taky u maminky v bříšku,tak hodně štěstí a atˇ se jim vede!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenceslava
27. zář 2011

Ahoj.Holky poradte mi co s těmi zatvrdlinami po agoši.Dneska nemůžu ani pořádně sedět.Manžu napadl gel s aloe vera. @bobecek79 to já tedy vždycky manžovi všechno nachystám a on pak jenom bodá.

jimmy1
27. zář 2011

Ahoj holky 🙂 jak tady čtu vaše "zážitky" s agoušem, tak už se fáááákt těším 😝 a to chci píchat agouš do 12tt 😀 😎
včera jsem zobla poslední marvelon tak začínám očekávat tetičku z červeného kostelce😝 a až přijede, tak se s ní domluvím, že si s návštěvama má dát pauzu aspoň do července 😝

betysek
27. zář 2011

@bobecek79 Zítra ráno jdeme na ET. Máme už jen 3 emrya - 1 nevydrželo od včera. Máme 2 -10B a 1 - 9B. Tak snad ty 10B do zítra vydrží.

lenceslava
27. zář 2011

@betysek vydrží uvidíš. 😉

betysek
27. zář 2011

Nevíte někdo, jaký může být časový rozdíl v píchání Agolutinu. Sestra říkala, že by to mělo být ve stejnou dobu, ale hodina, že nevadí. Chtěla bych přespat před ET u kamarádky, ale té se dělá při pohledu na injekci zle. Manžel bude hlídat doma malou. Normálně pícháme Agolutin o půl páté ráno, teď by mi ho museli bodnout na Unice o půl osmé.

bobecek79
27. zář 2011

@betysek tak to fakt nevííím 😒 .My dodržujeme tak tu hodinku,každý den tak mezi 7.30 až 8.15 podle toho kdy manžel musí vstávat. Jinak my taky měli před ET 3 embryjka a do ET vydržely jen 2. Zítra ne Tebe myslíííím a držííím palečky..... 🙂 🙂

drndapetka
27. zář 2011

Ahojek,

tak OPu ve čtvrtek. Po Puregonu se to rozrostlo, ale rostou nerovnoměrně 😒
Dle slov O. - ty velké rostou rychle, ty malé pomalu - úplně naopak ☹
Folikulů pořád 18, v rozmezí 13-25mm, přičemž na pravo jsou větší 18-25mm. Prý to zatím vypadá na 6 vajíček, ale minule jsem měla vaja i v 18mm, tak jsme ještě píchli dnes menší dávku, aby jsme dali i těm menším šanci dorůst, třeba bude těch vajec nakonec těch 10kousků, uvidím....
Ptala jsem se, jestli mi ta 25tka nemůže prasknout, a O. říkal, že minule mi nepraskla 24ka, tak z toho vychází, a prý kdyby praskla zítra, tak by to už nevadilo, protože dnes večer píchám Pregnyl. To jsem netušila, že to tak je 😕 Takže jsem teď lehla a nic nedělám, mám o toho největšího hrocha strach 😝
Na jednu stranu jsem ráda, že z toho aspoň něco je, když to ze začátku vypadalo úplně out, ale čekala jsem to pořád lepší, no 😖
Na druhou stranu si říkám, že se aspoň vyhnu OHHS, což mě moc těší 🙂
Ale mám strach, že to tentokrát nedobelháme na 5tý den kultivace 🙄

Ale člověk se má těšit s maličkostí, že 😵

bobecek79
27. zář 2011

@lenceslava tak to klobouk dolů před Tebou.. 😀 ,já jen vidím ty jehly a jak slyším jaké to v té ampuly vydává zvuky,když se dotkneš skla....brrr. To bych nezvládla... ☹ .Máme doma už takový rituál 😀 😀 .Manžel to má na stole nachystané,jen to natáhne do stříkačky a já už ležím v posteli s hrůzou v očích,on příjde potře mi zadek a píchne,někdy bolí hodně,jindy to ani necítím.... 🙂 🙂

bobecek79
27. zář 2011

@drndapetka vycházej z počtu 18,určitě tam něco najdou a nebude jich málo..... 🙂 🙂 Když si to pročítám,tak jsme asi každá stejná,přemýšlíme o tom a říkáme si proč je to tak??? Není lepší kdyby to bylo jinak??? Njn,už to tak bude.. 😀 😀 .Dopadne to dobře a třeba budeš nakonec z počtu překvapená.....a kdyby nebyla 5denní kultivace,přece u maminky jim bude nejlííííp 🙂 🙂 🙂

drndapetka
27. zář 2011

@bobecek79 já jsem jen vyděšená z toho, že je to všechno jinak než u minulého pokusu 😨 minule šlo vše jak po másle, teda až na ten hyperstimulák a na to, že to skončilo potratem 😔 ale to už je druhá stránka věci 😖 tak si říkám, že by to právě teď mohlo dopadnout porodem 😵 , když všechno nejde tak lehce 😝

drndapetka
27. zář 2011

Měl tady někdo folikul 25mm a víc? fakt jsem zvědavá, jestli vydrží 😕

bobecek79
27. zář 2011

@drndapetka no jasně,že to dopadne porodem,s tím jsi taky do toho šla,ne 🙂 🙂 ???? Moc Ti to přeji,protože Tě obdivuji za to,co jsi už musela protrpět.....Kolikátý pokus IVF to pro Tebe nyní je??? Můj první a modlím se aby poslední a dočkala se miminka... 😲 😲

bobecek79
27. zář 2011

@drndapetka víš co Ti řekl doktor a myslím si,že to dělají natolik dlouho,že mají velké zkušenosti. Já jsem si vždycky říkala,když mě v hlavě hlodal červíček,že oni to přece zkazit a něco zanedbat nemohou,když to stojí tolik peněz.... 😉 😉 A když by něco pokazili,přece je to prohra i pro ně,musí mít výsledky když mají i ISo.

bobecek79
27. zář 2011

@lenceslava a jak se citíš po ET??? Jsi v pohodě nebo to vnímáš a myslíš na to????

drndapetka
27. zář 2011

@bobecek79 je to moje 2.IVF, ale z 1.IVF jsme měli ještě mražáčky, takže jsem byla mezitím i na KET, který ale ani těhotenstvím neskončil

drndapetka
27. zář 2011

@bobecek79 no on si při tom výroku nebyl zcela jiste, říkal, že je to kolikrát buď a nebo, ale je fakt, že když mi minule vydržela ta 24mm, tak 25mm je už skoro stejně, tak to bude v poho 🙂 Bolí mě teď hodně břicho, tak mám jen trochu strach, ale to je normální

lenceslava
27. zář 2011

@drndapetka peti víš jak to je,příroda si to zařídí sama jak chce.Určitě budeš mít pár (to nemyslím dve) pěkných vajek. @bobecek79 no statečná tedy rozhodně nejsem,při píchání mám hlavu pod polštářem a kříčím že nechci že to bolí(i když to třeba moc nebolí) @betysek myslím že to není takový časový rozdíl,my máme rozpětí 18-20 hod.

drndapetka
27. zář 2011

@betysek na unice bývají už před 7 hod ráno, tak by Ti ten Agolutin píchli i dřív , zkus se s nima domluvit 😉 já tam tenkrát byla na krvi už v 6:50 a sestra mě vzala dovnitř a vzala mi jí dřív 😉

vodni
27. zář 2011

@drndapetka @betysek Já jsem na unicu chodila píchat agoš při prvním pokusu o víkendech - vždy jsem měla přijít na cca 6.50

drndapetka
27. zář 2011

@vodni jj, vždyť to říkám, že jsou tam hodně brzy 🙂
@betysek, takže když Ti to píchnou v 7hod., tak je to o.k., ty 2 hodiny nevadí, za ty 2hodiny Ti ten progesteron nestačí ani o trchu klesnout, nebuj 😉

betysek
27. zář 2011

@drndapetka Dnes je to doma psycho. Eli není ve školce, protože měla rýmu. Chodí do školky od začátku září a co už se naučila blbin, to jen valím oči. Před tím přeci jen trochu poslechla, ale teď se tváří, že trpí absolutní hluchotou. A jak se mnou mávají všechny ty hormony, tak mě teda hned všechno vytočí. Jestli to bude takhle celé případné těhotenství, tak to potěš. Dneska začala srkat při jídle, prý to dělá druhá Eliška ve školce a ona to tedy bude dělat taky, protože se jí to líbí. ☹

betysek
27. zář 2011

@drndapetka diky, domluvím se tedy v Unice na Agolutin

jimmy1
27. zář 2011

@betysek dneska jsou asi nějaký erupce na slunci 😉 Martínek taky pěkně lumpačil dopolko a mě to prudilo jak nikdy 😝 😎 a to zatím píchám jen diphereline 😲 až začnu s puregonem, to bude teprve mazec 😀 😎
jinak ten agouš bych nechala píchnout co nejdřív ráno na Unice jak radí drndapetka a pak tam prostě chvíli počkala, však oni jsou tam ochotní si myslím 😉

baaska
27. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem se jenom jukla, jak to tady po takové době vypadá, a forum UNICA stále existuje. Ve zkratce Vám napíšu, jak jsme tam dopadli my, abych podpořila případné snažilky🙂 Při první náštěvě na UNICE nám bylo řečeno, že já mám polycystické vaječníky a můj manža je na tom tak mizerně, že my dva budeme mít spolu děti leda tak zázrakem. Po prvním ICSI jsme měli dvojčata, úžasní tvorečkové, kteří budou mít v listopadu 4 roky a až na to, že jsou pořád dokola nemocní a téměř nenavštěvují školu a mě z toho už pak taky lítají nervičky, jsou úplně jedineční🙂 Rok po porodu po dvojčatech (rodila jsem normálně) jsem byla na gynekologické operaci, kde se k polycystickým vaječníkům přidala ještě endometrioza, srůsty a akutní zánět slepého střeva. Bylo mi řečeno, že my už teda opravdu děti mít nebudem. Nebrala jsem ani antikoncepci, je mi po ní dost blbě, a tak se mi začaly dělat cysty. Zajela jsem si do Kroměříže k panu doktorovi Kremlovi, aby mi na ty cysty dal nějaké homeopatika, prej to na ty cysty zabírá. 4 měsíce na to mi začalo být nějak divně a tak jsem začala lítat po doktorech. Všem to přišlo divné, protože já chodím k lékaři už jen když je to fakt vážné. Prošla jsem přes utz, odběry u obvoďáka, pořád nic. Začala jsem přibírat, tak jsem teda začala běhat, chodit na Zumbu a v tu dobu mi začaly znovu gyn obtíže. Tak jsem se vydala k panu primáři, který mě operoval po dvojčatech s jistotou, že bude asi nutná revize po první operaci. No a po celkovém vyšetření (v jehož závěru už jsem nebyla schopná slova) mi pan doktor sdělil, že jsem ve 13 týdnu těhotenství. Dnes máme krásnou téměř 8 měsíční holčičku, je naprosto dokonalá a navíc jsme předčili všechny ty diagnózy, protože příroda si to nakonec stejně udělá tak, jak sama chce! Takže přeju všem případným snažilkám hodně úspěchů a z vlastní zkušenosti můžu doporučit, že pokud si projdete první IVF, tak se nesnažte o nic jiného, než být úplně maximálně v pohodě a myslet si, že není jiná možnost, než že to vyjde🙂 Nám to s manželem moc pomohlo🙂

lenceslava
28. zář 2011

@baaska děujem za podporu 😉

drndapetka
28. zář 2011

Dobré ranko,

tak já včera večer píchla Pregnyl,dnes mi je fajn, akorát mám kozy jak dva vozy 😀 Minule mi bylo po Pregnylu děsně zle, tak jsem ráda, že jsem se probudila "normální" 😅 A zítra už jdu na OPU 🙂

Jinak co je u Vás novýho?

@lenceslava Co celý dny kutíš s manželem? Stará se? 🙂 Já právě poslala manžu na velký nákup a na poštu, však ať se stará. Bez práce nejsou koláče 😀

bobecek79
28. zář 2011

@lenceslava ahooj lenceslavko 🙂 ,jak se cítíš po ET???? Já jsem přesně týden po a přijde mi to čekání nekonečné,ale musím vydržet i když mám kolikrát chutˇ se otestovat,ale vím,že by to byla blbost... 😕 Až to bude mít přijít,to testování, budu mít šílený strach. Taky pozoruji,že pořád lítám na WC,čím to může být,nevíš????

bobecek79
28. zář 2011

@drndapetka ahojky 🙂 ,mě se prsa nezvětšují,jen jsem včera zjistila,že jsou mi těsné rifle přes břicho...hmm?? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru