CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
28. črc 2010

Se na mě každej dívá jako puk, že se už 3 roky snažíme o mimi...prý v kolikati mě pohltila ta touha 😀 Já chci mimi už od 20ti, věděla jsem, že studovat už nechci, i když mi studování šlo levou zadní, tak už jsem byla líná, tak hned šup do práce, ale věděla sjem, že kariéristka nejsem, že mě stačí pár malých spěchů a odměn a budu š´tastná.....jen škoda, že tenkrát v těch 20ti nebyl ten pravý partner na založení rodiny, třeba bych byla už mamina.....ale kdyby kdyby, že 😀 Na jednu stranu bych pak nepoznala mýho milovanýho manžela, kterýho bych neměnila za nic na světě, i když někdy pěkně zlobí 😀

pampeliska36
28. črc 2010

kdo ze me tady zminoval??? 😀 😀 😀 ja se citim na hooooooodne mlade... mozna nekdy az pubertalne mlade 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 No, to my víme....nebo tedy čteme 😀 😀 😀

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Ale to je fajn, že se tak cítíš. 😉 To já se zase někdy cítím na 50sát 😀 Moje maminka je 64tý ročník a chová se jak 18tiletá puberťačka, někdo to má holt v krvi 😀

lenceslava
28. črc 2010

Čau holky. Tak já mám počítač plný obrázků všeho pro mimi. Ve všem mám už jasno. Tenhle pro jedno mimi http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinova.... A pro dvě tento http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-pro-dvojcata...

mufinka0
28. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Ne ne, nejsi nejmladší,..mě je taky 25. 🙂 Já se cítím jako "vaše",..takže se počítám taky.. 😅 😅 😀 A jinak jak jsi psala o tom Frgalovi,..musela jsem se pousmát. My když jsme byli na konzultaci, tak nemohl odtrhnout oči od mého dekoltu.. 😀 😀 Já měla letní šatičky s trochu větším výstřihem,..ale tak akorát. Nemám zas ráda bordelprádlo, ale i tak se mu to asi líbilo.. 😀 😀 Ale já protože jsem zvyklá, tak jsem to neřešila. 😉

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 Čauk kočko,..tak jak dnes?? Rozmazluješ se?? Buď na sebe pěkně hodná a dávej na sebe pozor!! Na procházky choď, myslím že čerstvý vzduch prospívá, ale šetři se. 🙂 Jsem tááák zvědavá,..my budem 11.8. na dovči, já ten tvůj výsledek nezjistím,..se snad zblázním!! Jak to mám vydržet?? Vracíme se až 14.8. 😲 😲 😲

mufinka0
28. črc 2010

@1tralala Ahojky, vítej!! 😉 Taky přeju aby 2 IVF bylo úspěšné!! Já jdu rovněž na 2 pokus, tak taky doufám... 😉

mufinka0
28. črc 2010

@natulaaa Člověče,..Nelinka nějak vede, ...v našem okolí už máme Nelinek, že mi na to prsty jedné ruky nestačí.. 😀 My jsme se dohodli, že jméno pro holčičku vyberu já a pro kluka manža,..já chci Terezku, nebo Andrejku 🙂 A on chce Ondru, nebo Filipa... já bych spíš teda brala Davida, nebo Patrika,..no uvidíme. 🙂 Pořád mě škádlí, že se bude jmenovat Kvído... 😀 😀 Chápete??? Hrůza,...ale dělá si z toho srandu,..doufám... 😲 😲 Kamarád z práce rodili loni,.on si vybral jméno pro chlapečka Štěpán, manželka Matouš,..no on zásadně nesouhlasil,.. A víte jak to dopadlo?? Po několikahodinovém porodu u kterého byl přítomen se malej jmenuje Matouš.. Asi viděl co si musela manželka vytrpět, že naznal že jméno je už fakt jen banalita.. 😉 🙂

1tralala
28. črc 2010

@mufinka0 neboj ted nam to vyjde,zaslouzime 😀 uz se tesim az zacnu,zatim cekam na mrchu,stou mam problemy.pri ket mi Frgala daval utrogestan abych to mela pravidelny,ale ted to chcu nechat prirozene

mufinka0
28. črc 2010

@drndapetka Jinak my se snažíme o mimi taky od svatby, takže od 23 let 🙂 Není to brzy,..nikdy nevíš co se může přihodit, takže raději dřív, než nikdy!! 😉 😉

mufinka0
28. črc 2010

@1tralala 🙂 jj, zasloužíme si to tady všechny!! Leckterá holka tady toho má za sebou tolik, co jiná za celý život a někdy ani to ne... 😉

1tralala
28. črc 2010

to mas pravdu.strasne me toci kdyz vidis jak nekery zensky si tech decek nevazi a nevi co my musime vytrpet abysme ho meli

mufinka0
28. črc 2010

@1tralala Neváží,..to je někdy slabé slovo,..ony je i týrají a házejí do odpadkových košů...nány jedny! 😠

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 ahoj nadi 😉 jojo den D mam stanoven na 11.8. a ty zrooooooooooovna jedes na dovolenou... no teeeeeeeeeda!!!

pampeliska36
28. črc 2010

@lenceslava CaO leni jak je? uz jsi doma z hokny? 😉

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 😔 😔 😔 Zruším to,..chceš??....

mufinka0
28. črc 2010
mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 Jak se cítíš?? Bříško nafouklé může být, to je normál,..ale zvykej si!! Budeš se od teď nafukovat víc a víc... Na zádech to mimi nosit nebudeš! 😀

1tralala
28. črc 2010

je to slaby,takovym by nemelo byt doprano byt matkama 😠 😠 😠ale to je asi skoda resit
@mufinka0

mufinka0
28. črc 2010

@1tralala 🙂 jj,..ale neboj, zanedlouho už tady budeš všechny fotit svoje testy se //... 😎

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 nene odpocinek je dulezity 😀

lenceslava
28. črc 2010

Holky tak u nás vede Natálie a David a (a potom Nikola a Petr) Ale musela jsem vzdát svou Alhambru ☹ Bolí mě břicho jak kdybych to měla dostat.Ani nemám na nic náladu. @pampeliska36 kdy pícháš pregnyl?A kam ho máš píchat?

natulaaa
28. črc 2010

@mufinka0 no my zvažujem ještě Sofinku 😀 😀 a u chlapeckého nemám ani šanci,že to bylo něco jiného než Petr 😀 😀

Peti tak my bychom mohli postýlku do prostoru,dokonce to ani jinak nepujde,ale za ty prachy,to raději koupím dvě levnější a dám je vedle sebe 😵 😵 😵 ,ale to už teda moooooooooooooooooooooc předbíhám,je budu štastná i za jednoho prdolku 😵 😵

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 jojo ja vim, ze je asi normalni mit trosku nafouklejsi bricho... ja se jen bala, vis? ty bolesti... no nebylo vubec o co stat ☹

natulaaa
28. črc 2010

@lenceslava Natálku má moje segra,ale vždycky se mi líbila nejvíc

pampeliska36
28. črc 2010

@lenceslava ja uz si pregnyl nepicham. ja si picham jen agolutin. ja si pichala pregnyl jen pred OPU... narizene 🙂 a potom uz nikdy.... je to asi tim, ze jsem mela vic tech foliku nebo co...

natulaaa
28. črc 2010

@lenceslava a co ty,ty ještě baštíš marvelon,nebo už néé,mám v tom tady bordel,jinak já hlásím,že mi je fajn,tak žádné blééééééé se zatím nekoná 😀 😀

lenceslava
28. črc 2010

@pampeliska36 já byla doma už o půl druhé,končíme ted naštěstí brzy.Ale měli jsme s manžou spací odpoledne,děláme to tak pořád,abysme pak večer dýl vydrželi 😉 (kdyby tedy náhodou)

pampeliska36
28. črc 2010

@lenceslava aaaaaaaaaaale se spatnou naladou rychle pryc!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru