CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
1. črc 2010

@vodni ja jsem MAGOR... ja to napsala do te jine diskuse.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se poseru... ty holky si budou myslet, ze jsem padla na hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
1. črc 2010

@lenceslava Ja musim rict, ze si nejsem tou zmenou uplne jista, prece jen uz bych vedela o co jde... 😝 Ale Frgalovi verim, ze to zvolil spravne. Je pravda, ze v poradne pred 1.IVF jsem na kontrolnim UTZ mela pred stimulaci vice folikulu nez po stimulaci... Takze chapu, ze chceji podporit co jde a zbytecne to nezastavovat. Kazdopadne, jsem opravdu zvedava jak to bude probihat...
@pampeliska36 maxidalnice bude provokovat, to teda do terminu testu fakt nevydrzim 😀

pampeliska36
1. črc 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
1. črc 2010
vodni
1. črc 2010

@lenceslava Jo jo, verit se musi, to je jediny, co muzeme, vlastne musime. Nas sice ceka "teprve" 2.IVF, ale tim pripadnym 3. si nejsem jista - problem je u nas na obou frontach (ja anovulace, to FSH.... manzel velmi zly spermiogram - morfologie jen 1%...), a do darcu jit nechcem. Takze ted se na to "mrdnout" nemuzeme (to je teda slovo, to snad ani neznam 😀 )

lenceslava
1. črc 2010

@vodni když jsme šli poprvé loni do ind poradny tak jsem zrovna měla mít ms ale ona nějak pak dorazila později,no a když mi otevřel dělal ult tak řekl že jsem evidentně ani neměla ovu.a proto mi do papírů napsal ovulace neprokázaná. a ted mi frgouš řekl že mám v pravo krásnej folík. no každopádně jsem fakt zvědavá jak to bude ted.Doufám že nám zbydou embroušci i do mražáku.

lenceslava
1. črc 2010

@vodni jé to jsem netušila že to někdo nezná to tím myslím jako že se z toho jako zcvoknu 😀 😀 😀

pampeliska36
1. črc 2010

@lenceslava ja to slovo znam a hodne pouzivam 😀

natulaaa
1. črc 2010

Tak já jsem z opavy 😵
jinak Vodní já mám FSH 3.09 a to mi řek,že s takovou hodnotou nebudem raději riskovat 😢 ,tak snad mi klesne po lékách,holky za jak dlouho mi příjde od nich ten recept 😒 ,doufám,že ho pošle hned,když jsem s ním dneska mluvila 😒

vodni
1. črc 2010

@lenceslava Já s tím mražákem pořád nevím (chudinky je tam nechat... 😉 - mně by stačilo, kdyby bylo na jeden transfer, ale samozřejmě MUSÍ být ta maxidálnice, co bude mít pampeliska36

natulaaa
1. črc 2010

néééé já mám TSH 😀 😀

vodni
1. črc 2010

@natulaaa jse si říkala, že mi to číslo nějak nesedí... 😉 FSH má být do 10 a je důležité, jak je v poměru k LH hormonu. No a u mě samozřejmě blbý, i když zatím ne drasticky. Nicméně, postupně se zhoršuje, tj. jde nahoru, což svědčí o tom, že mi vaječníky přestávají fungovat ☹

natulaaa
1. črc 2010

Ježiš Vodní no to snad néé až tak a ty normálně neovuluješ? no já jsem zvědavá jaké je budu mít já,byla jsem na odběry v uterý na FSH,LH,E2 😕 ,po dnešku už mám normálně strach,i když ja ovuluju a menstruuju jak hodinky 😒

vodni
1. črc 2010

@natulaaa neplaš se zbytečně, já mám těch problémů víc... Každá jsme jiná a u každýho hraje roli něco jinýho. Mně se toho tak naskládalo prostě víc najednou, a k tomu mám minimálně plodného manžela - zato však nejlepšího na světě... (no jo, zamilovanost po desetiletém manželství 😀 ) Když ovuluješ a menstruuješ jak hodinky, tak to se určo přidáš k maxidálnicím, který jsme tu dneska naplánovaly 😀

lenceslava
1. črc 2010

@vodni ber to tak že když budou mražáčky můžeš to zkusit po první ms znova. A TO SE VYPLATÍ 😀 😀

natulaaa
1. črc 2010

Vodní tak muj manža má spermio 100% ,profesor malý mu řekl,že je kanoon 😀 😀 ,že takový spermiogram se objeví jednou za čas,u nás to brzdím jen já 🙄 🙄 🙄

lenceslava
1. črc 2010

@natulaaa to bud ráda že má 100% spermio,chlapi to fakt špatně berou, Třeba můj manža je z toho hodně špatnej i když o tom nemluvíme, ale bere to tak že je na vině on, že zklamal. ☹Ale já mu to nevičítám ani náhodou,ani by mě to v životě nenapadlo,on je pro mě to nej na světě,všechno navíc je takovej bonus k té naší lásce. 🙂

drndapetka
1. črc 2010

Ježiš holky, já jsem ještě v práci a vy teda jedete 😀 Si Vás budu muset přečíst až dojdu domů, protože nestíhám 😝

natulaaa
1. črc 2010

lenči joo chlapi to berou huř každopádně,ale když mám depku jáá,tak taky si to řeknu,že problém je jen ve mě a že kdyby chtěl,tak už miminko máá ,že to já jsem na ho..o,ono víš tak se někdy citím í já,že jsem neschopná 😔

drndapetka
1. črc 2010

Jo jinak mě dooooost bolí podbříšek, myslím, že mrcha se blíííííží...... 😀 Ale průser bude jestli ji chytnu zítra....to teda nevím jak bych mohla jít 2. nebo 3.DC na tu krev? 😲 Ale asi je nepravděpodobné, že bych chytla po Agolutinu mrchu po 2 dnech, že 😉

drndapetka
1. črc 2010

@lukza Jééé, děkuji za přidání do tabulky, jsem poctěna 😀

lenceslava
1. črc 2010

@natulaaa ale vyprdni se na to,prostě to tak je no.Je jasný že si to ten ve kterým je problém vyčítá.já si třeba vyčítala to že jsem měla málo vajuch no.@drndapetka ježiš ty jseš v té práci ale pořád ne??

lenceslava
1. črc 2010

peti zavolej do unici a zeptej se jestli tam jsou o víkendu,ale mě frala říkal že klidně můžu dojít i čtvrtý den. Holky já zas koukám na kočárky a hadříky,stahuju si do pc co se mi líbý a už toho mám pěkný kvanta. 😀

natulaaa
1. črc 2010

Lenci no já jsem zvědavá na ty zbylé hodnoty co mi brali ted 😲 ,doufám,že ty budou ok. jinak mě už fakt klepne 😠 a ve středu jdu na gyndu na kontrolu jen tak po laparce,tak doufám,že to taky bude ok,už zase začínám mít nervy,doted mi bylo super a dneska mám depku a pocit,že se všechno sere,ale to tu má občas asi každy néé 😢 😢

drndapetka
1. črc 2010

@lenceslava Já byla normálně minule v Heliosu na HP až 5. DEN 😲

drndapetka
1. črc 2010

@lenceslava Jinak v práci jsem třeba 3-4 dny v kuse, pak mám vždy 2-3 dny volno 😉 Vyhovuje mi to tak, nemohla bych dělat od pondělí do pátku a mít jen volné víkendy

natulaaa
1. črc 2010

lenci já už mám taky hafo adres na dětské věcičky v oblíbených,ale dneska mě to nějak přešlo,mám depku a nějak nevěřím,že se to zadaří,jsem blbá že?Ale mi se chce brečet,ještě včera jsem si říkala,že za dva týdny a ted mi to příjde zase nekonečné ☹ ☹

lenceslava
1. črc 2010

@natulaaa Pozitivní myšlení prosím!!!! 😉 😉 😉 Bude dobře!! Počítala jsem to že když to vyjde tak za cca rok budem mít mimča doma,to jde néééééé?? 🙂 @drndapetka je to zjímavý že říkaj že je nejlepší druhý,třetí den a ve finále je to asi trochu i jedno.No co naděláme že,psychikou tu mrchu neovlivníme.

lenceslava
1. črc 2010

@drndapetka Tak to se pak dáváš ale ty dva dny dohromady ne?No u nás ve firmě je to někdy taky záhul,nikdy nevíme kdy půjdeme domů ☹ ale díky bohu že mám práci.

kveta
1. črc 2010

@natulaaa Musela som odložiť druhé IVF kvôli zdraviu o deväť mesiacov... jeden mesiac sa dá.. nevešaj hlavu, nie je to koniec sveta, neboj, mohlo byť aj horšie... Hlavu hore... jeden mesiac dáš telo do poriadku, zvýšiš šance na udržanie tehu, to odloženie má zmysel... 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru