CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 a bude ti volat lekar nebo si mas zavolat primo jemu?

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 No,..asi to nechám až tam přijdu na ten hormonální profil,..nechce se mi tam znova volat a žebrat si o výsledky... 😀 😀 Stejně mám dostat mrchu, takže by léčení (kdyby tam něco bylo) proběhlo až po MS,..Takže vlastně mám čas.. 😉

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 no ty jsi teda taky trpeliva 😉

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 a co mas dneska v planu?

drndapetka
3. srp 2010

Volala jsem teď s mamkou a ta mě poradila, ať si prý píchám do polštáře nebo nějakýho plyšáka, že by mi to mohlo odblokovat hlavu 😀

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 NIC!!! Relaxovat..... 😀 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka zive si to dovedu predstavit.... petka picha do monšičáka... 😀 😀 😀 pamatujete si tohodle plysaka?

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 No trpělivá,...ani né,..ale čekám brzy MS, takže jestli to budu vědět dnes, nebo za 2 dny,..to už je jedno.

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 joo,..měla jsem jich několik 😀

mufinka0
3. srp 2010

Holky já se teď loučím,..musím dodělat oběd a už to vyžaduje mou přítomnost.. 😀

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 pamatuju, pár jsem jich měla 😉

pampeliska36
3. srp 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky jdu zamakat na obede... a pak si chvilku bucnout ke knizce... dneska odpolko valim za kamoskou na pokec 🙂

luciiiie
3. srp 2010

@pampeliska36 mě se o tom těžko píše...oni dokážou být lidi zlý a odsoudit tě za něco, před co v životě nebyli postavení. Zaváděli mi 2 hatchující blastocysty a jedna se nám ještě nadělila...takže jsme měli 3 miminka. Ono je to hrozně krásný, ale když vám řeknou možný rizika vícečetného těhotenství, rizika pro miminka a pro matku, že se můžou narodit předčasně, umřít všechny...je to hrozně těžký rozhodnutí. Je potřeba obrovská podpora rodiny, nechci to svádět na bydlení, nebo na peníze, ale rozhodli jsme se pro fetoredukci ze 3 na 2. Nikomu tohle holky nepřeju.... Bohužel je riziko potratu všech i při fetoredukci. Odešli 2 ☹ Redukce byla zlá, ale asi správná...Jako prvorodička bych prý trojčata zřejmě nedonosila...pořád si říkám, že jsem dala aspoň tomu jednomu šanci být zravej. Obdivuji mrkvičku, hrozně moc mi pomohla, podržela a pomohla při rozhodování...Ozvalo se mi hodně holek, co tohle prožili.. Když jsme byli na ultrazvuku ve 12.týdnu, kdy se vylučuje Downům syndrom, paní genetička si prohlížela i ty dvě embryjka a říkala, že to jedno by nebylo stoprocentně v pořádku..že si v žádném případě nemám co vyčítat... Já vím, že je spousta lidí, co to zvládli..chjo... fakt to rozhodování a zvažování pro a proti nikomu nepřeju..natož, když se člověk o miminko tak dlouho snažil..

luciiiie
3. srp 2010

@mufinka0 jo jo mufi, první proběhl taky na Unice, měla jsem pak pokus z mražáčů.... My pak čekali na výsledky genetiky a chtěli jsme začít druhej pokus tak, abych testovala na jaře 😉

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie promin lucko 😉 nedokazu si vubec predstavit situaci, ve ktere jsi byla. v zadnem pripade bych te nemohla odsoudit, protoze v takove situaci jsem nikdy nebyla a ani si nedovedu predstavit to rozhodovani, ktere muselo byt pro tebe i celou tvoji rodinu dost tezke a pro ostatni dost nepredstavitelne. je mi lito, co jsi musela protrpet, ale ted je a bude dobre 😉 🙂
nezlob se prosim, ze jsem se na to zeptala... nevedela jsem vubec, ze to tak skutecne bylo... nejak jsem to vubec nepostrehla nebo co... jsem truhlik. ☹

luciiiie
3. srp 2010

@pampeliska36 to je v pohodě 😉 neomlouvej se. Proto doufám, že jsme si všechno zlý už doufám vyžrali a bude jen dobře 🙂 Ty si pohlaď bříško a opatruj ty dva pumprdlíky 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie vsechno zly uz je za vama!!! 🙂 to je jasna vec 😉 clovek porad musi verit, ze to bude dobre!!! a ono to dobre bude. jojo ja porad premlouvam samuraje, at tam jsou a libi se jim tam 😀 😀 😀

drndapetka
3. srp 2010

Tak já čekám na tu mrchu a zatím nic..... 😒

luciiiie
3. srp 2010

@drndapetka ona přijde..do kdy ji máš dostat?

drndapetka
3. srp 2010

@luciiiie No musím do 10.8., abych mohla začít 11.týho píchat Puregon. Ale poslední tabletku Marvelonu jsem dobrala 30.7. , tak je to dneska už 4tý den po vysazení a setřička povídala, že má dojít 3. den po poslední tabletce, že to tak chodí nejčastěji

luciiiie
3. srp 2010

@drndapetka jsem se dívala do rozpisu starýho a já to dostala vždycky 4 den. Do 10.8. je ještě spousta času, to dorazí stoprocentně. Jak se na ni čeká, tak kde nic tu nic a když o ni nikdo nestojí tak si dofrčí načas.

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka no ja ji dostala paty den od posledni tabletky marvelonu 😉 mas cas... ona dorazi!

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 Uf, tak snad jo 😉 No nic, já jdu škemrat k doktorce jestli mi teda dá ty dvě injekce 😀 Rovnou se tam zaregistruuju, protože mám pořád praktickou mudru ve Vyškově a už se 3 roky, co bydlím v brně přemlouvám, že se přehlásím, tak je asi vhodná doba 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@drndapetka 🙂 UF

pampeliska36
3. srp 2010

copak asi nase holky?
.... lenca po "prostouchnuti"... doufam, ze to slo jak po masle!
.... a vodni po OPU kraaaaaaaaaasne vajucha!

luciiiie
3. srp 2010

@drndapetka Ty jsi z Vyškova??? Já tam 15 let bydlela.

lenceslava
3. srp 2010

BÁÁÁÁÁF.@pampeliska36tak po másle to tedy nešlo,ale jsem protáhnutá. Jak jsem se začala příčit tak pan doktor přitlačil a bylo to. Ale bylo to hnusný fuj. Jinak dobrá zpráva,mám krátký protokol.V pá beru poslední marvelon,v po bych měla dostat mrchu a ve st píchat puregon 225j.@drndapetka a ty si máš nechat píchnout agolutin,když to nedostaneš? A jaký máš ty protokol?Jak dlouho už pícháš?

lenceslava
3. srp 2010

Kecám není to krátký protokol,ale antagonistický.

drndapetka
3. srp 2010

@luciiiie Já tam bydlela 7 let, teď 3 roky v Brně, ale narodila jsem se v Prostějově

@pampeliska36 Tak mám blbé zprávy....doktorka tam už nebyla, mají děsně krátké ordinační hodiny a navíc ráno mají od 8hod. což je stejně na injekci pozdě, musím jí mít píchnutou do 7hod. co mě řekla setřička na unice, tak fakt nevím, co budu dělat... ☹ Navíc zítra aji v pátek jdu do práce, tak se mi ráno nechce pendlovat po celým Brně a prosit někoho, aby mi píchnul injekci.....Mám fakt smůlu 😒

pampeliska36
3. srp 2010

@lenceslava teeeeeeeeda! tak to vypada, ze nasi petku jeste predpehnes... ne? 😉
UF... tak hlavne, ze to "prostouchnuti" mas za sebou a sup jen ke svetlym zitrkum 😀 a kdo ti to delal?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru