CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
3. srp 2010

Kde jstééééééé????

vodni
3. srp 2010

@lenceslava já tady jsem, hodně velký album jo? 😀 A co dáváš do koláče?

vodni
3. srp 2010

@vodni no ale vlastěn už tu skoro nejsem 😝 musím jít taky něco vyrobit k snědku...

lenceslava
3. srp 2010

@vodni všechné možný, zeleninu,uzeninu,nebo mleté maso a hlavně moooooc nivy,tu mam moc ráda. Jsem zvědavá jaký bude.Mám už moc obrázků se vším pro mimi tak sem něco hodím,ale mám strašný dilema kvůli kočárkům( to jsou problémy co? když ještě ani není co vozit že?no nebo ta naše micina by se možná nechala) 😅

vodni
3. srp 2010

@lenceslava 🙂 jedna našeho micina měla taky kočárek 😀 Ale už z něho vyrostla (byl proutěný pro panenky nebo co). Jo tak já dělám takový závin - niva + špenát

vodni
3. srp 2010

Já už jsem nashromáždila taky něco fotek, teď jsem koukala na ty drijáky k oboum IVF 🙂

lenceslava
3. srp 2010

Mlask mlask. Tak vaření zdar.

lenceslava
3. srp 2010

jo tak ty to máš až takhle zdokumentované? tak to já ne.

vodni
3. srp 2010

@lenceslava no já ještě musím nejdřív kouknout, jestli vůbec něco je v ledničce. Dnes jsem po opu pěkně lenošila, a spinkala a nic nedělala 🙂

lenceslava
3. srp 2010

@vodni a co bys taky chtěla dělat? Vždyt do konce týdne jsi stopro těhule. 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
3. srp 2010

marjá pano, zas je tady nakafráno 😀 zas to nestihnu dočíst, vy nemáte co dělat, nebo co 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
holky, všechny zdravím, gratuluji ke snůšce, mám dotaz
měla jsem mrchu dle rozpisu dostat 3.8. - poslední antiko 30.7. jako drndapetka, ale špiním od prvního a regulérně ms už od 2.8. Bude to mít vliv na celý rozpis??
Už jsem psala na Unicu dr, 🙂 tak doufám, že mi brzy odpoví, co myslíte vy?
jinak čím déle menstruuju, tím je mi lépe, mizí trochu i ty návaly vedra.
a ješte jeden dotaz, chystám se na hory a mám si v tu dobu píchat Puregon - tím perem.
Má být v ledničce, nemáte nějaký nápad v čem to pero nosit v batohu, aby nezteplalo? V nějaké termosce? Nenapadá vás nic?
Tak zatím pa, zase nakouknu

lenceslava
3. srp 2010

@teckovanaorchidej čáááu. Člověče a to tam budeš spát pod širákem? nebo ta kde budete ubytovaný není lednice? Tohle jsem našla :Pro svou potřebu můžete uchovávat přípravek PUREGON při teplotě do 25 st. C (pokojové teplotě) jedno období nepřesahující 3 měsíce

lenceslava
3. srp 2010

jo a myslím že ti max posunou protokol.

mufinka0
3. srp 2010

@vodni Ahoj, gratuluju!!! Určitě super! Když jsou kvalitní, nemáš se čeho bát 🙂 Můžeš mi do IP napsat kolik jsi doplácela za ty vyšší dávky celkem?? Jako za Puregon uplně celkem??

mufinka0
3. srp 2010

@lenceslava Takže ty máš taky krátkej protokol??... 🙂 Už ti řekli kolik budeš asi doplácet??? brrr, musí to být nářez celkem... 😒

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@lenceslava no, plánujeme přechod, hřebenovku, víš. tak pero budu tahat s sebou.díky za info, ještě to nastuduju. co tvoje protažení? 😅

lenceslava
3. srp 2010

@mufinka0 no neřekli,ted nán vlastně dohromady 1500j a doplácela jsem 3700.Ani na to radši nechci myslet kolik budu platit,jak jsem psala minule jsem platila dohromady 11000 je možný že ted to bude i víc.

lenceslava
3. srp 2010

@teckovanaorchidej a kam jedete? já mám hory moooc ráda.Proštouchnutí bylo drsný,ale přežila jsem,frgala se se mnou nemazal.

teckovanaorchidej
3. srp 2010

jo a holky, a jako samoplátce jsem tam pro začátek nechala 39 000 Kč jako záloha na IVF a v lékárně 12 500 Kč za acidum folicum, Prednison, Diphereline, Puregon. Menopur ještě nemám.Tak jste ještě celkem v poho. 😉 😉 😉

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@lenceslava Beskydy, se mnou se taky nemazlil, ale byl trochu zjihlý, dostala jsem vizitku, a kdyby něco - teplota, krvácení a bolesti - hurá za ním

lenceslava
3. srp 2010

@teckovanaorchidej a sakra.Já už se v tom strácím,Jak to že platíš sama??

lenceslava
3. srp 2010

@teckovanaorchidej jé to je náhoda.my chceme jet příští týden taky do beskyd,chceme kuknout na lysou horu.

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@lenceslava protože jsem po sterilizaci ze zdrav. důvodů - pak přišel pokrok medicíny a můj zdravotní problém je odstraněn, nicméně už přirozeně neotěhotním

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@lenceslava no my až někdy v půli nebo koncem srpna - jak to budu stíhat 😅

mufinka0
3. srp 2010

@lenceslava To je nějaký divný,..Já spotřebovala 2025Jednotek a doplácela jsem 5000,-, Každý CAR to má asi jinak... 😒

pampeliska36
3. srp 2010

ahojte koceny.... UF... tady chvilku nejsem a nestiham docitat 🙂
@vodni no super!!! gratulace k vajuchum a at se drzi!!! zitra nam hod info, jak se vyvijeji 😉 se budu tesit na zpravicky 🙂

lenceslava
3. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to jo.Já mám nejvíc zamilované tatry,jestli to vyjde tak bych chtěla manžu překvapit a pozvat ho na prodloužený víkend právě do tater.@mufinka0 no já mám těch 1500 j na těch prvních šest dní,pak se uvidí kolik jich ještě budu potřebovat.

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@lenceslava jo jo, v Tatrách jsme byli začátkem července - já poprvé. V Tatr Lomnici. Bylo to supéér.

lenceslava
3. srp 2010

@teckovanaorchidej tam jsme chtěli právě taky ,nemáš nějaký tip na ubytování?

mufinka0
3. srp 2010

@lenceslava ahá,.. No víš co je divný,..Natula říkala že jí slíbili že se vleze do nějakých 2000jednotek od pojišťovny,..ale to já se vlezla taky a přesto jsem za léky platila 5000. Myslím si, že těch 5000,- dá prostě každá za těch 2000Jednotek a pak pokud potřebuje ještě víc, tak se kupují zvlášť pera, který si hradí žena sama,..je to tak ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru