CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
25. srp 2010

@teckovanaorchidej Kolikátý pokus máš už za sebou??Priomiň,..mám tady ve všch už guláš... 😒 😒

mufinka0
25. srp 2010

@raduza2 Já vím, že mi to nikdo neřekne,...Sama jsem si tu otázku kladla snad tisíckrát a myslíš že jsem si na ni dokázala odpovědět?? NE!!! 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@mufinka0 1x minimálka - 2 vejce, obě se neoplodnily, teď podruhé dlouhý protokol

mufinka0
25. srp 2010

@teckovanaorchidej Jo já zapomněla, že si to hradíš sama, viď?...Proto druhý a poslední,...no ty finance jsou šílený!! Nechápu jak někdo může vydělávat na lidském neštěstí!!! 😠 😠

lenceslava
25. srp 2010

@vodni určitě půjdeš na et v pátek.Já s tím taky tak nějak předběžně počítám.

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@lenceslava nemyslíš mě 😀 😀

lenceslava
25. srp 2010

jáj já jsem zmatená jak sánky v léte,to víš že jsem myslela tebe 😀 😀

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@lenceslava 😅 😅 😅

lenceslava
25. srp 2010

Tak jsme poprvé píchali,a dobrý. 😀

mufinka0
25. srp 2010

@lenceslava 😕 😕 Jako jak??? 😲

mufinka0
25. srp 2010

@lenceslava 😀 😀 Agolutin asi myslíš, co?? 😀 😀 Tak je fajn, že zase další manžel to bez problémů zvládnul!! Jsou to šikovní kluci!! 😀 😀

lenceslava
25. srp 2010

@mufinka0 no na co ty nemyslíš?? 😀 😀 To víš že agolutin. Chudák byl z toho vystresovanej. Já měla taky strach říkám mu rychle rychle a on na to už to je. 😀 😀

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@lenceslava čááááááááááu, tak zítra budou další povzbuzující zprávy, taky tak trochu počítám s ET v pá 😵

teckovanaorchidej
26. srp 2010

ahojky, holky, kde jste ???
vodni - jak se ti daří, doufám, že jsi doma 😅
lenceslava - už jen 2.18h 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
26. srp 2010

u nás se píchá po ránu, docela to jde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
26. srp 2010

ahoj. @teckovanaorchidej ty jsi číslo.vsadím se že sedíš před hodinama a posunuješ ručičky smer dopředu 😀 😀 😝 😝

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej Dobré ranko, já teprve vstala 😅 Dneska mě bolí vaječníky, asi jsem to včera s tím venčením trochu přepískla 😝 My pícháme večer a měli jsme včera nehodu - manža jak vytahoval krytku od jehly, tak se o ni píchnul, to bylo krve 😲 Málem mi omdlel a nebyl to pomalu schopen píchnout na druhý pokus 😀 Za hodinu a půl voláme - věříš těm svým bobanům doufám? 😉

teckovanaorchidej
26. srp 2010

ahoj holkýý, nespím od půl čtvrté, ale nechtěla jsem vás budit. Jehlu v prstu jsme měli taky, je to docela sranda 🙂 🙂
Já se při píchání držím našeho psa za ocas, hned se To líp snáší 😉 Tipuju, že dneska budou 3. 😒

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@lenceslava už jen 90 minut, asi si pustím nějaký film, ať mi čas utíká...

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@drndapetka peti, asi při tvém počtu vajec budou vaječníky ještě nějakou chvíli bolet, otevřel říkal, že vaječníky zůstanou zvětšené několik týdnů, budeme cítit pnutí nebo bolest, ale nic to neznamená 🙂 tak dneska odpočívej 😀 😀

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej No mám tu hromadu nádobí a strašnej binec, jsem právě myslela, že bych dnesak mohla něco poklidit 😝

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej Ne, bude jich pořád 5 😉 Za statečnost hrošíkůůůů 😀

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej To jsi hodná, že jsi nás nechtěla budit 😀

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@drndapetka viď, 😀 😀 😀

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej já jsem spavej tvor, spánek mám tvrdej jak poleno....to víš, hroší spánek 😀 Víš jak je super, že nemusím do práce a můžu "hrošit"? Si to užívám 😀

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@drndapetka jo jo, to chápu, taky jsem spáč. Ale poslední dny jsem jako na jehlách.
Kde ses venčila??? Byla jsi v ZOO navštívit příbuzné - hrošíky? 😅

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej no neeee 😅 představ si , tak manža mi slíbil malou prochajdu a nakonec z toho bylo, co? 😕 No jeli jsme do Aska doplatit sedačku na byt, takže nuda, pak mě vzal na kafe ke tchýni, takže nuda, no a nakonec nakoupit nějaký "žraso" do Albertu, nuda 😝 A to jsem si plánovala romantiku 😀 Ale vyvenčená jsem, tak dobrý 😉

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej ten spánek musíme dohánět teď všechny , protože od května nám začne spánkový deficit 😀

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@drndapetka aspoň něco, ne? já dnes teprve vychajdy, půjdu vzít psa na výběh, ať má radost.

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@drndapetka 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru