CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
29. čer 2010

@natulaaa Natulííí, to je mi líto s tvýma rodičama... No naši nám sice první IVF zaplatili a zaplatí nejspíš i to druhé, ale...oni (spíš mamka) si myslí že jen prachy stačí. mamka moje zase když jsem měla to mimoděložní tak ani nezavolala jak mi je,..vůbec nic. To mě tak strašně mrzelo, že jsem si taky dost mohutně probrečela. Teď po tom neúspěchu o sobě taky nedává vědět,..no nevím...Potřebovala jsem obejmout, vybrečet se na rameni a ona tady nebyla. Oni peněz moc nemají, dali a dají nám to ze spoření, ale tím pro ně asi "povinnost" končí.. Tuhle minulý týden mi máma řekla, že jí její sestra nadala, že se chová jako že jsme jí ukradení a je jí fuk, že nemůžem mít mimčo a tak..No a moje máma se cítila hrozně dotčená a ještě si mi stěžovala,... V tu chvilku jsem měla co dělat abych se nerozbulela...vždyť je to pravda.. 😒 Ikdyž hmotně nás teda zabezpečují až až..

pampeliska36
29. čer 2010

@mufinka0 jeeeeeeeeeejda ☹ to je teda trapeni s mamkou jednou... ☹

mufinka0
29. čer 2010

@natulaaa Tak to vážíš a měříš na chlup stejně jako moje bývalá kolegyně,..mimochodem teď už na mateřské s 2měsíční holčičkou... :-/

mufinka0
29. čer 2010

@pampeliska36 No jo,...myslím že mě má ráda,..ale prostě asi city jí chybí...Nebo to neumí dát najevo,..tím mě furt uklidňuje manže 🙂 Furt mi říká, kašli na to máš mě!!! Jenže chápeš,..máma je máma... 😒

lenceslava
29. čer 2010

pampel to mě říkal taky.Ale já i přes to že mám horm profil v pořádku nějak hůř reaguju na ty hormony takže jich potřebuju víc. já při minulé stimulce začínala 150j puregonu a končila 250j puregonu a menopurem denně(myslím že jsem tak píchala tři dny) a ted těma 250j budu začínat a doufám že nebudu končit plnou cisternou 🙂 Prostě potřebuju vyšší dávky.

pampeliska36
29. čer 2010

@lenceslava fandim a verim... jedeme do plnejch 😉 😀 😀 😀

pampeliska36
29. čer 2010

@mufinka0 no jo no... nektery ty mamky neumi rict, co citi.... 😅

lenceslava
29. čer 2010

@mufinka0 já mám to samý s našima. Nějak si ty city neumíme dát najevo.

mufinka0
29. čer 2010

No holky dost...už nebudu sentimentální....nedělá mi to dobře.. 😀

pampeliska36
29. čer 2010

@mufinka0 tak tak 😀

lenceslava
29. čer 2010

mufi máš pravdu.taky je mi ouvej.Jdu zase chrupat to vstávání ve tři ráno mě zabíjí. 😠

pampeliska36
29. čer 2010

@lenceslava dobrou noc 😉 minule jsem si zrovna rikala, ze je sedm a ty jdes spat.... uz vim proc!!! to by me taky zabilo!!!

drndapetka
29. čer 2010

Tak už jsem tu taky 🙂 Jsem v práci, dělám 12tky a musela jsem si podělat práci, která byla akutní, ale už to mám vše hotové, tak si dám dobrou svačinu, nohy na stůl a budu do osmi jen tak odpočívat 😀

Jinak my si budeme muset půjčit, nejspíš od mého táty, takže to bude jediný člověk, kterému se o IVF řekne ( doufám, že to nikomu s rodiny nevyžvaní - ale jak ho znám - necítí se ještě na dědečka - tak o tom mluvit raději nebude 😀 ).

Nám se to teď sešlo nějak všechno dohromady, jinak bysme měli peníze i ze své kapsy, ale začínáme za týden konečně rekonstruvat byt a ten spolkne dost peněz a tak si nemůžeme dovolit vzít penízky na IVF s rozpočtu na byt 😒 Ale nějak to dáme 😉

Holky , prosím Vás, včera mě brali krev na ten HP, mám si volat na výsledky nebo ne?

drndapetka
29. čer 2010

@mufinka0 Teda s tou Tvou mámou je to tak trochu smutný, ale na jednu stranu je hodná, že Vám to zaplatí, a neboj-jak bude mimi, tak ji to změní 😉

natulaaa
29. čer 2010

Ježiš to mě nestrašte,mi říkal,dr Malý že za léky nebudu doplácet asi nic,že mi stáči málo jednotek,že pojištovna proplácí určité množství jednotek a já ho prý v žádném případě nepřekročím,dokonce využiju prý jen čtvrtinu 😒 😒 .
no a s těma rodičema je to někdy na nic,rodiče od manži nemají vubec nic,ti jsou rádi,že vyžijou a moji rodiče zase mají a nedají,chce se mi z toho brečet a ted nevím kdo se ptal,joo je jim líto že nemáme prcka,oni by taky chtěli ale to je tak vše,já vím,že mamka mi ho veme a pohlídá ,to zase jo,ale co se týče financi,tak bohužel nic,mamka mi naučtuje i jogurt za 4kč,když jde třeba do obchodu,tak at mi třeba koupí,tak i ten mi napíše na lísteček 😒 ,No co nadělám,furt jen slyším,že manža snad dělá,tak jakto že nemáme ,no to je furt dokola 😢 .A s těma cytama,to je to samé,my se s mamkou neumíme obejmout,my pokecáme všechno,ale obejmout se nebo tak to néé

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka nene oni ti zavolaji jen, kdyby byl nejaky problem... jakoze by ti treba doporucili na neco leky, aby ti snizili hladinu napr. prolaktinu... jinak ti volat nebudou a ty si taky nemusis volat. ja jsem se na dalsi navsteve zeptala, zda byl muj hormonalni profil OK a doktor mi vsechny vysledky ukazal a rekl, ze vsechno OK 😀

lenceslava
29. čer 2010

no co nadělám no. tak brou děvčata.jo ještě jsem se chtěla zeptat jestli někdo není jak dlouho platí předpis na léky,frgala mi včera zrovna napsal marvelon tak abych to neprošvihla.

pampeliska36
29. čer 2010

@natulaaa no ja nevim... ja mam prvni IVF a to vzdycky rikaji, ze je to takove to "startovni" a davaji takove davky, aby to ta zena dobre ustala, takze si myslim, ze mam taky ty normalni nizke davky.... a pri tom svem vyfasovani jsem u nich v lekarne platila skoro 3 tis. kc, ale me teda na to frgala upozornoval, kolik budu platit celkem CCA za leky 😉

pampeliska36
29. čer 2010

@lenceslava tri dny.....? 😅

drndapetka
29. čer 2010

Taky jsem holky přemýšlela dneska nad jednou věcí. Pamatuju si, že minulý rok mi dlouho meškala MS, tak jsem běžela k mudr pro Agolutin, jenže MS do 14 dní od píchnutí nedošla, tak sjem běžela k mudr. znova, ten mi vzal krev a prý jsem těhotná 😕 ....No víte, co mě asi napadlo - zítra ráno valím na Agolutin do Unicy, aby mi přišla MS - co když se bude ta samá věc opakovat? Myslím jako, že to nedostanu a otěhu přirizeně 😲 No ale to mi jen tak prolítlo hlavou -takový zázraky se nedějí 😀 Vlastně už možnost přirozeného zázraku do ET už není, tak proč si lhát a namlouvat.....těšitse , těšit se, těšit se 😀 A já se tak těšíííííííím 😵

drndapetka
29. čer 2010

@natulaaa Natul, mě mudr zase řekl, že za léky budu doplácet cca 5 tisíc....nepřijde mi to nějak moc....

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka tak ti nevim... to jsou teda zivotni situace.

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka
@natulaaa to mi doktor frgala tak rekl, ze to vychazi cca na 5 tis. kc

lenceslava
29. čer 2010

@natulaaa však neboj když ti Malý řekl že ti bude stačit málo tak to tak bude.Poj platí nějakých 2000j.. My právě loni taky spravovali byt a ještě platíme hypo a leasing a prachy mizí ani nevíme kam,nejvíc mě štve že letos ani nepojedeme k moři,manžovi to tam moc svědčí je totiž trošku nemocnej a moře a to sluníčko mu vždycky prospěje.

drndapetka
29. čer 2010

@pampeliska36 No mě totiý docela pobolívají prsa a už jsem měla jednou na HP zvýšený prolaktin, sice jen lehce, ale jsem si na 100% jistá, že ho zvýšený mám, tak se teda divím, že už nevolali

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka a kdy ti brali krev?

drndapetka
29. čer 2010

@pampeliska36 řekl Ti 5 tisíc a platila jsi míň jo? Tak to je super

lenceslava
29. čer 2010

@pampeliska36 to jsi mě moc nepotěšila. no tak zítra valim do lékárny. pro jistotu.

pampeliska36
29. čer 2010

@drndapetka no ja zatim vyfasovala jen cast leku.... to co potrebuju pred prvnim UTZ. tj.:
prednison, kyselitu listovou,
dipherelin, puregon a pero na puregon.
... zadny dalsi leky jsem nevyfasovala... to asi az podle situace po UTZ a asi to davaji postupne, aby se clovek nezdesil 😀 😀 😀

lenceslava
29. čer 2010

petko tak si udělej testa.Stejně je zvláštní že ted ti píchají agolutin aby ti mrcha došla a po et si ho budeš píchat aby ti nedošla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru